- 300 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
Мотор масла не бере. Коробка працює добре. Деталі по телефону.
Opel Astra H 1.7 CDTI 92 kW (125 к.с.), 6-ступенева КПП. Автомобіль у дуже хорошому стані. Проведений повний технічний огляд автомобіля. Ремні,ролики замінені 5000км назад.Мотор працює ідеально, без сторонніх шумів, не димить, масло не бере. Кузов повністю в рідній фарбі, без ДТП. Ходова частина обслужена, нічого не стукає та не гримить. Авто доглянуте, всі розхідники замінювалися вчасно. Економний та надійний дизель з хорошою динамікою і невеликою витратою пального. Вкладень не потребує, сів і поїхав. На обмін ціна 6500. Пропонуйте.
Продаю власне доглянуте авто Опель Астра J 2011 1.7 турбодизель. В сім?ї 3 роки( переставляв з себе на дружину) тому власників двоє за 3 роки. Їздило кожного дня по місту тому за 3 роки наїздили тільки 18тис.Сажовий видалено попереднім власником. За час володіння авто всі акти виконаних робіт додаю на фото. Комплект 2 ключа. Телефонувати з 8:00 до 20:00
Перший власник в Україні.Зручне економне авто. повністю оброблено антикором.з'ємний фаркоп.другий ключ та документи з якими приїхала з-за кордону. елефонуйте все розповім
Авто в дуже гарному технічному стані і візуальному , без корозії і гнилі кузову дуже доглянутий , як на свій вік! Машинка куплялась в салоні в Україні , та дуже береглась і в одних руках з салону ! Кондиціонер працює ! Рідний пробіг !!! Хороша резина ! Замінено ланцюг ! Готовий до будь якої перевірки на сто! Хто шукає гарне збережене авто звоніть ! Будь який вид переоформлення! Авто дуже дуже економне!
Opel Vivaro 2008 року Груз/Пас ?? 2.0 дизель Механіка ?? 284 981 км пробігу ? Є зауваження по лакофорбовому В цілому за ці кошти гарний бус Запуск гарний мотор працює добре , обслуговували Нова гума Ціна 8200$ Запрошуємо на перегляд ? ********** ********** ?********** ********** ?********** ********** ? вулиця Клочківська 279
Технічно справна, зимова гума в подарунок По питаннях телефонуйте
Мотор хороший, коробка також, авто на ходу, деталі по телефону.
Авто в чудовому стані . Володію майже 2 роки. Розхідники замінено . Двигун , коробка та ходова в доброму стані . Вкладень не потребує . Не фарбована.
OPEL ASTRA-H combi 1.8і (Z18XER) МКПП05.10.2009 Авто пригнане з Німеччини у 2021 році. Останні 2 роки майже не використовувалося. Необхідно замінити акумулятор та антифриз. Є незначні пошкодження кузова (на фото)
Авто на повному ходу. Стан дуже хороший. Всі питання за телефоном.
Машина в гарному стані
На ходу. В хорошому стані. Мотор 2.2 дизельний, коробка механіка . З документами порядок, переоформлення. Кому цікаво звоніть.
надійне авто,центральний замок на свої роки дуже класне авто
Продам Opel Astra 2003 року. Автомобіль у хорошому робочому стані, двигун і коробка передач працюють без нарікань. Економне та надійне авто для міста і траси. Салон доглянутий, документи в порядку. Автомобіль знаходиться в Ізмаїльському районі. Можливий торг біля авто. Дзвоніть
Продам свіжо пригнаний народний автомобіль Opel Zafira комплектація COSMO, з хорошим двигуном 1.6 мпі, бензин, з ріднім пробігом 208 тис., ( документи з приводу пробігу є), кузов автомобіля на свої роки в дуже хорошому стані, без ДТП, ржавщин і колір авто дуже гарний, салон в ідеальному стані, працює все, технічно проблем немає, літня резина на титанових дисках, авто розмитнене і сертифіковане, можливий пригін в інше місто, торг
