- 185 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Продам опель омега, автомат, 1998року, помінялося масло в коробці, машина кожного дня на ходу, переоформлення..ціна 2000? торг
Продам опель омега, автомат, 1998року, помінялося масло в коробці, машина кожного дня на ходу, переоформлення..ціна 2000? торг
авто ненаходу. гбо 4-покоління.
Авто для тих хто розуміється в Опелях. В одних руках більш як 10 років. На авто регулярно виїзджали за кордон Польща. Голландія. Фінляндія. Всі питання телефоном.Продає хозяин С Т О. Купив электоавтомобіль.
Продам авто,у сім'ї з 2019року,за автомобілем слідкували,вчасно обслуговували,в авто не курили,встановлене гбо але не вписане в тп,тому продаватиметься без гбо,по машині багато чого зроблено(ремонт гбц,заміна передніх тормозних дисків,заміна вихлопної,нові задні пружини + проставки,нове лобове скло,заміна передніх ричагів і шарових опор,замінений антифриз,встановлений фаркоп).Наявні сліди корозії так як автомобілю вже 29 років,продаж в зв'язку з купівлею нового авто,продаж не терміновий,авто бізнесменів прохання не турбувати(не тратьте не мій та свій час,даром не віддам)аргументований торг біля авто,власник по тп,тільки переоформлення,можливий обмін на мото від 2020р.в.та від 300 куб.см.,пропозиції можна на вайбер
Продам власне авто. Автомобіль кожного дня на ходу. Двигун не димить масла не бере. Кпп чудово працює без нарікань. Стан як на свої роки чудовий .Гарне сімейне авто з великим багажником. Все працює світиться моргає,скло підйомники,електро люк,музика,гідропідсилювач,сигналізація. З нюансів потрібно замінити шарову і рульовий наконечник на правій стороні. Можливий обмін. Пропонуйте свої варіанти. З пропозиціями давай за 600 не турбувати!!!!
Авто Опель омегаВ, 2000р,. хорошому стані. Газ/ бензин, є два комплекти резини, зимова шипована
Машина в дуже збереженому стані. Придбаний новим в Україні,в офіційному автосалоні Опель. У 2017р. встановили якісне ГБО,відповідно оформили його в техпаспорт. На газу експлуатувати автомобіль такого класу вигідно. Це автомобіль для душі, для комфорту, для тих людей, які розуміють цінність люксового німецького автомобіля епохи Надійності. Omega в ходу,як справжній статусний Преміум-люкс. Він комфортніший,тихіший за Camry 40-ки, 50-тки, Пассати,Мазди 6 та інших однокласників. Зберігається у своєму гаражі. Двигун 2.2 надійний і технічно адекватний. Машина їздила щороку, але небагато. Сидіння як нові, із салону одягнені в чохли. Запасне колесо не ставилося. Ці машини,ще робили з запасом міцності на десятиліття. Багато приємних функцій в комплектації: круїз-контроль,клімат-контроль, вставки під дерево, якісна музика, сенсор дощу, мультируль та інше. У наявності всі книги з автосалону та навіть є Car pass! Кузов без іржі (спеціально пофоткали скрізь). Омеги цього року вже оцинковані, це зазначено у документах. Цей автомобіль не про "порівняння цін" з різним хламом, це про повагу до ексклюзивного стану! Маєте інші бачення-будь ласка дивіться щось інше, заїждженого секонд-хенду багато навезли (є і за 5 тис.дол., і за 10 тис., і за 15 тис.дол). Торг тільки з приємним і адекватним покупцем.
Проблема або із пробитою проклаткою головки, або прогоріли кільця, на машині встановлені нові дверні ущільнювачі, нове масло, новий термостат, нові бензо фільтра, нові свічки, газ-бензин, газ працює без проблем, газ вписаний, можливе переоформлення любого виду, машина не на ходу. Можливий торг
Авто в отличном состоянии,на ходу,есть моменты по кузову,переоформляется,делать ничего не надо.Вопросы по номеру
Газ бензин працює
по авто все добре, треба зайнятись трохи кузовом, двері задні віддам в комплекті,ходова в ідеальному стані, по питанням телефонуйте розповім можливий невеликий торг
Продається Opel Omega B, Машина на ходу, нові шини, нова панель, новий глушник, кондиціонер зараз не працює (потрібно заправить). Бортового комп'ютера не має.
Продам автомобіль. Вся деталі по телефону. Можливий торг
Машина на повному бойовому ходу, всі розхідники поміняні, мастило мінялось 900 км тому, технічно сів і поїхав, страховка до кінця року, по кузову є нюанси але на швидкість не впливає.
