- 139 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто у гарному технічно справному стані .
Продам авто у гарному технічно справному стані .
Один власник авто в доброму стані.
Вітаю Автомобіль знаходиться в Данії вайбер, ватцап,телеграм данський номер +45 22 26 21 06
Модель 2009 ріку з ксеноновим світлом та ходовими вогнями; Не бита, даже ще не підфарбована; Є 2 комплекти коліс (зима/літо); На 170 т замінили комлект ГРМ, рідини, сальники клапанів. Є фото циліндрів де ще присутній заводський хон, "підкинули" кільця та вкладиші в рідному розмірі. Вкладень взагалі не потребує. Авто територіально в м.Дніпро. У використанні щодня (офісна працівниця). Прийшов час зростати на більше розміром авто, можна і дорожче. Готові розглянути питання обміну з нашою доплатою до 5000 дол.
Дане авто купувала для себе з пробігом 156.Дуже зручне та економне у експлуатації. Продаю у зв'язку з виїздом за кордон.Замінені всі розхідники, так як їздила завжди з дітьми,тому безпека перш за все, маю відповідні документи .Авто Не Потребує жодних капіталовкладень. Повний бортовий комп'ютер. Працюючий кондиціонер. Підігрів салону. Регулювання водійського сидіння. Гідропідсилювач керма. Салон трансформер робить це авто ще зручнішим. Високий кліренс. Майже нові літні шини. Цікавить дане авто ,з радістю відповім на додаткові питання. Я думаю ви будете задоволені. Авто дійсно сів і поїхав.
Детально розповім по телефону
машинка у дуже доброму стані їздить кожен день поміняно грм тормозні диски, колодки . робити нічого непотрібно . дуже приємний розхід дуже компактна і практична, хто мав той знає що за апарат
Прадам власний ачтомобіль є газ детально за телефоном
Продається надійний та економний сімейний автомобіль.Opel Meriva 1.7 CDTI. Машина в хорошому стані, доглянута та повністю на ходу. Авто знаходиться в хорошому стані та готове до щоденної експлуатації. Торг присутній на місці! Тільки по перепису!
Власне авто обслужене, фактично являюся єдиним власником в Україні. Не бита, всі стекла рідні, мульти руль, оригінальні чохли на сидіння, камера заднього виду, знімний фаркоп. В минулому році замінено цеп ГРМ, термостат, антифриз, свічі накалу, повністю обслуговувався двигун. Всі лампочки світять, всі кнопки включаються, кондиціонер заправлений, дує. Два комплекти гуми, зимова пройшла один сезон, два ключі.
Авто після ДТП ( зʼїхало в кювет). На реставрацію чи на запчастини. Документи в порядку! Прохання телефонувати на вайбер, бо не завжди є мобільний зв’язок.
Продам авто Опель Меріва 2008 газ/бензин 1.6.
авто повністю обслужене,вкладень не потребує
Гаражне зберігання, гарний техничний стан, комплект зимової гуми.
