- 227 тис. км
- Липова Долина
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Нічого робити не треба. ржавчини нема. Все працює. Хто купить для себе не пожалкує. **********
Нічого робити не треба. ржавчини нема. Все працює. Хто купить для себе не пожалкує. **********
Машина в непоганому стані ,масло не бере ,другий власник на свій вік виглядає добре можливий обмін на авто з моєю доплатою
Продається Opel Meriva B 2010 року. Двигун 1.3 CDTI, механічна коробка передач. Пробіг — 221 тис. км. Автомобіль економний, зручний та практичний у використанні. Добре підходить як для міста, так і для поїздок на дальні відстані. На 217 тис. км замінено ланцюг ГРМ та масло. Комплектація: - механічна КПП - електричний ручник - електросклопідйомники - електрорегулювання дзеркал - кондиціонер - мультируль - бортовий комп’ютер - круїз-контроль - центральний замок - ABS - ESP - подушки безпеки - місткий багажник - задні сидіння складаються Авто в хорошому стані, вкладень не потребує.
Продам авто opel zafira b 1.9tdi в доброму стані на свої роки заводиться і їде без питань, 7 місць, просторний багажник, на хорошій зимній гумі, свіжа страховка.
Opel Corsa 2011 (1,4). Автомобіль свіжопригнаний в гарному стані! Без підкрасів! Задні парктроніки, кондиціонер, круїз, мультируль, два ключа.
Продам срочно,торг уместен.Авто в робочому стані. По ходовій та двигуну питань немає все працює ідеально. Масло не їсть. Зважаючи на вік є нюанси по кузову. Інші деталі по телефону. +********** ( Катерина)
продам опель омега б автомобіль в гарному стані все працю мотор масла не бере коробка не вибиває міст не виє нова зимня резина всі питаня по телефону або по вайберу
Продається Opel Vectra A, 1993, 1,6 моноінжектор. В машину на протязі трьох років мого володіння було вкладено багато ресурсів. На даний момент машина має нову літню гуму, повністю відремонтовану ходову частину (нові амортизатори, шрузи, рульові наконечники, передня права піввісь і ще декілька дрібниць). - Замінено зчеплення, замінено колодки по колу та трос ручного гальма. - Замінено ремінь генератора та його натягувач з підшипником. - Встановлена оригінальна магнітола KENWOOD з процесорною музикою. Зимову гуму віддам в подарунок Всі деталі за телефоном. (Якщо немає звʼязку з основним номером - прошу телефонувати на цей: )
Авто на ходу,є дрібні недоліки по кузову,документи все ок,є страховка,обов?язково переоформлення,деталі по телефону, Можливий обмін на таке ж ,нерозмитнене авто з доплатою
Продам власне авто OPEL ASTRA J SPORTS TOURER 1.4 turbo 2011р. Я другий власник в Україні. Машина в хорошому збереженому стані, вчасно обслужена, заміна мастила кожних 8 тис.км З комплектації: -Спорт сидіння -Електрогідроруль -Хороший обслужений кондиціонер -Автодвірники (автодощ) -Автоматичні фари (розпізнавання траса-місто) -Музика (7 колонок) -Мульти руль ( регулювання музики і круїз) -Круїзконтроль -Сидіння з підтримкою колін, передній підлокітник -Парктронік задній -Є обидва комплекти шин За два роки машина ні разу не підводила, проїхав 40 тис.км. Добре тримається траси і приємний розхід орієнтовно середній 5.5 л Вкладень не потребує, робив її для себе, багато что було зроблено для профілактики, на мастилі та запчастинах не економилось . Список того, що було зроблено за 2 роки володіння авто: термостат, датчик температури мотора, ліва стійка стабілізатора, реставрував був турбіну, новий датчик турбіни, та прокладки, нові свічки по оригіналу, акумулятор куплений минулої зими, сильні морози, заводилась з пів оберта, нова прокладка корпусу масляного фільтра з радіатором, прокладка випускного колектора, нові передні амортизатори, пильник з відбійником амортизатора, патрубок охолоджуючої рідини, весь комлпект оригінальних катушок, нові топливні форсунки ( по топливній осінню все зроблено). Все робилось на одному сто. Заміна мастила кожні 8 тис.км, за 2 роки ( 40тис км. 5 замін) Машина з ідеальною ходовою( не потребує жодних вкладень, мягенько їде), їздила добрими дорогами ( не селами ) Мотор працює без нарікань, тихенько Коробка гарно плавно рівно переключає все Є зима і літо шини
Автомобіль має незначні вмятини даху та капоту від падіння льоду, подряпини лакофарбового покриття, потребує заміни двох шарових та передніх пружин.
Продам економний та надійний Opel Corsa 2010 року. Двигун 1.4 газ/бензин, працює рівно, дешевий в обслуговуванні та дуже економний. Переваги авто: Встановлений та вписаний ГБО Гарна зимова гума Чистий та доглянутий салон Коробка та двигун працюють без нарікань Ходова в хорошому стані Авто вкладень не потребує — сів і поїхав.
Гарне авто як для парня так і дівчини, кожного дня на ходу. Вкладень не потребує, все обслуговування проходила вчасно.
Автомобіль в нормальному технічному стані.Використовується кожен день.Комплектація CD.Заводські електро: підйомники, дзеркала с підігрівом,люк.Багато чого поміняно,втому числі розхідники.З документами повний порядок.Перший власник.Присутній торг при осмотрі.тел.
Авто в шикарному стані.оцинкований повністю!!!Працює ідеально. Обмін З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ.ТОРГ НЕ ВЕЛИКИЙ.Адаптивне світло,досвіт,туманки,кожа(мультиконтур +вентиляція,підкачка,пам'ять,підігрів сидінь, ел рег,підігрів дзеркал,автозатемнення,світло,дощь,круіз,клімат,кольоровий дисплей сд70 наві,ченджер,ел замок багажника,замикається на швид 25км/г,можна регулювати,поширений БК,БАГАТО ДОВІДОК ,ЗНАЧЕНЬ,ДАТЧИКИ ТИСКУ В ШИНАХ,ДРАГЕР ЗАВОД ВСЕ,ТЕЛ+БТ ел дзеркала зі складанням,ел ст під с дотяжкою(верх/вниз з пульта),2 ключі,атерм скло лобове,решта люмар,ірмшер шабля,оригінал,парктроніки вколо,омивач фар,круізо можна на кермі керувати газ/гальма,антібук,анті занос,блок деф,абс,датчик положення кузову,купа,мултимедія для задніх пассажирів-упоавління,навушники,вмк звука,3 підголовники позаду,задні фари орс -дим+карбон(плівка),є блєнда ірмшер тільки зняв на покрас оригінал,теж біля 200$,як і шабля,ні однієї помилки,обслужений егур-система,глушники нові,масла Арал/кпп лікві молі, мульти кермо з регулюванням,блютуз,купа налаштувань,6ст,прямий вприск 155лс,кат на місці,весь в рідній,на даху біля антени лак трохи пішов,подвійний выхлоп все це завод,всі книжки,диск,код, пригоняв з Німеччини у 19 році.резина й диски літо р18 нова(ОРС),зима р16 нова шип гуд єр ходовка нова,оріга перед зад,з важелями.гальма брембо перф-вент вколо,сцепа оріга люк,маховик двомассовий оріга люк,тільки сцепа з мах 60тис,диски 45,мотор бомба,тнвд з альфаромео ,проблем немає зовсім,можна забути.масла,свічки все нове денсо ірідій.грм ок,роліки реміні нові,помпа нова,пройшла величайше ТО.пробіг рідний,готовий до будь яких перевірок,тільки не гаражі майстри.сальники клап замінені.підвіска більштеін б4,пружины каяба 2666-15,лед в фарах,6 подушок,та ще купа функцій. Також цікавить обмін З МОЄЮ доплатою.БМВ ф10 від 11р,аналогічного стану,х5 е70,аналогічного,тільки бенз без газу.за нал невеликий торг.Авто надійне,не прихотливе,дуже комфортне,також розгляну варіанти, пропонувати,тільки не хлам и 20 власників.Всім Миру
Перший власник в Україні.Хороший стан.
