- 300 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
Кожного дня тачка у русі. Авто не гниле без рижиків. По технічному стану все добре. З документами все добре.
Opel omega в нормальном состоянии. По кузову все нормально. Немного подвывает задний редуктор. С документами порядок, желательно переоформление. Торг присутствует. По остальным вопросам звоните.
омега B повністю на ходу, заводиться з пів оберту, їде відмінно. Коробка автомат в ідеалі, не пінається, спорт режим працює. Встановлено газ і вписано в ТП, реальна витрата близько 13-14 літрів газу на сотню. Мотор, автомат, підвіска - нічого робити не потрібно. На вибір комплект нової гуми на оригінальних дисках Opel або нова зима на залізних дисках. або обидва комплекти (+200$). Всі дефекти по кузову на фото. Я власник, тільки переоформлення!
Всі деталі по телефону!
Всі питання по телефону
Авто на впевненому ходу, гума дуже добра зима. Є не великі нюанси по кузову, не кретино. Володію більше двох років. Газ вписаний, я власник. Більш детально по телефону Дзвонити після 18.00
Авто в доброму стані є нюанси по лкпт
Продам чудове авто. На ходу По електриці все працює Коробка не вибиває Ходова в хорошому стані Стоїть нормальна музика Не гнила, пішла тільки корозія. Місцями вигорів лак А так решту деталей телефонуйте запитуйте За цим номером **********
Авто на ходу! В технічно адекватному стані Торг біля капоту . Обмін на мото
Не находу, стук в двигуні. Коробка в аварійному ( в ручну можна перемикати )
Опель омега 1988, двигун 2.0, бензин газ, механіка, на ходу, тільки продаж, ціна 42000 грн, торг доречний. Віталій **********
Продам Опель омега а на повному ходу Коробка мотор добра, По ходовій піклацують наконечники рульові в ідеалі замінити Фари лінзовані світять чотко Кузов поварений, машина збито тримається дороги Нова резина Є нюанси по лакофарбному покриттю Лобове має тріщини Документи в порядку Машина запускається без проблем Є торг біля машини по телефону не торгуюсь Встановлена газова установка Дзвоніть домовимось, якщо не на звʼязку дзвоніть на вайбер, або пишіть Автомобіль знаходиться в киселеві Обмін не ендуро , крос
Новий акумулятор. заводиться їде. потребує зварювальних робіт
Автомобіль повністю в робочому стані. На останньому ТО замінені ремінь ГРМ, підвісний підшипник кардану, сальники в редукторі. Два комплекти резини на легкосплавних дисках
Пропоную Опель Омега С універсал 2003 рік 2.2 тді Простий економний дизель Авто в гарному стані На титанах Потрібно замінити радіатор бо тиче і подивитись до диска щеплення А так авто на повному ходу Гарний кожан й салон Розсхід соляркі 8 літрів
