- 309 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.91 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані, на ходу. Є незначні потертості на передньому та задньому бамперах (на фото).
Автомобіль в хорошому стані, на ходу. Є незначні потертості на передньому та задньому бамперах (на фото).
Автомобіль повністю обслужений, новий акумулятор, замінений ремінь грм і ремінь генератора 5 тис тому, два комплекти хорошої резини на дисках, все працює, нічого робити не потрібно, сів і поїхав, готовий до перевірок.
Авто в прекрасному технічному стані, повністю обслуговано. є нюанси по косметиці.
авто в робочому стані
Перший власник в Україні.Авто пригнане для себе в кінці 2022 року.Вкладень непотребує,все поміняне.В комплекті літні колеса R18,22 року та комплект зимової гуми на металевих дисках R17.Центральний замок,задні вікна та кришка багажнику затемненні-30%. Вчасна заміна оліі ЛІКВІМОЛІ.Поміняні всі фільтра,клімат контроль заправлений.Авто обслуговувалось в дилерському центрі OPEL В Польщі.6-ти ступинева коробка передач.В авто все працює.Технічно у відмінному стані.Кузов у відмінному стані.Автомобіль можно перевірити на сайтах КарВектікал,АвтоДно чи на любому іншому.
Перший власник в Україні. Замінено зчеплення демпферний маховик сальники колінвалу Є комплект зимньої резини Повністю обслужено вкладень не потребує, крашений тільки бампер передній були сколи після зими
авто від власника
Автомобіль в гарному стані. В ній було відремонтовано вже все по техніці. 24.06.26 була зроблена ходовка, стойки всі поміняні, всі сальники разпредвалу, коленвалу, сайлентблоки ричагів, подушки двигуна, топливна система, помпа і багато іншого. Кошти в ремонт не жалкував. Дзвоніть по WhatsApp
Хороший технічний стан. Бензин 1.0 літр. Механіка 5 ступка. Повністю справна. Кондиционер робочий. Центральный замок. Два ключа. Договір куплі або зняття з обліку. Мотор, коробка, ходова в нормі. Хозяїн по тех.паспорту. По запитанням звоніть. Є відео огляд.
деталі по телефону,прохання звонити на другий номер.торг буде
Авто в хорошому стані! Не гнила. Двигун, ходова, коробка без зауважень. Нещодавно замінена помпа, теплообмінник, мастило з фільтрами, зроблена ревізія форсунок, перебрана ходова. З документами порядок. Торг мінімальний після огляду авто. На повідомлення не відповідаю!!!
двигун після капітального ремонту після дтп пошкодження телевізор краще на розбор
По мотору, коробці, ходовій зауважень нема. Автомобіль на повному ходу. По кузову є ржавчини, а так негнила. Салон збережений ,чистий непрокурений.
Авто привезений з Італії в 2022 році. Пробіг рідний, без слідів потертостей ( кермо, ручка передач, педалі ), як видно на фото, мають ще заводську структуру. По ходовій ніяких зайвих стуків і люфтів, по двигуну і кондиціонеру нарікань немає, все працює в нормі. По кузову є потертості і подряпини набуті з допомогою гаражних дверей. Салон у відмінному стані. На задньому бампері встановлена горловина для заправки під газ, але газове обладнання так і не встановили змінились обставини. Машинка економна і дуже зручна при паркуванні в містах.
Машина в доброму технічному стані днище пороги поварені мотор ходова топлевна в доброму стані дзвонити на вайбер погана мобільна мережа
Автомобіль в хорошому стані, збережений салон, обслужена ходова частина, дно автомобіля оброблене від корозії, є кондиціонер, денні ходові вогні, електро регулювання та підігрів дзеркал, передні скло підйомники, повно розмірна запаска, коробка передач механічна 5-ти ступінчаста, двигун 1.2 бензин, на 208тис було зроблено капітальний ремонт двигуна, літня резина r14 в хорошому стані.
Машина пригнана з Швейцарії попереднім власником. Авто в хорошому стані та комплектації. Доглянуте. Щороку проходить планові заміни масла і фільтрів. Другий власник в Україні. Два ключа Звісно, є косметичні дрібні нюанси За роки володіння мінялись радіатори кондиціонера та охолодження, передні стійки, гальмівні колодки, моторчик кондиціонера, помпа, ГРМ Дуже економна і дешева в обслуговуванні Середній розхід по місту 6 Оформлювалось 2 дтп: перший випадок зачепили при паркуванні (допомогло полірування), другий вїхали у задню частину на паркінгу, тому ляда перефарбована, бампер не постраждав, але перефарбовувався через павутинку
