- 215 тис. км
- Львів
- 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
Машина в доброму технічному стані днище пороги поварені мотор ходова топлевна в доброму стані дзвонити на вайбер погана мобільна мережа
Авто в хорошому стані Переоформляється Страховка до 27 року Деталі по тел Без торгу Обмін не цікавить
Opel Omega B 1995 по машині зроблено все ГРМ помпа Антифриз поміняно!Масла в двигуні,коробці та мості поміняно! Катушка, дроти, свічі і бензонасос поміняно!Все купляв нове! Дно поварено запущено! Підігріви дзеркал та заднього вікна працюють! Люк працює в два положення та не тече!!! Ходова не гримить! Машина в хорошому стані! Страхівка до 2026року! Авто переоформляється,з документами порядок! Огляд смт.Меденичі Торг присутній!!!
Машина повністю в робочому стані. 4 електросклопідйомники, електро люк, електрошторка заднього скла. Газ євро4 вписано у свідоцтво про реєстрацію та встановлено на авто. Балон 60л. Ходова повністю замінена на нову. Днище та пороги цілі. На капоті поліз лак. На лобовому склі тріщина. ТО вчасно кожні 10 тис. км. Салон велюр. У машині не курили.
Купувалась як перша машина, доглянута та люблена, вчасно міняне масло та акуратна їзда, салон чистенький, не прокурений. Живий мотор який досі заводиться без проблем навіть після довгого простою. Коробка та інша технічна частина - без нарікань, машина в русі майже кожен день. Була замінена ходова, гальмівні колодки, стоїть новий хороший акумулятор, замінена система запуску авто. Дно, пороги, арки - не гнилі, є лише маленький рижик на дверях. В цілому машина в досить гарному стані, зроблена та добре їде, не загубивши відчуття та комфорт від водіння нею. При потребі скину більше фото/відео
Автомобіль в гарному стані,кожен день на ходу,жодних вкладень не потребує,мотор газу не бачив,працює ідеально,2тис км тому замінений комплект грм. Гарна комплектація,страховка присутня,любий вид переоформлення
Сів і поїхав
Опель омега б рест 2001 рік 2 власник по панелі 300.000 пробігу по кузову гнила ліва арка низ лівої дверки задня ляда. дно пороги цілі треба дивитись ходову по електриці все світить все працює. заводиться без проблем
Щоденно в експлуатації. Ходова і двигун в робочому стані. Один недолік- потребує косметики.
Автомобіль в гарному стані,нова зимова гума,збережений стан,все працює Продаж без саба Деталі за телефоном Можливий обмін на бус
Продаю авто а гарному стані. Двигун 2.0 бензин газ, газ вписаний в тех пасорт Резина зимова в гарному стані По електриці все працює Гри замінений Тормозні колодки нові Магнітола підтримує usb aux Газ працює ідеально. Газовий балон 45 літрів Всі склопідйомнки працюють Любе переоформлення Всі питання дзвоніть пишіть.
Продається в звязку з купівлею іншого авто. Машина в хорошому стані, все робоче, опис актуальний, двигун BMW M51 V6, коробка автомат. На ходу та готова до сезону - зимова резина 16" на оригінальних литих дисках та повнорозмірна запаска. Лише переоформлення, можливий торг, писати в вайбер або телефонувати до 20 год.
автомобіль використовується щоденно, служить надійно і без поломок. Є іржа в різних місцях кузова але на міцність не впливає. Двигун працює стабільно, зроблено велике ТО з заміною ремнів, турбіни і підшипників. Буде ще довго і надійно служити новому власнику. Обслужено також підвіску, люфти, звуки чи інші поломки відсутні.
Нова зимова резина є нюанси по кузову заводиться тільки з толкача салон чистий був замінений тнвд після чого вона перестала заводитись з ключа двох зонний клімат а додатковою інформацією дзвоніть
Старенький але надійний автомобіль, який потребує добрих рук і догляду. На ходу. Усі наявні дефекти кузова на фото. Додатково віддам усі запчастини. Є навіть запасні 2 задні двері. Наявні 9 коліс на дисках (4 літні + 4 зимові + 1 запаска). Встановлено ГБО.
Автомобіль 26 років в одних руках (є договір купівлі продажу) та дуже доглянуте. Дно оброблене. Кузов і салон живий (такого не знайдете ніде). Ходова вся нова. Двигун ок, ремінь, помпа, масло, фільтра все свіже.
