- 300 тис. км
- Конотоп
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
продам як є провернуло вкладиш 400$ документи є
авто технічно все справно,гбо не вписано.прпацює як на газу так і на бензині.переоформлення у мене доручення. нове зчеплення масла,фільтра замінені ходова зроблена нові амортизатори передні ,задні . мотор була заміна гбц. ремінь грм ремінь гур, антифріз .новий радіатор патрубки системи охолодження ,термостат. замінено на карданні підвісний муфта, днище лонжерони поварені. недоробив задній підкрилок правий.
Немає АКБ І троїть.
Продам омегу , пару років тому підварювалась і фарбувалась повністю , гбо 4 , бі-лед лінзи , новий грм і помпа , новий радіатор , нові шарові , нові колодки , рульова трапеція перебрана , давно стоїть то треба трішки глянути до проводки , по мотору питань немає, масла не бере , стоїть електронний дмрв , в додачу віддам гору запчастин
Продам Опель Омега на ходу, авто переоформляється, резина зима
Автомобіль на ходу,за детальною інформацією звоніть телеграм,вайбер,ватсап **********
На ходу, 91-й рік, мотор 3.0, стоїть газ, у техпаспорт вписаний. витрата 12-15 л газу, є фаркоп. люк не тече. З нюансів — на даний момент згорів бензонасос, чутно задній міст при 50+ км/год, лівий склопідйомник не завжди працює, потрібна передня гума та профілактика рульового (тяг). торг доречний. документи в порядку, продаж тільки з переоформленням.
Зроблено капітальний ремонт двигуна , потребує зварювальних робіт порогів
Продам Opel Omega Авто повністю на ходу. Двигун 2.0 бензин, заводиться добре, працює рівно. 4 електросклопідіймачі Електролюк Нова зимова резина Пічка працює Новий акумулятор Пороги цілі, не гнила Є незначні рижики Документи в порядку, переоформлення. Сів і поїхав. Деталі по телефону
авто ненаходу. гбо 4-покоління.
Продам Опель на повному бойовому ходу, все працює, є косметичні нюанси які на їзду не впливають, телефонуйте домовимось
Опель омега а на повному ходу ,мотор добрий в мороз заводиться добре ,нове щеплення, зроблена тормозна система ,кузов на свої роки дуже добрий ,люк справний ,нова зимова гума + 4 літніх колеса в комплекті
Продам або обміняю Опель омегу б .На повному ходу по авто є нюанси по кузову потрібно буде варити пороги дно вже переварене ,продам або обміняю як із моєю так із вашою доплатою ,Пробіг точний не знаю , мотор масла не бере міст не виє на хорошій гумі на титанах . Бажано обмін на щось китайське ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ З ТУПИМИ ПРОПОЗИЦІЯМИ ПРОХОДИМО ПОВЗ
Не звонити, писати смс або вайбер,я перезвоню.Продам Опель Омега А 1992 року. Колись їздив,стоїть без потреби. Мотор все супер.Газ/бензин 2.0 . Газ не завжди працює, датчики мабуть треба замінити. Вихлопна не вся, середньої частини немає.Купляв для себе колись, їздив, зараз маю іншу. Трохи корч,але можна підріпітірувати і ганяти.Заднє колесо пробите. 20 тис. Писати в Viber з приводу оголошення.
Продам Опель омега на ходу двигун ходова без проблем страховка свіжа нова резина всі питання по номеру телефону **********
