- 260 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
В жовтні 2024 заміна радіатора на новий, а також ГРМ. Замінені пружини на передніх стойках. Також установлені проставки.
В жовтні 2024 заміна радіатора на новий, а також ГРМ. Замінені пружини на передніх стойках. Також установлені проставки.
Коробка АКПП не працює Все інше норм Двигун М57
продаю авто яке було сімейним, доглядалось, є недоліки в основному по кузову їх видно на фото, машині не десять років. працює відмінно, за більш детальною інформацією звертатись за телефоном
Двигун 2.2 бензин/газ (внесено до техпаспорту), двигун, ходова, рульове, зчеплення без проблем - все вчасно замінено і технічно справне - сів і поїхав. Двигун був замінений у 2022 році. В додаток даю багато запчастин, диски сталеві 6 шт,, резину. Недоліки - по правій стороні є ржа понизу дверей та правого переднього крила. Докладніше по телефону.
Авто добре в технічному плані. Масла не їсть, не гріється, нічого не стукає. Свіже зчеплення (є ще запасний маховик), колодки міняли нещодавно (перед і зад), пічка нова. По ходовій все добре, нічого не гримить, амортизатори свіжі, важелі в нормі. В салоні є кілька нюансів: не працює екран бортового комп?ютера, потрібно замінити моторчик для регулювання позиції пасажирського сидіння (йде в комплекті з машиною). По зовнішньому вигляду ситуація наступна: тріщина на лобовому склі, також є нюанси по ЛКП (деякі місця підфарбовували в домашніх умовах - потрібно виправити). В цілому якщо не так важлива косметика, то авто вам буде служити вірою і правдою. Доволі потужний двигун, всередині багато місця, можна туди вантажити що хочеш. Бензину їсть звісно, але як поставити газ - буде легше. Автівка останні 15 років була в одного власника, зберігалася в гаражі, вчасно ремонтувалася (є сервісна книжка). Кого зацікавило - пишіть/телефонуйте. Торг присутній. У Києві можна подивитися поблизу станції метро Либідська.
усі тяги розбірні передні і задні
Потрібні кузовні роботи: арки, пороги, пробіг 400тис км, я власник, продаю як є
омега B повністю на ходу, заводиться з пів оберту, їде відмінно. Коробка автомат в ідеалі, не пінається, спорт режим працює. Встановлено газ і вписано в ТП, реальна витрата близько 13-14 літрів газу на сотню. Мотор, автомат, підвіска - нічого робити не потрібно. На вибір комплект нової гуми на оригінальних дисках Opel або нова зима на залізних дисках. або обидва комплекти (+200$). Всі дефекти по кузову на фото. Я власник, тільки переоформлення!
На ходу
Продам авто в доброму стані.Машина вся пофарбована тільки криша не фарбована,машина вся оброблена.По мотору були роботи,немає нарікань,коробка в доброму стані.По ходовій були роботи,також немає нарікань.В машині є газ (4го покоління).Для кожного дня чудове авто.
Продам чудове авто. На ходу По електриці все працює Коробка не вибиває Ходова в хорошому стані Стоїть нормальна музика Не гнила, пішла тільки корозія. Місцями вигорів лак А так решту деталей телефонуйте запитуйте За цим номером **********
Продам зручне сімейне авто.Двигун після капремонту, масла не бере. Ремінь ГРМ з роликами майже новий, після заміни пройшов 5 тис. км. Задній міст, коробка, щеплення в гарному стані - не гудуть. Салон виглядає нормально. Має люк, легкосплавні диски і швидкоз'ємний фаркоп. Один власник в Україні
Продам авто у гарному стані. Зроблений ремонт двигуна, нова газова система (гарантія 5 років), зроблена електрика. Завдяки тонування авто влітку салон машини не нагрівається. В зимку - є підігрів сидінь та дзеркал. Також добре працює обігрів салону. З документами також все добре. Продаю за сімейних обставин. По всім питанням дзвоніть за вказаним номером.
Авто на ходу. Є косметичні нюанси відповідно до віку авто. Загальний вигляд гарний. Є дерев?яна центральна панель для тих хто любить. Ходовка, масло в акпп замінені приблизно 1000км назад. На дзвінки не відповідаю бо часто за кермом. Вайбер або тут пишіть
Машина в нормальному стані. Заводиться їде. Косметично потребує уваги. По мотору все нормально. Коробка жива. Єдине, треба замінити лямбду (через неї горить чек) Ще задні двері відчиняються тільки з салону. Не критично. Реальному покупцю Є переоформлення ЦІКАВИТЬ ОБМІН НА МОТОЦИКЛ.
Мотор ідеал працюе газ бензин страховка есть акумулятора не мае. Ризина зима нова. Торг на каву
Авто на ходу, зроблена гбц замінений грм, хороше світло, не працює на бензині із-за поломаного дмрв, 16 тітани на зимній резині ПИСАТИ В ПОВІДОМЛЕННЯ!!! Дзвінки не приймаю❗️
Opel Omega B 2.0 газ/бензин, капремонт двигуна, ходова зроблена ⸻ 🔹 Опис: Продам комфортний та надійний автомобіль бізнес-класу. У користуванні з 2021 року, авто доглянуте та регулярно обслуговувалось. — Двигун 2.0 (газ/бензин) — ГБО 4 покоління, повністю обслуговане та професійно налаштоване — Розхід по місту: 12–13 л газу — Механічна коробка передач ✔ У 2024 році зроблений повний капремонт двигуна ✔️При купівлі автомобіля в 2021 році повністю опрацьований кузов антикором . ✔ Ходова частина повністю зроблена ✔️Стартер ,Генератор , Кондиціонер повністю обслуговували в тому році влітку ✔ Встановлені поліуретанові сайлентблоки ✔ Нова зимова резина (2026 рік) Комфорт: — Передні електросклопідйомники — Підігрів передніх сидінь — Сигналізація з автозапуском — Неонова підсвітка дверей та ніг Автомобіль дуже просторий і м’який в ходу — справжній бізнес-клас за доступні гроші. Підійде як для сім’ї, так і для щоденної їзди. Стан: сів і поїхав, вкладень не потребує. Є незначні сліди експлуатації відповідно до віку. Як і усіх Omega B цих років є нюанси по заднім аркам та них задніх дверей Дніще повністю ціле . Задні стійки аматрезатора , ланжерони оброблені . Немає ніяких дир . Розглядаю обмін з моєю доплатою Документи в порядку
