- 341 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продаю в неробочому стані. Двигун розібраний. Немає часу займатися ним. Причина поломки погнуло клапана.
Продаю в неробочому стані. Двигун розібраний. Немає часу займатися ним. Причина поломки погнуло клапана.
Продам омегу а 1.8 карб. Машина заводиться і через пару хвилин глохне, на газу і на бензі , газ не вписаний , за потреби можливе переоформлення , якщо не відповідаю пишіть на вайбер або телегу , всім мирного неба !
Машину технічно справному стані зроблена ходова замінено ГРМ помпа масло та тосол.
все ок дзвоніть
Продам Опель омегу а в нормальному стань не є гнила але є нюанси заводиться їде але не довго треба дивитись до інжектора
Машина в доброму технічному стані днище пороги поварені мотор ходова топлевна в доброму стані дзвонити на вайбер погана мобільна мережа
Авто в исправном техническом состоянии
Авто в рабочем состоянии. Комфортное и удобное. Перекупщикам просьба не беспокоить и на глупые сообщения типа даю 450 долларов ответ-один-купите электросамокат и не делайте никому Нервы!!! Всем удачных покупок!))) телефон Сергей
усі питання по телефону, торг на місці, можливий обмін на авто не на ходу
Авто в хорошому стані Переоформляється Страховка до 27 року Деталі по тел Без торгу Обмін не цікавить
Продам авто - заводится,едет! Газ вписан,гидроусилитель,опрятный салон,в системе тосол(не течёт,не сычит). Двигатель после кап.ремонта 8 т. На бензине не работает(нужна замена бензонасоса),нужно приложить руки к ходовке,вопросы по ЛКП(не критически) Продажа с полным переоформлением
Авто 30 років в одній сім'ї. Нещодавно замінені , гальмівні передні диски та задні, бензо бак , рульові наконечники. Масло фільтра мінялись місяць тому, нова вихлопна, замінені задні пружини. Перероблений на безконтактний дмрв. Лед фари. Туманки, обігрів заднього скла, електро регулювання бокових зеркал, все працює в штатному режимі.
Машина в хорошому стані, варити, красити не потрібно, двигун працює добре, міст не гуде, машина довго стояла треба прокачати тормоза вони є але слабі,заводиться з пів оберта,працює як на бензині так і на газу.Машина родичів,З документами все добре,любий вид переписування .
Продам омегу а двигун 1,8 бензин інжектор працює чудово,хороший акб,замінений бензонасос,фільтра,щеплення ,в цілому авто не нове але завів поїхав стан кузову видно на фото стакани та задні пружини на місці нічого критично робити не потрібно він код читаєця можливе переоформлення при бажані є номер власника кому цікаво більш детально телефонуйте запитуйте.
інформація по телефону торг є комплект титанових дисків на 15 , форкоп
Заводиця
Машина рабочая лошадка
Продам опель омега, повністю на ходу замінено зчеплення,все працює шини практично нові зимові детальніше за телефоном
Кузов в нормальному стані. Ходова в гарному стані. Не запускається мотор, після заміни прокладки. Деталі по телефону +**********
