- 275 тис. км
- Кременчук
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Власник. Не бита, не гнила, музика. любі питаня за телефоном.
Власник. Не бита, не гнила, музика. любі питаня за телефоном.
Пригнаний з Німеччини повністю розмитнений та сертифікований. Повний пакет документів для першої реєстрації. Хороша комплектація: 2-зонний клімат контроль, мульти руль, круїз, задні парктроники, ел.ручник, денні ходові вогні, 16 легкосплавні диски з літньою гумою також є зимові, 2 ключа сервісна книга. Більше деталей за телефоном.
Машина в хорошому стані Зроблена підвіска Замінені всі масла і фільтра Замінений грм Нові тормозні колодки Настроєний і обслужений газ По місту до 7 літрів газу розхід Новий термостат Новий антифриз Зимова резина Новий ДРВМ Нові лямбди Мотор після ремонту Машина робилася для жінки Тонована разом з лобовим Без торгу
Надійний сімейний мікровен ,великий вмісткий багажник ,в квітні цього року зроблена повністю ходова ,є нюанси по кузову.
Місяць назад поміняли: колодки задні, амортизатори задні 2шт, амортизатори передні 2шт, шарова опора передня права, сайлентблоки передніх ричагів задні 2шт, тяга стабілізатора передня права, підшипник задньої ступиці лівий, датчик температури, лампочки задніх стовпів і салонної підсвітки розвал сходження.
авто у чудовому стані, за деталями звертайтеся по телефону
Без пробігу по Україні. Газ/Бензин. Детальна інформація за телефоном. Не перекуп, заганяли собі !!! Торг у капота !!!
Продаю Опель МЕРІВУ 2005р.в. двигун 1.6 бензин в хорошому стані привезена з Німечини з оригинальним пробігом без дтп,машина обслужена: фільтра,масла,ремінь ГРМ поміняно...сервісна книжка,два ключі.
Машина на впевненому ходу.Потребує заміни крила та деяких деталей,на які уступлю ?? Г/Б вписаний.Машина вчасно обслуговулась ,комфортна,вмістіма і економна
Продам сімейне авто. Доволі вмістке та з гарним кліренсом. Пробіг 100% рідний, в одних руках 6 років. Привозили для себе з Німеччини від 1 власника.Літня гума на літих дисках та є зимові колеса у комплекті. Нещодавно замінили колодки. Хто купе, буде задоволений.
Авто на повному ходу, сів, поїхав.
Модель 2009 ріку з ксеноновим світлом та ходовими вогнями; Не бита, даже ще не підфарбована; Є 2 комплекти коліс (зима/літо); На 170 т замінили комлект ГРМ, рідини, сальники клапанів. Є фото циліндрів де ще присутній заводський хон, "підкинули" кільця та вкладиші в рідному розмірі. Вкладень взагалі не потребує. Авто територіально в м.Дніпро. У використанні щодня (офісна працівниця). Прийшов час зростати на більше розміром авто, можна і дорожче. Готові розглянути питання обміну з нашою доплатою до 5000 дол.
Продається збережений обслужений автомобіль? Двигун та коробка в чудовому стані! Не димить, масла не бере! Є незначні царапини на дверях, потребують косметики....корозія відсутня! Деталі по телефону!
