- 300 тис. км
- Краматорськ
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Опель Омега В дизель потребує ремонту двигуна всі питання по телефону Константин.
Продам авто Опель Омега В дизель потребує ремонту двигуна всі питання по телефону Константин.
Продається в звязку з купівлею іншого авто. Машина в хорошому стані, все робоче, опис актуальний, двигун BMW M51 V6, коробка автомат. На ходу та готова до сезону - зимова резина 16" на оригінальних литих дисках та повнорозмірна запаска. Лише переоформлення, можливий торг, писати в вайбер або телефонувати до 20 год.
Авто на свої роки в гарному стані з кліматом ходова та двигун в гарному стані два комплекти гуми літо на титанах зима шипована на залізних обидва комплекти в відмінному стані газу ніколи не було є невеликі питання по кузову але не критично авто набагато краще ніж будь-який ВАЗ ...
Є деякі питання по кузову (арки, пороги, лакове покриття). По ходовій треба дивитись. Двигун їсть масло. Лобове скло тріснуте. Але електрика та всі датчики працюють добре. Їжджу ним кожен день.
Продам надійний німецький автомобіль 1995 р. на ходу 2.0 16 v. Склопідйомники перед, зад, люк, кондиціонер. Газ бензин газ у техпаспорті нове лобове, новий акб. Хороший автомобіль берег як міг але роки беруть своє. Авто потребуе ремонту. Запитання по 06******10 господар.
Продам власний автомобіль, другий власник в Україні. Комфортний бізнес клас, непогана комплектація. Два комплекти дисків/резини Телефонуйте, відповім на всі питання. Тільки переформлення
Вітаю, продаю свій авто, на ходу, машина потребує уваги, двигун, коробка, та ходова в порядку, з питаннями прошу телефонувати!
Бензиновий Двигун: 2.0 16V X20XEV Працює рівно. Встановлено ГБО (вписано в техпаспорт) Пробіг: 517 тис. км (чесний пробіг для такого року, без казок). Надійна Механічна КПП. Автомобіль повністю обслужений. і готовий до експлуатації. Замінено масло та фільтри. Залито свіжий антифриз HEPU. Замінено гальмівну рідину. Нові колодки Ходова частина: Повністю перебрана («зроблена в коло»). Жодних зайвих стуків чи скрипів, Їде дуже м'яко. Салон: чорна шкіра, що збереглася у дуже хорошому стані для свого віку. В машині приємно перебувати. Кузов: Колір — глибокий темно-зелений металік. Виглядає солідно. Комплектація: EVA килимки Круїз-контроль Двозонний клімат-контроль Склопідйомники спереду та ззаду, Підігрів заднього скла та дзеркал, Електрорегулювання дзеркал, Люк (працює, не тече). Камера заднього виду Підсвічування RGB в ногах у водія та пасажирів Повний електропакет. Підсилювач керма Протитуманні фари Фаркоп Два комплекти коліс на Оригінальних GM дисках Величезний багажник — ідеальний варіант для сім'ї або подорожей. Машина дарує відчуття впевненості на трасі та комфорту в місті. Вкладень по ходовій частині не потребує — сів і поїхав. Будь-який вид переоформлення, я господар. Телефонуйте, відповім на всі питання. Реальному покупцеві — аргументований торг біля капота!
машина заводиться та гарно їде!
Машинка на впевненому ходу. Кузов в доброму стані,ходова теж норм. Газ вписаний
Продам власне авто стоїть газ 4 покоління вписаний в техпаспорт стоять сидіння з омеги б передні та задні с переду електро регулювання детальна інформація за телефоном
В сім'ї 5 років,обслуговувалась вчасно,двигун капіталився 60 тисяч тому,сцеплення добре,ходова вся перебрана,дуже гарно і м'яко їде,поварена,оброблена і помальована вся крім дверей,стоїть газове обладнання,новий газовий редуктор (вписане в тех паспорт),2 ключі,любий вид переоформлення,на свій вік авто в гарному стані,торг на каву,детальніше по телефону,якщо неберу трубку пишіть в вайбер.
Автомобіль в хорошому робочому стані, сів і поїхав, двигун працює добре, коробка передач працює ідеально не пинається, електрорегулювання передніх сидінь та дзеркал, підігрів дзеркал і передніх сидінь, люк електро робочий не тече, є на задньому склі електро шторка робоча, ГБО 4 покоління автоматично переключає бензин-газ і з газу на бензин якщо закінчився газ, по ГБО все поміняно зроблено ідеально. Дзвоніть пишіть, питайте!
До вашої уваги Опель омега Б рік 1994 мотор 2.0 газ бензин (газ вписаний) газ 4 покоління недавно встановили Універсал Козов зроблений в гарному стані Низ авто в хорошому стані хороші зимові колеса Ходова зроблена мотор масла не бере їде бодро по електриці все працює кого цікавить дзвоніть на цей номер
Продам власне авто. Автомобіль кожного дня на ходу. Двигун не димить масла не бере. Кпп чудово працює без нарікань. Стан як на свої роки чудовий .Гарне сімейне авто з великим багажником. Все працює світиться моргає,скло підйомники,електро люк,музика,гідропідсилювач,сигналізація. З нюансів потрібно замінити шарову і рульовий наконечник на правій стороні. Можливий обмін. Пропонуйте свої варіанти. З пропозиціями давай за 600 не турбувати!!!!
Продам машину, стан гарний, всі розхідники а також супорта були поміняні, авто повністю на ходу. МКП Бензин та газ. Двигун 2.5, задній привід, дуже спритна. Великий багажник, люк. Подробніше за телефоном
Продам власний автомобіль! володію ним більше 4-х років. Пробіг 450 000км, 1000 Км назад зроблена капіталка двигуна (ще навіть не проїхав обкатку) нові свічки, новий генератор, стартер після повної реставрації, замінені дроти запалювання, датчик розходу повітря, на початку літа встановлені нові пружини всі 4 та нові амортизатори! загалом в машину вкинуто багато часу та коштів. продаю через потребу більшого авто! роздивлюсь варіанти обміну на бус або пиріжок.
Продам омегу, на разборку либо под восстановление, на ходу, но работает на трёх цилиндрах, заменил шаровую, стойки передние, подушки двигателя, газ 4 поколения, остальные вопросы по телефону
можуть бути обмежені дзвінки телефонуйте вайбер вацап
Продам власний автомобіль,котрий в користуванні близько 4-ох років ,та більше 15 років в одній сім?ї. Авто ніколи не підводить і завжди готове до поїздки. Технічно справна,їде бодро як по заводу. Підвіска недавно обслуговувалась,зроблений розвал,встановлені реставровані 17-дюймові диски і нова якісна літня гума, фари бі-лед ,світять прекрасно, за тонована в круг якісною плівкою. Салон збережений та чистий. Авто доукомплектоване штатним сабвуфером BOSE. По кузову нюанси незначні рижики(поверхневі) вмятини і сколи притаманні авто цього віку. Газ ніколи не стояв. Можливий торг
