- 215 тис. км
- Львів
- 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
Продам омегу а 1.8 карб. Машина заводиться і через пару хвилин глохне, на газу і на бензі , газ не вписаний , за потреби можливе переоформлення , якщо не відповідаю пишіть на вайбер або телегу , всім мирного неба !
Авто доглянуте, обслужене , не гниле, кузов оброблений. Коробка працює чудово. На машині нова зимова гума. З переоформленням. Більше подробиць по телефону.
Машина 1996 року, сів і поїхав. Двигун 2,6 від донора, у навантаження даю двигун 2,5 рідний у зборі цілком. Газ 4 покоління. Масло не бере. Все працює, кондиціонер тільки заправити, гума 1 рік. Гнилі та іржі немає. Присутні дрібні рудики. 10 000 км тому замінив: ГРМ, всі ролики, помпу, насос ГУР, котушку запалювання, проводи, свічки, два лямбда-зонди, одна вихлопна нова. Є трекшн контроль.
Автомобіль в хорошому стані на свої роки, деталі по телефону
авто в гарному стані продаж лиш переоформлення
Авто Експлуатується щоденно. Автомат, двигун та коробка працюють відмінно. По кузову є рижики. Клімат контроль треба зробити (100-150 у.е.) Пічка працює відмінно. З 2006 року єдиний власник. Спорт режим, круиз, антибукс все працює. Комплект зимової резини в подарунок. Додаткові питання по телефону Микола. Торг можливий.
? Автомобіль в хорошому стані, не битий. ? Повністю на ходу, щодня в експлуатації ? Ходова не стукає, коробка перемикається чітко ? Салон чистий, не прокурений ? Є електропакет, кондиціонер, скльопідйомники , ABS ? Документи в порядку ? Недоліки по кузову є, але не критичні для свого віку — все видно на фото У ПОДАРУНОК – багато запчастин і газова установка (ГБО)! Серед запчастин: ходова, електрика, салонні елементи та ін. – стане в нагоді для обслуговування чи тюнінгу.
В жовтні 2024 заміна радіатора на новий, а також ГРМ. Замінені пружини на передніх стойках. Також установлені проставки.
Машина повністю на ходу, були замінені шруз,радіатор, ГРМ,за будь якими питаннями дзвоніть,потребує варки
Машина на полном ходу Каждый день катаюсь Полностью обслуженна Кап чёткая мотор едет хорошо есть газ но не работает По кузову ржавнчина, есть нюанс по задньому стакану Кондер работает Хорошая комплектация Переоформление
усі тяги розбірні передні і задні
машинка на ходу технічно справна, 2.6 газ/бенз, газ вписаний, є моменти по кузову, пару рижиків та подряпаний задній бампер.
