- 290 тис. км
- Недригайлів
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в робочому стані є нюанси по кузову
авто в робочому стані є нюанси по кузову
Один з най бюджетних кабріолетів, від тюнінг ательє BERTONE Технічно в гарному стані, є невеличкі дефекти по кузову : сколи , царапини . Двигун працює рівно що на газу , так і на бензині Скопідйомники , підігріви та кондиціонер Стан сів - поїхав
чудове авто, сів поїхав.
Продається Opel Zafira B 1.8 MT. Авто в гарному стані, нещодавно мінявся комплект ГРМ, а ще більше року тому компресор кондиціонера та радіатор охолодження, тобто кондиціонер працює без проблем. Додаткові колеса з гумою в наявності. За деталями звертайтеся
Продам автомобіль в чудовому стані ,збережене. Кузов весь в оригіналі Хороший та економний двигун, 1,6 бензин,не димить ,масло не бере Салон збережений , ходова без зауважень Електросклопідйомники(передні )Бортовий компютер,кондиціонер ,мультируль,круізконтроль,7 - місна. авто не потребує вкладень
Авто у робочому стані ! Встановлена газова установка, вписана у тех паспорт Зимова гума Більш детальна інформаці по телефону Огляд можливий у районі вулиці Довженка (заправка Wog)
На повному ходу, після ДТП, торг. Детальніше по вайберу.
Авто в гарному стані, за деталями дзвоніть
Астра кінець 2009 року. Куплена у знайомого. З пробігом 200тис. Той зробив мотор бо брала масло, він проточив циліндри кинув нові поршня кольца повністю зробив головку (колінвал глянули був в ідеалі його не трогали) разом з тим міняли грм роліки помпу. Зібрали а вона всеодно брала масло. Причиною була клапанна кришка її замінили проблема ушла. Він же повністю її замовілив в усі щелі куди тільки можна було. Машину добре знав через то купив Я Поставив хороший газ 500$ поміняв комплект щеплення сакс замінив теплообменнік на новий (текло масло з під нього) замінив повністю весь вихлоп від штанів до задньої банки По ходові все ок замінені передні стойки задні аморти задні пружини. Вопщим по техніці вона на 5 з 5 По кузову мальована задня кришка (на фото видно) справа подерта дверка моя робота і десь чуть підкрашене переднє праве крило без шпаклі. Далі вся в рідній красці. Без ржавчини Хороша своя машина завжди обслуговується вчасно. Продати не спішу Допомога в продажі не потрібна Можливий обмін на мото техніку типу тур ендуро 4.5 не буде. Нікуди не спішу.
Продам власне авто в дуже хорошому стані. Гаражне зберігання. Мастила та фільтри замінювалися вчасно. Екологія на місці. Сервісна книжка. Щойно замінив масло та фільтри на пробігу 277 тис. Весь час користуюся одним маслом Orlen.Присутній розумний торг.
обмін на мото 250-300куб з доплатою з переоформленням тільки смс не завжди можу відповісти
Авто в ідеальному стані, як візуально, так і технічно. Рідний підтвердження пробіг. Вибирався і приганявся виключно для особистої експлуатації. Один власник в Україні. Гаражне зберiгання. Дбайливе ставлення i регулярне обслуговування без економії. ТО кожнi 8000 тис.км. На даний момент, абсолютно не потребує жодних вкладень, сів поїхавши. Будь яка перевірка за вашим бажанням. Дуже гарна комплектація: Безключовий доступ на всіх дверях, старт-стоп, система допомоги при рушанні вгору, багажник відкривається і закривається махом ноги або з кнопки або з пульта, адаптивний круїз, найбільший екран, утримання в смузі, асистент паркування, інформаційний кольоровий дисплей водія, передні сидіння з підтримкою ніг (кріплення дитячих сидінь, izofix і т. д.), підігрів дзеркал, складання дзеркал, електронний ручник, 12 парктроників, камера заднього виду, датчики дощу/світла/зіткнення, голосове управління, wi-fi, короп.. . і ще купа всяких корисних фішок. Витрата палива пишу реальний: 4.4л траса/5.6л місто. Продаж у зв'язку з купівлею нерухомості. Завжди на зв'язку
Сів поїхав куди завгодно. Все працює. Кузов не гнилий. Нова гума. Двигун не димить масло не бере. Переоформлення.
Продаємо авто в чудовому стані. В їзді дуже комфортна і економна (5-6 л на 100 км). Клімат контроль, круїз контроль, 7 сидінь (ідеальне для великої сім?ї ), просторий і великий багажник. Перекупів прохання не турбувати, продаю особисто. Писати тільки по справі.
Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун працює рівно, коробка передач без зауважень, ходова частина в порядку. Машина доглянута, вкладень не потребує. Нова резина! Всі питання по телефону! Звоніть
Продам авто в ідеальному стані,все обслужено,замінено масло фільтра амортизатори,щеплення,комплект грм,генераторний ремінь,тормозні колодки,детальніше пишіть дзвоніть
Технічно в хорошому стані Ходова не стукає Двигун працює ідеально, не димить, масло не бере, екологія на місці Витрата 5 л у місті Кондиціонер заправлений і охолоджує З документами повний порядок
