- 400 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Кузов норм, негнила. Ціла. Їздить добре. Газу по трасі бере 10 л. Вся інформація по телефону. Можна без проблем перереєструвати. Обмін не цікавить взагалі. Ціна 2100 $. По смс не торгуюсь.
Кузов норм, негнила. Ціла. Їздить добре. Газу по трасі бере 10 л. Вся інформація по телефону. Можна без проблем перереєструвати. Обмін не цікавить взагалі. Ціна 2100 $. По смс не торгуюсь.
авто у мене 2 роки Заводиться добре двигун в чудовому стані, не димить їде добре, кондиціонер працює, фреон заправлений,багато що замінено, з основгого відреставрована турбіна (ще на гарантії) , замінені форсунки, по кузову є невеликі нюанси, дно ціле, зроблений чіп тюнінг, електрошторка працює, парктроніки працюють, музика bose всі динаміки штатні, перешивав руль, ручник та кожух кпп в натуральну шкіру, торг невеликий бо за останній рік дуже багато в неї вкинув грошей, продаж не терміновий!
Продам Опель омега б пишіть дзвоніть розкажу детальніше
Авто в хорошому стані. Потужний двигун 2,5 турбований дизель. Більше фото/відео та деталей по телефону/вайбер.
Продам Опель Омега на ходу, авто переоформляється, резина зима
Авто на бойовому ходу,завів та поїхав. Мотор добрий,заводиться та працює добре. Кузов варити не потрібно. Задня частина підсилена та піднята для перевезення вантажів. Хороша гума по кругу на гарних легкосплавних дисках. Гідропідсилювач керма,працюючий люк. Акумулятор хороший. Салон великий, зі складеними задніми сідушками отримуєте майже мінівен,є також фаркоп. Авто підійде для роботи та перевезень вантажів. Газ вписаний в техпаспорт. Діючий страховий поліс до кінця літа. Є зв'язок з власником при потребі переоформлення. Телефонуйте на мобільний. Торг мінімальний на повний балон газу.
Продаю авто в доброму стані. В Україні з літа 2018, пробіг по Україні не великий. Ввезена не як "євробляха". Розмитнений 100%. Автомобіль має доглянутий салон, двігун в доброму стані. Опціонал в робочому стані - кліматконтроль, круїзконтроль, електросклопідіймачи, електродзеркала з підігрівом. На ближньому світлі - ксенонові фари, дальній - галогенні. Кузов в доброму стані. Передній бампер має не велику подряпину. Торг помірний, біля капоту.
Авто в гарному візуальному та технічному стані на свій вік, 2.0 бензиновий мотор працює гарно без нарікань, 5-ти ступенева коробка з новим щепленням з приємного автомобіль оснащений гідро підсилювачом керма, системою АБС, електро регулюваням дзеркал, новим акумулятором та люком! Також нова резина 2026 року, вкладень не потребує. Документи в порядку продаж з переоформленням на нового власника (сервісний центр МВС, Дія). Авто варте уваги реальному покупцю торг біля капота.
Продам авто,всі питання по телефону
бур зроблений кап ремонт двигуна машину постійно їздить всі питання за телефоном запитуйте
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
машина після капремонту майже не їздила деталі за тел
комплект зимових коліс коробка автомат гбо 2 покоління
Авто повністю на ходу.Реальному покупцеві хороший торг.Буває що я не на зв'язку,пишіть на вайбер,одразу відзвонюсь.
Автомобіль в хорошому стані Готовий до будь-яких перевірок Також добавлено лед підсвітка поміняні динамікі спереду і ззаду передні Kiks динаміки задні Kiks Нове переднє лобове скло Зроблений кастомний вихлоп (не прямоток) Салон в не поганому стані потрібно зробити потолок І є нюанс по помилці лямбда зонд Є нюанси по кузову задній бампер поцарапений Стоїть нова зимова резина Авто кожен день на ходу Для більш детальніших питань Пишіть або звоніть Торг пристуній Вайбер,телеграм по номеру іншому:
