- 230 тис. км
- Буча
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто
Продам авто
Машина в доброму стані , ходова в нормі , мотор також, повний привід працює відмінно , стоять автохаби, рама ціла салон також. Не великий торг.
Опель зифіра а 2004р 2.2 дизель повна комплектація тих років, круїз контроль, клімат контроль, мульти руль, люк, електричні стіклопакети, багажнік зверху, форкоп, все працює. Дзвоніть на вайбер або ********** Леся
Автомобіль пригнаний з Німеччини у 2017 році для особистого користування з пробігом 180 тис. км. З моменту купівлі — в одних руках. Пробіг на даний момент — 324 тис. км. Машина завжди обслуговувалася своєчасно, без економії на якості. Двигун, коробка передач і ходова частина повністю справні та не потребують вкладень. Заводська екологія на місці. Встановлено заводське обмеження швидкості 130 км/год. Авто зарекомендувало себе як надійне та економічне в експлуатації та обслуговуванні — чудовий варіант для повсякденної їзди або роботи. Стан відповідає віку та пробігу — чесний, доглянутий автомобіль без прихованих проблем.
Продам бус, зроблено капітальний ремонт мотора, оголошення викладає дружина власника, тому всі питання за телефоном, реальному покупцеві гарний торг
Продам робоче авто, технічний стан сів і поїхав, по кузову є деякі питання, пере грузив не возив, з авто не знущались, реальному покупцеві торг, решта питань за телефоном
Офіційний автомобіль. Двигун 1.4 turbo (ecoflex 140к.с.) нового покоління. Механічна 6 ступенева КПП. Заводське ГБО (газ). Автомобіль весь в оригінальному окрасі. Авто вкладень не потребує. Стан нового автомобіля, кожна кнопочка працює та виконує свою функцію. Маневрений, комфортний, легкий в управлінні та економний автомобіль. Два комплекта гуми.
цей сарай ще їзде, масла не бере ,але ввесь гупає і калатає . треба робити все . дуже вмістка , табір циганів можна загрузити , і місце ще залишиться тупі питання не задавайте заводиться і їде
Opel insignia 2013 року рестайлінг оцинкований повністю (не плутати зі старою версією!) Модернізований 2 літровий турбований дизельний двигун А20DTE, проблемного ущільнювального кільця на масляному насосі в цих двигунах вже немає, масло на рівні від заміни до заміни, не димить. Ремені, ролики, масла, фільтри і т.д. замінені, нічого робити не потрібно, помилок НЕ МАЄ, все вмикається, перемикається, дує і світиться. Встановлено новий АКБ в квітні 2026р.Витрата траса 4.5л. на сотню. Пробіг не скручений, пригнана з Франції. МКПП 6 ступінчаста швидкісна, шкіряний салон з підігрівом. Передня та задня камера, + відеореєстратор а також парктронік передній і задній. Автомагнітола сучасний планшет андроїд з безліччю функцій як контроль автомобіля, так і встановлення будь-яких програм з плей маркету, з доступом до інтернету і багато іншого. Заводська установка аудіо системи BOSE з підсилювачем і сабвуфером. Кузов ОЦИНКОВАНИЙ з 13 річною гарантією від заводу виробника. Тонування по колу, ел.доводчик багажника Сервісна книга два ключі, два брелоки, два комплекти резини. Центральний замок, "Говоряча" двостороння сигналізація SHERIFF з можливістю програмування та встановлення різних звуків для відтворення через рупор і ще багато чого розповім і покажу при бажанні покупки. Я господар за тех. паспортом! Продаж не срочний . Тільки переоформлення! + Повний бак дизеля бонусом.
Машина в хорошому стані ! Нічого не потрібно робити кондиціонер повністю новий працює ідеально. В комплект буде 4 шини зимні 4 літні + запаска!
Авто в чудовому стані, кондиціонер, підігрів сидінь, електро стіклопідйомники. Авто не габаритне економне і комфортне для їзди. Реальному покупцю торг
Продам власне авто, без нарікань, в користуванні з 2021 року, до цього пригнана з Франції, перший власник, максимальна комплектація, все працює, ходова частина в гарному робочому стані, робити взагалі нічого не потрібно.
Машина в хорошому стані. Сів поїхав. Торг.
Продам свою машину або обміняю на інше авто або трактор, машина на ходу страховка нова, є зв'язок з власником машина на титанах резина хороша салон не протертий робилася капіталка мотору детальніше дзвоніть
авто.7 містне авто з голандії в робочому стані. проведена заміна масла в коробці з фільтрами, замінено задні амортизатори.нові свічки запалювання додатково встановлено гумові коврики в салон. наявні 2 ключі. кондиционер заправлений і працює.новий глушник та комплект счеплення, доаткових вкладень непотребує. можливий незначний торг.
авто в гарному стані та максимальній комплектації технічно і по кузову без капіталовкладень будь який вид переоформлення
Opel Combo 1.7 di (мотор Isuzu). Економний, невибагливий, комфортний, німецький автомобіль. Робоча конячка на кожен день. Перероблене з грузового на пасажира. Авто доглянуте, вчасно проводилась заміна запчастин, мастил, гаражне зберігання. В комплекті крім запаски 4 літні шини з дисками. Слідів корозії немає, є декілька косметичних подряпин до грунту. Є фаркоп і виведена розетка для прицепа
Продам Opel Astra j 2011 року 6-ти ступка 1,7 дизель В рідній фарбі,пригнана з Німеччини,перший власник на Україні Автомобіль вкладень не потребує Більше інформації по телефону,тільки дзвоніть та пишіть на вайбер,бо зараз за кордоном
Машина в нормальному стані ,не гнила без корозії,мотор заводиться добре,працює добре,кпп і щеплення без зауважень,салон збережений,документи в порядку
