- 54 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу але потребує невеликих вкладень
Авто на ходу але потребує невеликих вкладень
Машину технічно справному стані зроблена ходова замінено ГРМ помпа масло та тосол.
Номер телефону
авто повністю поварено,оброблено,пофарбовано,робилось як для себе, ,переоформлюється, площадкам й перекупам прохання не турбувати, виникли питання телефонуйте на вайбер після 19:00
Opel Omega B 2.0 16V, 1997, механіка — Продам Opel Omega B 1997 року випуску. Двигун 2.0 16V, газ/бензин. Механічна коробка передач. Пробіг 321 000 км. Автомобіль на ходу, двигун і коробка працюють добре. Українська реєстрація, документи в порядку. Страховка чинна. Салон доглянутий, чистий. Тоновані вікна. Є косметичні недоліки та сліди експлуатації, присутня іржа (від цього й відповідна ціна). Авто підійде як для щоденної їзди, так і під відновлення. Можливий торг біля автомобіля. Ціна:1400$ (торг). Місто Хмельницький Телефонуйте або пишіть у будь-який час
Продам Opel Omega B, 1995 рік, на ходу, термінових вкладень не потребує. Двигун 2.0 газ/бензин 8-клапанний. Двохзонний клімат, кондиціонер працює. Салон 4/5, для своїх років непоганий. По ходовій проблем немає. Днище не гниле, пороги цілі, стакани також, не критична іржа на арках, незначні пошкодження(сколи і подряпини) бамперів.Два комплекти резини. Торг присутній
Купувалась як перша машина, доглянута та люблена, вчасно міняне масло та акуратна їзда, салон чистенький, не прокурений. Живий мотор який досі заводиться без проблем навіть після довгого простою. Коробка та інша технічна частина - без нарікань, машина в русі майже кожен день. Була замінена ходова, гальмівні колодки, стоїть новий хороший акумулятор, замінена система запуску авто. Дно, пороги, арки - не гнилі, є лише маленький рижик на дверях. В цілому машина в досить гарному стані, зроблена та добре їде, не загубивши відчуття та комфорт від водіння нею. При потребі скину більше фото/відео
Продам Opel Omega 2.0 інжектор Надійний та доглянутий автомобіль у хорошому стані. У власності з 2005 року, один господар тривалий час. Гаражне зберігання, без корозії по кузову, двигун працює добре. Автомобіль перевірений часом. Не порівнюйте зі змореними варіантами, цей автомобіль - капсула часу і ще добре послужить. Всім вдалих покупок.
Продам своє авто. По мотору та ходовці питань немає. Потрібно фарбувати двери, крило та задню арку. Кондеціонер в авто працуе, АБС також. За авто несорномно. Приїджайте дивиться. Розповім як е. Авто оформлено на мене.
Кузов в нормальному стані. Ходова в гарному стані. Не запускається мотор, після заміни прокладки. Деталі по телефону +**********
Продам авто в хорошому стані, машина на ходу, кожного дня їздить без проблем. По машині було багато чого зроблено: • перебрані сальники та патрубки • встановлений новий генератор та акумулятор • нові передні гальмівні диски та колодки • нова система освітлення фар • встановлена хороша музична система із сабвуфером • справний люк • електричний замок Авто доглянуте, вкладень по основних вузлах не потребує. Хороший варіант як для щоденної їзди, так і для першої машини. Деталі по телефону.
Авто на повному ходу бере масло підимлює на повній комплектації
Всi питання за телефоном
Продам опель.
