- 255 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.6 л.
- Ручна / Механіка
БЕЗ ТОРГУ!!! Автомобіль на свої роки в дуже гарному стані.Кузов без корозії, ходова збита, двигун працює рівно.Детальніше по телефону.
БЕЗ ТОРГУ!!! Автомобіль на свої роки в дуже гарному стані.Кузов без корозії, ходова збита, двигун працює рівно.Детальніше по телефону.
продам як є провернуло вкладиш 400$ документи є
Авто в гарному стані, сів та поїхав! Потребує не значного ремонту по ходовій! Деталі за телефоном!
Машина в хорошому стані, мотор працює чітко, ніяких питань немає по мотору, ходова так само. Кожен день на ходу.
Вітаю, продаю свій авто, на ходу, машина потребує уваги, двигун, коробка, та ходова в порядку, з питаннями прошу телефонувати!
Подробиці по телефону.Продаж тільки з перереєстрацією
авто у гарному стані. кожна, автомат, круїз, ксенонові фари. я власник.
Продам автомобіль. Кузов не гнилий ,наразі не на ходу,але підлягає ремонту
Авто на повному ходу торг вмісний
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
Продам омегу а, заводиться і їде, на холодну троїть, є куди прикласти руку, по кузову є іржі. Повне переоформлення (МРЕО, Дія). Торг біля капота.
Авто в хорошому стані, не гнила дно ціле , не бита, робилася ходова пів року тому, двигун масла не бере, на зимовій гумі більше розкажу по телефону, реальному покупцю торг, продаючи по причині переїзду за кордон
машинка на ходу технічно справна, 2.6 газ/бенз, газ вписаний, є моменти по кузову, пару рижиків та подряпаний задній бампер.
