- 204 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані повністю обслужено і не потребує додаткових витрат ланцюги фільтра та масла замінені два комплекта всесезонної гуми та легко сплавні диски.
Авто в доброму стані повністю обслужено і не потребує додаткових витрат ланцюги фільтра та масла замінені два комплекта всесезонної гуми та легко сплавні диски.
Опель рекорд OPEL rekord, новий щойно поставлений двигун 2.0 інжектор, зараз не находу, знята кобробка КПП, 1986 року, стан на фото, власник, деталі по телефону. Центральний замок, гідропідсилювач керма, люк.
Заміна передніх стійок, задніх пружин, амортизаторів, грм,, помпи, натяжного ролика, акб, тормозних колодок. Машинка готова до експлуатації.
Продам автомобіль Опель Астра H 2010 в дуже гарному стані, автомобіль без жодного підкрасу,два комплекти резини,в Україні автомобіль два роки,продаю через наявність іншого авто, площадки та перекупів прохання не турбувати
Автомобіль обслужений.Сів і поїхав. Повна маса 3500.Під шлях Є фаркоп
Пригнаний в Україну 2021 року, перший власник, господар по тех. паспорту. Двигун в ідеалі, коробка без зауважень, ходова постійно обслуговувалася . Кузов без ДТП і перекрасів . Авто використовується кожного дня, дуже економічне і комфортне. Можливий невеликий торг у капота. Продаж не терміновий.
Авто на впевненому ходу. 7 місць. Встановлене ГБО та вписане в техпаспорт. Готова до будь-яких перевірок на СТО. Повний юридичний супровід при купівлі авто.
Вектра на повному ходу. не гнила. працює як годинник. мотор, коробка, ходовка - все ок. оформлення будь-яке
Продам свіжопринане авто в чудовому стані. РІДНИЙ ПРОБІГ (є підтверджуючі документи). Капіталовкладень не потребує. Замінено масло в двигуні та всі фільтра. Є сертифікат. Деталі по телефону…
свіжопригнана з Німеччини повністю технічного справна розмитнена двигун 1.6 бензин чистий 2008рік рік дет по тел КОНДИЦІОНЕР ПРАЦЮЄ!!! Пробіг рідний один власник в Німеччині повна Сервісна історія всі тюфи!!
Машина в рабочем состоянии. ABS, електрозеркала з підігрівом, гідропідсилювач керма, електросклопідйомники, сигналізація, центральний замок, додатковий сепараторний фільтр тонкого очищення палива. (з 10:00 до 20:00)
Продам Opel Zafira, 2009 р/в, 1.6 газ/бензин, 7місць. Доглянута, по кузову незначні недоліки для своїх років, ходова без зауважень. Документи в порядку, переоформлення.
Продам авто в гарному стані , вкладень не потребує взагалі, з документами повний порядок
Вітаю.Продам власне авто Opel Astra H Caravan 2009 року з економним та надійним 1.7 дизельним двигуном. Машина щодня на ходу, технічно в хорошому стані, вкладень по основних вузлах не потребує. ЄГР відшитий. Готовий до перевірок на СТО. По автомобілю зроблено: ? Встановлено новий комплект зчеплення LUK ? Замінено масло ? Поміняні всі фільтри ? Стоїть новий акумулятор ? Кондиціонер працює справно ? Всі датчики працюють, жодних помилок немає ? Двигун працює добре, без сторонніх звуків Додатково: Є комплект літньої гуми на титанових дисках фото додав 2 шини абсолютно нові Пробіг: 238 тис. км По кузову є нюанси, відповідно до віку авто: невеликі сколи та вм’ятинки є тріщина на лобовому склі При цьому днище в гарному стані, проблем немає. Авто чесне, продається як є, без прихованих дефектів. Для своїх років — хороший та економний варіант. ? Усі питання та дзвінки — Viber або ? Переоформлення через Дію, оскільки власник знаходиться за кордоном ? Можливий аргументований торг біля авто
Авто знаходиться зараз в Польщі. З 22 червня можна оглянути. Пробіг приблизний, допишу конкретніше пізніше, але точно не більше 190тис. Замінено задні тормозні диски та колодки. Кого цікавить пишіть, відповім на всі питання.
Купувалась як перша машина, доглянута та люблена, вчасно міняне масло та акуратна їзда, салон чистенький, не прокурений. Живий мотор який досі заводиться без проблем навіть після довгого простою. Коробка та інша технічна частина - без нарікань, машина в русі майже кожен день. Була замінена ходова, гальмівні колодки, стоїть новий хороший акумулятор, замінена система запуску авто. Дно, пороги, арки - не гнилі, є лише маленький рижик на дверях. В цілому машина в досить гарному стані, зроблена та добре їде, не загубивши відчуття та комфорт від водіння нею. При потребі скину більше фото/відео
