- 250 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
на ходу, можлива доставка
Технічний стан і зовнішній вигляд автомобіля на хорошому рівні Opel Vivaro 2017 із двигуном 1.6 CDTI BiTurbo (125 к.с.) — це один із найекономічніших та найпрактичніших фургонів у своєму класі. Завдяки системі подвійного турбонаддуву (BiTurbo), цей скромний за об'ємом двигун видає чудову тягу та підхвачує з самих низів, що дозволяє впевнено почуватися як у місті, так і на швидкісній трасі при повному завантаженні. Спільна розробка з концерном Renault (аналог Trafic) гарантує високу доступність запчастин та простоту в обслуговуванні. Автомобіль славиться зразковою європейською ергономікою салону, легковою керованістю та дуже низькою витратою пального. Двигун: 1.6-літровий 4-циліндровий турбодизель з подвійним наддувом (CDTI BiTurbo, серія R9M) Коробка передач: 6-ступенева механічна (МКПП) Потужність: 125 к.с. (92 кВт) Крутний момент: 320 Нм (доступні вже при 1500 об/хв) Розгін 0-100 км/год: ~11.8–12.4 секунди Привід: Передній (FWD) Екологічний стандарт: Euro 6 (із застосуванням технології AdBlue) Комлектація: Темний тканинний салон Сенсорний дисплей (7 дюймів) Інформативна панель приладів з цифровим спідометром та бортовим комп'ютером Аудіосистема з підтримкою MP3, USB, AUX та Bluetooth Bluetooth / USB Кондиціонер Ручне регулювання передніх сидінь Система стабілізації (ESP) Антиблокувальна система гальм (ABS) Датчик світла Електросклопідйомники (передні) Електропривід дзеркал Зсувні бічні двері праворуч
Машина в дуже доброму стані Знаходиться в с.Зіньків Хмельницької області Продаж срочно!!!!
Продам авто на свої роки в гарному стані ходова зроблена подушки двигуна нові потрібно косметики газ бензин детальніше розповім по телефону
Продаю вантажний автомобіль. Машина повністю на ходу, у рейсовому стані. Технічно обслуговувався вчасно. Є незначні сліди експлуатації по кузову (дрібні подряпини), які видно на фото. На роботу авто вони ніяк не впливають. Вантажний відсік чистий (готовий до роботи). Можливий розумний торг біля капота) ********** Валерій ********** Оксана За потреби скинемо додаткові фото та відповімо на всі запитання!
Авто пригнано з Нiмеччини другий власник, не вимагає вкладень.
Вебасто за 1500$. 2 комплекти нової гуми на дисках! Обслужений ! Опис у відео! Ми можемо запропонувати: - Trade-In/ОБМІН - Кредит - Супровід переоформлення в СЦ МВС - Запрошуємо Вас пройти тест-драйв автомобіля - Будь яку перевірку в межі міста За додтковою інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть нам: у чаті AutoRia, Viber або Telegram,Instagram,Facebook.
Продам Опель вектра А. Авто на ходу, але по машині є нюанси. Все розкажу по телефону. В авто встановлений газ, вписаний в тех паспорт. Літня резина нова відкаталася один сезон. Зимова резина теж як нова. Є на нього стекло підіймачі купив але не встановив можу відати. Салон авто в нормальному стані.
Вітаю! Перший власник в Україні. Особисто привозив з Европи в 2019 році. Швидка та економна. Траса її стихія, але і по місту комфортна. Технічно все добре. На ТО та ремонтах не шкодував (із останнього маховик, щеплення, передні зальмівні диска і колодки). Гума R18 всесезонні (осінь 2022 р). Також можу віддати додаткові R17 диски, використовував для зимньої гуми, коли була. По кузову/салону є питання, але залишив як є. Продаю, бо вже придбав авто. Адаптивні ксенонові фари Автосвітло Двозонний клімат Датчик дощу Електробагажник ABS/ESP/парктроніки R18 фабовані колеса та супорта Дзвоніть або пишіть - як зручно.
Продам авто в чудовому стані, вкладень не потребує, усе працює, нова зимова резина, авто повністю обслужене за більш детальною інформацією телефонуйте, відповім на усі запитання
Авто в дуже гарному стані! Була зімана ГРМ, масла та фільтрів 2000км тому, авто повністю підготовлене до продажу! Приганяв для себе з Германії, авто в дуже гарному стані! Дзвоніть, відповім на всі питання.
Продам Opel Ascona 1985 року без вкладень - Двигун 1.6 (Карб. Газ/Бензин) - КПП механічна, 4-ступка. Мотор не димить, не сапунить , ГРМ поміняний, шліфована головка, новий радіатор, нові дроти запалювання, нові свічки. Працює як на газі так і на бензині. Амортизатори в нормі. Підійде для роботи і перевезення вантажу вмісткий багажник до 600кг. Кожного дня на ходу, і ні разу претензій до неї не було. Авто вартує своїх грошей хто купить той не пожалкує. Продаю, бо маю іншу машину.
Продам власний автомобіль в гарному стані. 25000 км тому було великке ТО. Замінено вкладиші та кільце маслонасоса та багато іншого. 14000 тому замінено комплект ГРМ. На 317000км замінено масло та всі фільтра. Технічно по машині нічого робити не потрібно взагалі. Всі деталі по телефону.
Гарне авто,на хорошій комплектації,форсунки,свічки нагріву нові,авто обслуговування не потребує,сів і катайся,гарного їде,самий найкращий двигун 1,7 дизель масла не бере,хто купить буде задоволений є не значні сколи царапени гарна гума,ВСІ питання за номером…!!!тел :
Машину пригнано у листопаді 2021 році з Німеччини для себе. Пробіг рідний. Оригінальний пасажир за техпаспортом 9 місць. У чудовому стані. Додатково встановлено Суха Вебасто (фен). Є оригінальний комплект ГРМ. Машина без підкрасів. Встановлено всесезонну гуму С, гума у відмінному стані. Лобове скло Антиблик заводське. ТОРГ ДОРЕЧНИЙ, усі питання по телефону. Можливий обмін на віано або v класу не нижче 2015року автомат.
Пропоную доглянутий автомобіль, довгий час в одних руках. Сів і поїхав.
