- 169 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто - заводится,едет! Газ вписан,гидроусилитель,опрятный салон,в системе тосол(не течёт,не сычит). Двигатель после кап.ремонта 8 т. На бензине не работает(нужна замена бензонасоса),нужно приложить руки к ходовке,вопросы по ЛКП(не критически) Продажа с полным переоформлением
Opel Omega A 1990р 2,0 i ЗАМІНА ДЕТАЛЕЙ: Усі ремені Помпа Шестерня під помпу Термостат Новий радіатор пічки Свічки газові двоконтактні Броньовані проводи Новий акумулятор 75 Ремкомплект газового редуктора Повністю нове зчеплення (вижимний, вилка, диск, корзина) Передні стійки (КОЯБА) дорогі не Китай Верхні опори (дорогі) не Китай Кульові опори (дорогі) не Китай Наконечники (дорогі) не Китай Рульові тяги (дорогі) не Китай Стійки стабілізатора не Китай Сайлентблоки Колодки (дорогі) Задні нові супорти по 3000 грн супорт (двопоршневі) Новий глушитель Новий резонатор КОМПЛЕКТАЦІЯ: Гідропідсилювач керма Диски 15 (спиці) Фаркоп Електро-дзеркала Люк (не тече!) Склопідйомники Сигналізація Газ/бензин 2+ ГБО вписано Магнітофон, на флешці (є маг. оригінал, але не продаю поки) Машина чистий німець! Ні однієї точки чи тріщинки на торпеді, всі кнопочки працюють або поміняю на хорошу БЛЯХУ
Авто на повному ходу. За підвіскою не стукає, не гримить, замінені стійки амортизаторів. Заводиться в будь-яку погоду. Кузов не гнилий, переварений та оброблений.
Робоча машина. Телефонуйте . Салтiвка. Торг
Авто не гниле,двигун після капіталки, потребує невеликих вкладень,загалом авто сів поїхав,їздить кожного дня,торг біля капота реальному покупцю значний.за інформацією ватсап **********,телеграм ********** Авто знаходиться в Краматорському районі
Продасться авто в гарному стані. Авто комплектації - "MV 6". Все крім кожі. Є не значні зауваження по кузову. Двигун працює рівно. Гбо 4. Гарна музика. Встановлений фаркоп. Ксенон дорогий. Салон велюр. Двухсторонняя сигнализация. ДУЖЕ мало авто, хто з нею може "потягатися" на трасі. Сів і поїхав. Можно дзвонити на Wiber, WhatsApp.
На свій час та ціну, авто в довільному стані. Мотор не димить коробка робить справно. Багато чого замінено та обслуженно, проте є ще що робити. Люк не тече. Кондіціонер є, але не робить. Є ньюанси по кузову. З документами порядок.
терміново продам авто.є газ, бензин,ходова частина повністю відремонтована.Є зимова гума на дисках,гума літня в тому році купував 4 колеса.машина жодного разу не варилася.є нюанс пропало зчеплення і акумулятор прийшов в непридатність.скоріш за все що зчеплення потрібно міняти.
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
авто в робочому стани вси питання по телефону
Продам Опель Омега а в хорошем состоянии ,газ 4 поколения,по ходовой делать не чего не нужно ,мотор не дымить едет норм ,салон целый 4 стеклоподъёмника, сигнализация
Продам автомобіль в доброму стані. Мотор (2 літри бензин) працює рівно, коробка без нарікань, передачі не вибиває, масло не їсть, стан кузова видно на фото. Машина на повному ходу. Пробіг рідний. Один власник та утримання в гаражі з 1996 року. На свої роки в доброму стані. Торг мінімальний біля капота. Зняття з обліку. Всі питання по тел. Також до машини є причеп за додатковою ціною.
