- 299 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.36 л.
- Не вказано
Машина в дуже хорошому стані, доглядав за нею як за новою і зробив її майже новою) нова резина, по технічному стані замінювалися масла фільтра, стойки стабілізатора, ремінь грм, бачок на тосол, затонована, по технічному стані все супер як і по комфорту)
Авто в гарному доглянутому стані. Мотор коробка ходова частина все добре. Нова гума, новий Акб. Працює як на бензині так і на газу. Газ вписаний в тех. паспорт. Чистий не прокурений салон. Кондиціонер працює. Вкладень не потребує.
авто в гарному стані газ поставлений і вписаний в тех.паспорт, деталі за телефоном
Авто в справному стані, ніколи не підводило. Салон охайний, чистий. Зовні відповідає своїм роками.
Авто на дружині є нюнси всі питання по телеону
Продам у зв?язку з від?їздом Opel Meriva 2007 р.в., чорний, бензиновий двигун 1,6 л, нова коробка автомат (щойно замінена), повністю робоче газове обладнання. Дівчаче авто у гарному стані, на зимовій гумі, їздила обережно дівчина. 4500 $ торг
Opel Meriva 2003 р. 1.6 газ/бензин 4200. Реальному покупцю торг. Авто зроблене для себе, кожен день їжджу, росхідники поміняні, після капремонту двигун, 3000 як замінений ГРМ з помпою, замінене масло в КПП, замінені свічі,ГБО 5 покоління (їсть 1:1) сів поїхав, довго писати... Дзвоніть розкажу 09******99
Opel Meriva 2010 рік 1.7 дизель — найнадійніший двигун Коробка автомат Aisin — класичний гідротрансформатор ? Технічний стан без зауважень ?? Клімат контроль заправлений та повністю робочий ? Підігріви працюють ? Салон охайний, чистенький ? Гарна комплектація
Продам авто у гарному технічно справному стані .
Авто в ідеальному стані
Один власник авто в доброму стані.
Вітаю Автомобіль знаходиться в Данії вайбер, ватцап,телеграм данський номер +45 22 26 21 06
Продам авто в хорошому стані Пригнане з Німеччини Я перший власник в Україні Двигун та коробка передач працюють ідельно Підігрів передніх сидінь працює Замінено ремінь ГРМ Бардачок з охолодженням Було замінено : щеплення в зборі подушки двигуна форсунка та ще багато іншого Детальніше по телефону
Доброго дня авто після обстрілу Чернігова, авто було пригнане з Німеччини, їздив я, 2 власник після Європи, пробіг рідний, машина на ходу, ходова повністю обслужена, по мотору проблем нема, є пошкодження кузова, все на фото,за більш детальною інформацією та відео звертайтесь особисто! Також є комплект нової зимньої ризини. Прохання не телефонувати із питаннями, а продаси за 2 к, 2.5, дякую.
Надійне і зручне сімейне авто. Пригнана з Німеччини у 2021 році. Чистий, не прокурений салон. У ДТП не була. Місцями підфарбовувалась. Всі розхідники замінювались вчасно. За 4 роки використання в Україні дуже багато що в ній замінив на нове, список додам. Машина повністю на ходу, їзджу кожен день. Салон трансформер, задні сидіння складуються в рівень з багажником. В таксі не була. Є "рижики" на порогах та передніх дрерях. Пороги знизу потребують зварювальні та покрасочні роботи. Клімат контроль працює. Захист двигуна встановлений. Передні склопід'ємники, електро-регулювання дзеркал, радіо - все працює (не працює програвач CD). Центральний замок. Встановлена задня камера. Комплект зимової гуми на дисках додаєтся. В квітні встановив нову літню резину в замінив масло в двигуні.
