- 329 тис. км
- Самбір
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на повному ходу бере масло підимлює на повній комплектації
Авто на повному ходу бере масло підимлює на повній комплектації
Авто кожен день на ходу. Багато зроблено, але ще треба прикласти руки. За пів року вкладена ще одна вартість авто в ремонт. Повністю переобрана ходовка. Нові ричаги GM. Гарна літня гума. Новий радіатор охолодження, антифриз, тормозна рідина. Зроблене ТО ГБО, працює гарно. Газ вписаний. Перебрані двигун пічки та склоочисників, замінений поролон в пічкі. Гарний акум (80% ємності) зимою не підводив. Зимою в -15 заводилась без проблем. Двигун 1.4, карб. Потрібно переуплотнити, бо підтікає масло. Головка стоїть з 1.6, тому при обриві ременю клапана не гне. Блок від 1.4 рідний. Компрессія на холодну 11, 10.5, 10.5, 11.На бензині теж гарно працює. Запалювання виставлене по стробоскопу. Салон повністю чистився і прибирався. Перетягнутий потолок. Люк електричний, не тече, повністю справний. Козирки з підсвіткою. Зручне кермо. Приборка з тахометром. Показує рівень бензину коли їде на бензині та рівень газу, коли працює на газу, що дуже зручно. Задній диван роздільний з Нексії. Задні вікна відкриваються на режим провітрювання. Полка багажника не висить. В багажнику є весь пластик та обшивка. Коректор фар відновлений та працює. Задні ліхтарі GSI. Склопідйомники електричні з функцією one touch та дотяжкою при постановці на охорону. Сигналка двостороння, два брелка, три ключі. Двері, замок запалювання та ляда відкриваються одним ключем. Всі замки справні. По кузову є іржа по низу дверей, на арках (в місцях де саморізи від підкрилків), на капоті (на фото видно). Недавно переварена передня частина (телевізор), тому там повний порядок. Пороги міняні, живі. Потрібно робити задні лонжерони. Хоча їзде вже довгий час і так. По днищу теж все гаразд, жірок немає. В салон вода не тече. Дешевше буде на зимовій резині. Багажник при продажі буде пустий та магнітоли вже нема. Коробка 5 ступка, стан гарний. Щеплення майже нове. Витрата газу по місту: в мене 8л, якщо динамічно, то 9-10л.
Авто від власника. У Аstra гарна комплектація Sport Tourer: - система розподілення гальмівних зусиль ABS; - система курсової стійкості + система антибукс ESP + ASP; - система допомоги при рушанні вгору; - шестиступенева механічна коробка передач; - парктроніки ззаду + фуркоп; - система економії пального ЕСО (старт-стоп); - мультимедійний екран та навігація Navi 600; - USB, AUX, Bluetooth; - двозонний клімат-контроль; - круїз-контроль (підтримка та обмеження швидкості); - датчик світла та дощу; - денні ходові вогні; - електроручник; - диски R17. Двигун і всі системи працюють справно. по кузову є незначні сліди експлуатації / сколи! Двигун не натирав, кузов не полірував, салон не хімчистив. Економне авто на кожен день, середній розхід 4,6л./100. Торг при огляді.
автомобіль стояв майже місяць, заїхав своїм ходом, можливо пропала іскра, треба аккум, щоб перевіряти
Перша реєстрація травень 2011року.Продаж тільки з переоформленням.
Продам власний автомобіль Opel Insignia 2012 року Авто пригнане особисто з Німеччини у 2021 році — купував для себе. Машина повністю обслужена та надійна: ? Двостороння оцинковка кузова ? Максимальна комплектація ? Адаптивне світло ? Датчик дощу та інші функції для комфортного керування ? Повністю справні всі бортові системи ? Ходова в ідеальному стані ? Двигун після капітального ремонту (30 тис. км тому) — працює як новий ? Новий комплект літньої та зимової гуми Автомобіль доглянутий, економний та комфортний — чудово підійде як для сім’ї, так і для роботи. Є незначні нюанси по кузову після зими — нічого критичного, легко усувається. Продаж чесний, без сюрпризів. Приїжджайте, дивіться — будемо домовлятись ? ? Дзвоніть або пишіть — відповім на всі питання.
Opel Astra F 1992 рік Продам економний та надійний автомобіль. Машина в нормальному технічному стані. Авто просте та недороге в обслуговуванні. 1.6 моноінжектор. Ходова не стукає, досить м'яка комфортна підвіска. Машина в одних руках 20 років. Їздив небагато по потребі більше велосипедом. Новий радіатор, новий бензобак.
В мене з 2017року. В 2013 році була заміна двигуна, є документи. Фарбована до мене. Віддам комплект зимньої гуми на звичайних дисках. На авто стоїть літня гума Bridgestone на легкосплавних дисках. Два ключі. Продаж із переоформленням через Дію (власниця за кордоном). Поміняли клапани, ремінь ГРМ, водяну помпу, Авто в робочому стані. Телефонуйте. Ціна без торгу.
1.6 газ бензин 150 к.с штатна турбіна і газова заводська, не плутайте із звичайним 1.6 бензин . Розгін швидкий, машина потужна і економ завдяки турбіни. Мінівен 7 місць, кожного дня на ходу. все працює. Є сліди паркування подряпини, сколи по фарбі. останнє фото. Заводський газ . Комплектація повна. Салон комбінований із шкірою. Клімат, круїз. Об'ємний багажник трансформер. третій ряд розраховано під 2 дорослих пасажира, паски безпеки на 3х рядах. Телефонуйте можна подивитися Київ Шевченківський район або м. Вишневе.
Повністю обслужена Не бита, не фарбована Один господар в Україні, приганялася під себе Сервісна книжка, кожен крок записаний Газ четвертого покоління Передні та задні дискові гальма Двостороння сигналізація Торг біля машини
Продам надійний та комфортний Opel Insignia 2009 року з економним дизельним двигуном . Автомобіль у хорошому технічному стані, двигун працює рівно . Коробка перемикає плавно . Підвіска без сторонніх стуків . Салон чистий та доглянутий . Машина економічна, комфортна як для міста так і для далеких поїздок . Було замінено комплект ГРМ на 195 тис . Нове зчеплення та маховик . Новий гідропідсилювач, зроблено ходову частину . Огляд можливий за домовленістю . Торг доречний у автомобіля . Якщо потрібно додаткові фото чи інформація, пишіть або дзвоніть .
Новий автомобіль, в ідеальному стані . Авто в максимальній комплектації встановлено дуже багато додаткових комплектуючих. Ціна нового 30тисяч $. Офіційне обслуговування. Весь кузов в рідній фарбі . Двері на дві сторони. Все скло оригінальне, два ключі . По комплектації: круїз, безключовий доступ, старт-стоп, додаткове відкривання скла багажника , задня камера та 360, фул лед світло, CarPlay, led приборна панель, розширина мультимедія, підігрів сидінь та керма , підігрів лобового скла , електрогальма та двух зонний клімат контроль, затемнення дзеркал
Продам авто в доброму стані Opel Astra
Машина в нормальному стані ,коробка мости роздатки все працює .перефарбована в камуфляж.
авто технічно все справно,гбо не вписано.прпацює як на газу так і на бензині.переоформлення у мене доручення. нове зчеплення масла,фільтра замінені ходова зроблена нові амортизатори передні ,задні . мотор була заміна гбц. ремінь грм ремінь гур, антифріз .новий радіатор патрубки системи охолодження ,термостат. замінено на карданні підвісний муфта, днище лонжерони поварені. недоробив задній підкрилок правий.
Автомобілем володію три роки, демфер новий, 40 тис як замінив ланцюг, масляний насос, машина обслужена. Стан авто збережений, росхід палива 5 л , авто в рідній фарбі.фарбувались тільки бампера..більш детальніше звоніть по тел.
Продам Opel Astra H 1,6МТ 2007р.в., пробіг 173,6 тис.км. Авто в доглянутому стані. Повністю перебрана ходова, замінене щеплення та олива в КПП. По електриці все працює. Двигун без нарікань. Комплектація: електро-дзеркала, підігрів дзеркал та заднього скла, датчик дощу, кондиціонер, гарна заводська акустика, модуль REC, мультикермо, бортовий комп'ютер, круїз контроль. Відсутні помилки електронного блоку управління. Детальна інформація за телефоном в будь-який час. Торг біля капота.
Один власник, куплено в Україні, Іспанська збірка у вересні 2021 року. Зроблено ТО по заміні ридин на 70 т.км. Вся історія обслуговування є в книжці та у дилера. Відсутні будь які пошкодження. Двигун 1,2 без турбіни і 5 ступка. Хто що не каже, а їде він добре. Торг мінімальний бо вже знайшов собі іншу. Авто реально нове і зібрано якісно, це перші моделі рестайл. Гарна комплектація: датчики світла, дощу, круїз контроль, підігрів седінь та руля, парк тронік, мультимедіа, роздільний клімат, датчики шин, мультикермо та інше.
