- 237 тис. км
- Рокитне
- Дизель
- Ручна / Механіка
Машина пригнана з Швейцарії попереднім власником. Авто в хорошому стані та комплектації. Доглянуте. Щороку проходить планові заміни масла і фільтрів. Другий власник в Україні. Два ключа Звісно, є косметичні дрібні нюанси За роки володіння мінялись радіатори кондиціонера та охолодження, передні стійки, гальмівні колодки, моторчик кондиціонера, помпа, ГРМ Дуже економна і дешева в обслуговуванні Середній розхід по місту 6 Оформлювалось 2 дтп: перший випадок зачепили при паркуванні (допомогло полірування), другий вїхали у задню частину на паркінгу, тому ляда перефарбована, бампер не постраждав, але перефарбовувався через павутинку
Авто в хорошому стані, я другий власник з 2011, вкладень не потребує, обслуговується якісно, для себе, мінімальний торг біля капота. Літні шини 2024 преміум сегмент, наявний комплект майже нової зимової гуми, також багато додаткового обладнання, яке піде в подарунок без торгу. Зараз авто вже перевзуто на літню гуму.
Opel Combo C TOUER 2007 р. 1.6 16v, Pb/LPG, із заводу йшов CNG, у Польщі змінена газова установка на LPG фірми STAAG. Кузов як для свого віку та пробігу в хорошому стані, салон збережений, все працює, оригінальний пасажирський, останнім був проведений повний сервіс кліматизації. Колеса нові проїхали десь близько 2х тис. км. Масло та фільтри змінювалися десь 1.5 тис. тому. Автомобіль у відмінному стані, вкладено свого часу купу грошей, детальніше можу розповісти при зацікавленості в покупці, на все є фактури, всі роботи тільки в нормальних сервісах з підтвердженням та гарантією. На даний момент автомобіль знаходиться в Польщі, але є можливість доставки в Україну до Тернополя. Прошу писати в чаті, за необхідності дам номер телефону для детальної інформації.
Гарна збережена автівка дуже економічна,нова топлевна,не димить не сапунить,технічно по кузову без нарікань детальніше за телефоном Срочно
Додатково комплект зимньої резини. Дзвонити після 17:00, або у вихідні.
Продам власне авто в гарному стані , легка в маневруванні , дуже економна, на ходу кожен день
1.9 100 К.С 6СТ КПП!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПРОСТИЙ ДВИГУН ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ НЕ ПРИМХЛИВИЙ ДО НАШОГО ПАЛЬНОГО ПРОСТІ ФОРСУНКИ ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!! ДОВГА БАЗА!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА МУЛЬТІКЕРМО СЕРВОКЕРМО ГАЛОГЕНКИ ПАРКТРОНІК РЕЙЛІНГИ СИГНАЛІЗАЦІЯ!!! СИДІННЯ ТРАНСФОРМЕР РЕГУЛЮЮТЬСЯ ТА ЗНІМАЮТЬСЯ ЯК ВСІ РАЗОМ ТАК І ОКРЕМО КОЖНЕ!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! ОСТАНІЙ РІК ВИПУСКУ НАЙКРАЩОГО ДВИГУНА!!! СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!!
? Opel Astra H, 2009 рік Продам доглянутий Opel Astra H у хорошому технічному та візуальному стані. ? Бензиновий двигун ? Механічна коробка передач ? Кондиціонер працює справно ? Сучасна мультимедійна система із сенсорним екраном (Bluetooth, навігація, музика) ? Тоноване скло ? Легкосплавні диски ? Фаркоп ? Чистий та охайний салон ? Місткий багажник Автомобіль своєчасно обслуговувався, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається без зауважень. Авто повністю готове до експлуатації. Документи в повному порядку. Можливе будь-яке переоформлення. ? Телефонуйте або пишіть — із задоволенням відповім на всі запитання та покажу автомобіль. Торг біля капоту.
Комплектація GTS з покращеною керованістю. Салон комбінований зі шкірою. Масло не бере зовсім.Зроблений капремонт двигуна та паливного насоса (тнвд) Гарна нова магнітола.Пічка працює бездоганно. Хороша все сезонна гума. Кузов оцинкований,без рижиків. Машина класно виглядає і бадьоро їде, тяги вистачає завжди. Можливий торг.
Ідеальний стан!повністю обслужений автомобіль!економний та вмісткий!Клімат заправлений !двигун 1.7 дизель!ходова кузов та салон без проблем!
Потребує капіталки двигуна.
Продам надійну машину,обслуговувана , в хорошому стані двигун без нарікань,зроблено антикорозійне покриття днища кузова.Оригінальний пробіг На всі питання по телефону.
У автомобіля був єдиний власник. Взимку не використовувалося. Резина тільки літня. У ДТП не була. Стан дуже гарний.
Авто від власника Привезене закордону у 2020 році В Україні перший власник В ДТП не був Автомобіль на ходу, двигун в робочому стані Знизу є трохи іржі, видно на фото Переоформлення тільки через Дію
Опель інсігнія 2.0 турбо дизель. Перша реєстрація в Україні в 2023 році. Я другий власник. Шкіряний салон. Технічний стан без зауважень. Замінені деталі у 2025 та 2026 роках: Радіатор кондиціонера, гальмівні диски і колодки по колу, реставрація турбіни 20 тис.грн. приводний ремінь з чотирьма підшипниками. Ремінь ГРМ замінено на 180 тис.км. Задні пружини нові. Штатний відкидний фаркоп з новою розеткою. Пробіг 217 тис.км. Датчики світла і дощу. Круіз контроль. Парктронік. УВАГА автомобіль продається без торга!!! Дзвонити після 17.00, писати вайбер, вотсап в будь який час.
Продам авто в хорошому стані 2.2 дизель 2003 рік Працює без нарікань Заводиться в будь яку погоду По кузову Та технічній частині в хорошому стані 3 комплекти ключів Електрорегулювання дзеркал Підігрів сидіння Склопідіймачі Центральний замок Зимова гума Нові гальмівні колодки по колу та супорта Запаска та домкрат в наявності Будь який вид переоформлення
