- 228 тис. км
- Мукачево
- Бензин, 1.8 л.
- Робот
Технічно повністю справне авто. . Грм мінявся на 215 тис. Є підігрів сидінь передніх, є фаркоп. За тонована.
Технічно повністю справне авто. . Грм мінявся на 215 тис. Є підігрів сидінь передніх, є фаркоп. За тонована.
АРГУМЕНТОВАНИЙ ТОРГ ТІЛЬКИ БІЛЯ АВТОМОБІЛЯ! ТОРГУ ПО ТЕЛЕФОНУ НЕ МАЄ. Є Доставка до клієнта. Якщо виникають питання з приводу двигуна, то він себе дуже гарно зарекомендував: дуже прийомистий та економний, а також надійний. Реальному покупцю ТОРГ біля авто. Продам ГАРНУ, ЧЕСНУ, МАНЕВРЕНУ, ШУСТРУ, ЕКОНОМНУ і досить містку машинку! Порядність гарантую
Авто в робочому стану, перебиралась ходова частина, новий радіатор, новий акумулятор. Довгий час зберігалась в гаражі, тому місцями підгнивша ляда як можна побачити на фото і пороги. Але як для першого авто класний варіант для того щоб навчитись їздити на механіці. За більш детальною інформацією звертайтесь, дзвоніть
Надійний сімейний мікровен ,великий вмісткий багажник ,в квітні цього року зроблена повністю ходова ,є нюанси по кузову.
Потребує ремонту мотор (заміна прокладки), реставрація бампера і лівого крила
Авто має один суттєвий нюанс - їсть оливу і димить. Відповідно під ремонт чи заміну двигуна. Цілком на ходу, їздить без проблем. Газ не вписаний, проте не проблема вписати, гбо відносно нове, пробіг з ним в межах 10к км. Кузов без корозії чи тотальних дтп, є дрібні косметичні нюанси більш ніж допустимі для авто такого віку. Актуатор щеплення замінювався і адаптувався, коробка працює добре. Кондиціонер працює. Магнітола з карплей/андроїд авто та камерою заднього виду. На авто хороші зимові покришки. Авто у Львові, район ас2
Стан авто видно видно на фото . З документами все в порядку , звоніть
Авто після ДТП ( зʼїхало в кювет). На реставрацію чи на запчастини. Документи в порядку! Прохання телефонувати на вайбер, бо не завжди є мобільний зв’язок.
продаю Опель Меріва, є питання в електриці. Присутні рижики. телефонуйте за номером( **********) Олександр
Перекурів прохання не турбувати, на питання про продажу за 1000-2000 можна не телефонувати!!! Abs, Esp, музика Kenwood, ТО кожні 3,5 тис, охайна , царапини , вицвівше лкп, машині вже 20 років тому не дивно, Форсунки були замінені на 260 тис . Коробка робот також була обслужена
