- 200 тис. км
- Запоріжжя
- 2.3 л.
- Ручна / Механіка
Пробило прокладку. Заводится, едет но появилась эммульсия в бачке. Переоформление
авто ненаходу. гбо 4-покоління.
Опель омега а на повному ходу ,мотор добрий в мороз заводиться добре ,нове щеплення, зроблена тормозна система ,кузов на свої роки дуже добрий ,люк справний ,нова зимова гума + 4 літніх колеса в комплекті
Продам автомобіль в доброму стані. Двигун після ремонту працює як на бензині так і на газу. Газ вписаний в документи. З документами повний порядок переоформлення обов?язково. Хороша музика. Центральний замок сигналізація.
Авто для роботи, кузов вимагає уваги поліз лак потрібно варити арки, пороги. Гума літо майже нова, акумулятор новий, стоїть гбо4 покоління вписаний в тп. Продаж лише з переоформленням!
На ходу,4 нових колеса зима,все масла і в коробке новие і фільтра.3 нових радіатора + заміна парубків.+ отдам пневмо балони,новий комплект зажиганія.Із мінусів,покраска,не весь молдінг,нет бордочка,треба замінити прокладку вихлопної на виході .Спорт режим на коробці працює,без пенков.Обмін на бус(дукато,мастер , боксер ,транзіт)Довгий,середній, високий.
Авто на повному бойовому ходу.Серед особливостей нові гідро підсилювач руля,стартер та помпа ,була заміна росподільника та гідро компенсаторів.Авто як добре лоша! Тільки з переоформленням!Всі додаткові питання по телефону ********** Сергій.При покупці добрий торг!
Продається Опель Омега 1991 на ходу торг присутній,за детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону
Автомобіль у гарному стані, сів і поїхав, деталі за телефоном
продам надійний автомобіль у власності 5 років є газ але не вписаний. Пробіг рідний, ходова перебрана, по мотору усе ок, зараз стоїть без діла бо є другий автомобіль, є маленькі нюанси по небу кузову на фото все видно ОБМІН не цікавить деталі за телефоном торг біля капоту тцкуни не тратьте свій і мій час я військовий
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
Продам Opel Omega B (рестайлінг), 2000 рік, двигун 2.2. Двозонний клімат-контроль (працює), круїз-контроль (працює), є люк. Двигун працює рівно, не димить. За свої гроші хороша машина, заправляй і катайся
Авто в гарному стані, не потребує вкладень. Всі питання по телефону.
Продам авто в хорошому стані, машина на ходу, кожного дня їздить без проблем • По машині було багато чого зроблено: • нові передні гальмівні колодки • справний лелектро люк• Авто доглянуте, вкладень по основних вузлах не потребує. Хороший варіант як для щоденної їзди, так і для першої машини. Деталі по телефону
Продам авто Опель омега, бажано для зсу. Працьовита конячка, довга база+форкоп. Придатний для використання в перевезенні вантажу, тощо.
Машина у нормальному робочому стані. Усі питання по телефону.
Опель Омега А. Мотор 2.0л, бензин/газ, центральний замок, сигналізація, комплект резини на титанових дисках. Рік випуску 1994 року. Пробіг, приблизно 270, 000. Торг біля капота.
Опель Омега а 1993, 2.3 тді, можна прикласти руки, а можна просто їздити як є. Днище не гнилий. Стан на фото. АКБ нове. Передні електросклопідйомники, електро люк, центральный замок, печка не работает, запаски нема, домкрата немає. Їздив на ній на війні, списався, тому продаю.
Авто в хорошому стані не находу на запчазини
машина на ходу в робочому стані сів поїхав, дзвонити за номером
