- 230 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.91 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власне авто. Автомобіль в гарному чудовому стані все працює вкладень не потребує. Мінявся ГРМ на 180тис.задні стойки та пружини встановлений фаркоп . шкіряний салон,адаптивні фари ,в підголовниках телевізори,круіз контроль,парк роніки,EVA коврики Всім вдалих покупок
продаємо Opel Antara 2.0 дизель деталі за номером
авто в гірському стані є нюанси експлуатації. всі питання по телефону ********** обов'язкове переоформлення
Продам автомобіль особистого користування Opel Insignia 2012 року випуску, двигун А20dth. Володію ним два роки, нарікань не було жодних. Вчасно міняв масло, і фільтри. Після покупки, знімався піддон і мінявся сальник масляного насоса на втулку, тож лізти туди більше не потрібно. Нове зчеплення з вижимним підшипником. По техніці, нарікань немає. Сідай і їдь, 200 км назад поміняв масла і фільтри. Турбіна працює добре, не люфтить. Машина зібрана, нічого не шарабанить. Робочий кондиціонер. З зручностей: -клімат контроль - підігрів сидінь -4 склопідйомники -дотягувач кришки багажника І багато чого іншого. Витрата по місту 8 літрів, по трасі на круїз-контролі падає до 6,5 літра. Також цікавий обмін на буса (типу Mersedes Vito, Opel Vivaro і тд). У цю ціну входить зимова гума НОВА, на даний момент стоїть НОВА літня гума. Знос мінімальний, також можна без зимової гуми. Вся документація з Німеччини присутня. Додаткові фото і відео скину у вайбер/телеграм.
Opel Insignia 2009 • 2.0 дизель • Механіка • Перечин ? Ціна: 6850$ (реальному покупцю — розумний торг) Продаю Opel Insignia 2009 року, в дуже хорошому стані. Авто кожного дня на ходу, вкладено багато часу і коштів — не потребує жодних вкладень. ? Характеристики: • Двигун 2.0 дизель (капіталка на 300 тис. км) • Коробка передач — механіка • Привід — передній • Пробіг: 346 000 км (актуальний, авто в щоденному користуванні) • Перший власник в Україні • Розмитнене ?? Що зроблено: • Капітальний ремонт двигуна (вкладено 50 000 грн) • Нове щеплення (30 000 грн) • Регулярне обслуговування • Все працює — сів і поїхав Малі витрати по типу заміни мастила, тормозів, амортизаторів навіть не рахую.. ? Причина продажу: Плануємо оновити авто, тому виставили на продаж. ?Локація: Перечин, Закарпатська обл. (20 км від Ужгорода) ? Телефонуйте, щоб домовитись про огляд. Авто варте вашої уваги!
Авто в хорошому стані любе сто для перевірки. Все працює масло грм поміняні, кондиціонер заправлений, новий акумулятор, авто вартує своїх грошей, перший власник в Україні є страховка на пів року
Авто на повному ходу, замінено масло і фільтра 500 км тому. Масло не бере. Авто повністю оброблене антикором. Замінений салон на шкіряний, встановлений мульти руль, андроїд з wi-fi та камерою заднього виду, передні електросклопідйомники з доводчиками. В машину вкладено не тіки гроші а і душу. Торг біля капоту. Дзвоніть, пишіть вайбер, телеграм **********
Аато в хорошому стані
Пропоную до продажу доглянутий свіжо-пригнаний з Німеччини Opel Zaria 2009р. З надійним бензиновим 1.6 MPI простим, економічним і безпроблемним двигуном. Ідеальний сімейний автомобіль. Комфортний місткий економічний, не битий, не фарбований автомобіль. Замінено фільтра масла все працює ідеально. Два ключа.
Авто в відмінному стані,на укр реєстрації.Повністю пройдений ТО!!!! Плюс комплект літньої гуми!
Продам Opel Vectra C. Машина в хорошому технічному стані. Працює тихо, рівно, не димить. Ходова в нормальному стані. Eлектрорегулювання зеркал та 2 склопідйомники, підсилювач керма, новий АКБ. З документами порядок, сервісна книжка. Розумний торг.
Продам свій автомобіль Опель Астра Н 2008 р Пригнаний с Литвы Астра з найкращим бензиновим двигуном в лінійці з об'ємом 1, 6 Двигун працює на відмінно, підвіска гарна. у відмінному стані не бита, корозії немає салон на відмінно, ходова добра Все вопросы по телефону ТОРГ У КАПОТА
Економний иа комфортний автомобіль для сім'ї. 25.10.2023 поміняно Демфер, диск щеплення, вижимний підшипник, помпа, ремінь грм, ролики, фільтра, масло, прокладка маслонасоса.
Продам омегу а 1.8 карб. Машина заводиться і через пару хвилин глохне, на газу і на бензі , газ не вписаний , за потреби можливе переоформлення , якщо не відповідаю пишіть на вайбер або телегу , всім мирного неба !
