- 348 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Авто 2003 року в дуже доброму стані. Вкладень не потребує., сів та поїхав. За більш детальною інформацією відповім по телефону **********.
Авто 2003 року в дуже доброму стані. Вкладень не потребує., сів та поїхав. За більш детальною інформацією відповім по телефону **********.
Авто в гарному стані, не потребує вкладень. Всі питання по телефону.
Вітаю, продаю свій авто, на ходу, машина потребує уваги, двигун, коробка, та ходова в порядку, з питаннями прошу телефонувати!
Продам Opel Omega B 2000 2.0 газ/ бензин. По кузову є вікові питання, дно в нормальному стані( оброблене). По техніці є невеликі моменти. Продаж з переоформленням
Авто в доброму стані
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
Машина на ходу,пишите отвечу на все вопросы С документами все в порядке Продажа только с снятием с учета
Без торгу тільки самовивіз, пороги зроблені, двигун 1.8 робився, робить нормально не гнила, треба прикласти руки, настроювання щеплення, прокачати тормоза самовивіз Київ район Виноградаря.
Авто в робочому стані, акамулятор слабий довго не тримає заряд . Можливий обмін на менше авто не жигулі. Подивитись можна у Фатівський район. Село Скригалівка.
Омега б під відновлення, 2.0 бенз. Газ. Машина була повністю на ходу. Заводиться, кондиціонер працював, все було справно. 1100у.е можливий торг, є нова морда. Немає часу займатися. Клімат, гур, склопідйомники з доводчиками, сигналізація, центральний замок, аудіо, мульти руль, тонування, газ вписаний. Якщо не відповідає. тел.
Продам опелька на бойовому ходу, все що можу сказати вкратце непогана машина яка за свою вартість довезе куди завгодно і зручна, для першої або на повсякдень супер, проблеми не значні присутні але не впливає на їзду, телефонуйте пишіть, авто в київській області але може бути і в Києві.
На ходу кожен день.
Стан не музей але дуже і дуже не поганий на свої роки дно без іржі не варене все завод Авто в одних руках з 1996 року зберігалась у сухому гаражі їздила не багато авто був вихідного дня в гарному стані на повному ходу сів поїхав всі питання зацікавлених по телефону перереестрація була між сімьєю дякую за перегляд всім мирного неба!
Автівка на ходу, потребує діагностики та ремонту системи охолодження.
Продам власний opel omega b . 2.0 бензин . Газу ніколи не нюхав . Шкіряний салон. Стан задовільний . По мотору , коробці , ходовій питань не має. З документами все добре , любий вид переоформлення, авто на мені. Вся інформація по телефону .
