- 550 тис. км
- Ковель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Легковий пасажирський, 9 місць
Легковий пасажирський, 9 місць
Продам Опель,на впевненому ходу,є газ вписаний в тех.паспорт,стан добрий,є маленький нюанс по кузову на фото видно,новий потолок.В ходу дужє мягенька,7 місць,гума зимова,диски оригінальні.Салон гарний є незначні сліди експлуатації,подробиці по телефону
Авто купувалось в авто салоні у Києві в 2008р ,я третій власник .На 300тис відремонтував двигун,та замінив рейку заміна щеплення
Автомобіль в хорошому стані, 8+1 пасажир. Обладнаний кондиціонером, аудіо системою, електросклопідіймачі.
Автомобіль на ходу !! З документами порядок !! Мотор працює добре, коробка теж!! Двохзонний клімат !! Пороги цілі ! Потрібно глянути до ходової,місця, ну і кузов по низу дверей і арки ржавчина ! Тріщина на лобовому ! А в цілому робоча конячка!! Телефонуйте все розкажу!
Продам власне авто в звязку з виїздом закордон. Авто в оригінальній фарбі( провірялась прибором) в звязку з цим є деякі сколи, чи невеликі подряпини які не виправляв. Також замовляв перевірку на карвертікал щоб дізнатись що пробіг не крутився. Присутні два комплекти резини, замінено Грм, фільтра, масла, вижимний підшибник, толол , новий акб, по ходовій все добре, машина, є чехли на сидіння, відсутні на зимових колесах датчики тиску шин, ціна питання не велика їх встановити, все мигає і світиться, музика хороша. запрошую на огляд, торг біля капоту на солярку
Продаю автомобіль, я власник по тех. паспорту. Машина доглянута. Торг біля машини. За деталями телефонуйте.
Авто в гарному стані, мальовані 2 елементи.Замінена цепка, демфер, щеплення, колодки, бліни. Сів і поїхав!!! Торг мінімальний
Машинка в гарному стані,вписаний газ пропан,есть н'юанси по кузову,по бамперам,машина продається як есть губи ніхто не робив,показав по максимуму на фото,присутній невеликий торг.По питанням дзвоніть.
В гарному стани
На ходу, не гнила не бита не фарбована сів та поїхав Обмін на Фольксваген шаран 2002-3-4-5 років з моєю доплатою Також може зацікавити обмін на сільгосптехніку розгляну любий варіант. Тел:
Продаю своє авто в технічно справному стані. Німецька збірка, надійне авто! Літні шини, новий глушитель. Авто обслужено, варте уваги. Стакани цілі, вже замінені і пофарбовані задні арки. Дзвоніть або пишіть у вайбер. Мінімальний торг!!! Обмін не цікавить!!!
Продам Opel Meriva 2004 р. Дизель 1.7 CDTI, механічна коробка передач. Автомобіль у повністю справному стані, технічно без зауважень — усе працює відмінно. Замінена пічка, кондиціонер справний. Машина не потребує жодних вкладень — сів і поїхав. Обслуговування та ремонти проводилися вчасно. Є сервісна книжка з усіма записами про заміну масла, фільтрів та запчастин. Надійний та економний автомобіль для щоденного користування.
Продам Opel Kadet 1,6 карбюратор. Авто находу в роботі кожного дня по двигуну питань немає Двигуну після капітального ремонту. Був замінений бензонасос (стоїть електричний) стартер, АКБ (НОВА) піввісі, всі рідини та фільтра замінені, нова гума, гарний автозвук.
