- 180 тис. км
- Тячів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані пригнана з Німеччини.
Авто в хорошому стані пригнана з Німеччини.
Сів поїхав
Машина відколи пригнана в одних руках. Повністю обслужена ремні ролики поміняні. По ходові стуку немає ніякого.Мотор коробка в доброму стані.Всім доброго продажу.
Полностью растаможен, пригнан 3 Германии. Комфортный экономичный 7-местный семейный автомобиль без пробега по украине ,6-ступенчатая коробка 4 литых диска с резиной в придачу.
В чудовому стані
Авто пригнано 4 роки тому з Німеччини. Технічно в гарниму стані.Максі база , Мотор 1.6 дизель, 6-ти ступка. По ходовій ніяких посторонніх звуків, скрипів немає , обслуговувалась своєчасно. Гарна комплектація -круїз контроль -підігрів сидінь -паркторники -кондиціонер -камера заднього огляду На всі питання відповім за телефоном .
Продається Opel astra H 2009 року випуску, Комплектація KOSMO, 110kw, перший власник по Україні. На автівці їздила переважно жінка, машина надійна. Присутні незначні моменти по кузову, кондиціонер, 5 місць, передні скло-підіймачі, задні парк-троніки, літня гума на титанах. 243т.км пробігу 5500$ ТЕЛЕФОНУВАТИ ЗА НОМЕРОМ:
Продам сімейну машинку. 7 місць за техпаспортом. ГБО (метан) встановлено по заводу. Дуже економічна, 6-7 куб/100км. Пригнана у 2021р. перший і єдиний господар в Україні. Машина експлуатувалася в сім'ї, гаражне зберігання, ТО робилося як належить, незважаючи на пробіг (чесний не відмотаний), двигун у повному порядку, від заміни до заміни без доливань. По кузову ні іржі, ні гнилі (оцинкований). Ходова у відмінному стані. Повне переоформлення та будь-які перевірки.
Продаю власного буса, машина повністю обслужена. ГРМ місяць тому замінив, масла фільтра все поміняно, страховка та технічний огляд 5-міс. тому зробив. Нова літня гума. Вантажність 1000кг. В машині стоїть турбіна , не дивлячись на об'єм двигуна тяга на гору хороша. Розхід палива: місто 8л./100км. траса при швидкості 120-140 6,5-7л./100км. Якщо вам потрібна обслужена машина, то це саме той варіант. Автомобіль готовий до перевірки на будь-якому автосервісі в Полтаві. Відео огляд можу при потребі надіслати. Оплату можу прийняти в грн.на ФОП 2-ї групи.
Надійний та економний автомобіль для щоденного користування від власника. З 2021 року в користуванні. Авто в хорошому технічному стані, двигун працює добре як на бензині, так і на газу. Салон охайний. Комплектація та переваги: Передні електросклопідйомники Сигналізація Новий акумулятор Свіжа страховка Газ вписаний у документи Документи в порядку, будь-яке переоформлення Є незначні нюанси по кузову — потребує невеликих зварювальних робіт по задній арці (видно на фото). На експлуатацію автомобіля не впливає. Авто економне, просте та недороге в обслуговуванні. Хороший варіант як для міста, так і для щоденних поїздок. 3 власники
Вітаю шановні! Автівка в гарному стані на свої роки. На новій зимній літній гумі та 17 дисках від Astra OPC. Є комплект нової зимньої гуми Kapsen. Хороший та надійний 1.9 дизель, заводиться гарно в любу пору. По двигуну було замінено: турбіна(реставрація 7000км/назад), генератор замінено, форсунки(після ремонту), заміна кілець, вкладишів та кілець. Встановлено: новий АКБ Exide, нові посилені пружини та пневмобалони на зад(возили часто багато всього), компресор кондиціонера, нові троси гальм та гальмівні колодки, диски та нові ступиці(бо були проблеми з ABS(а датчики у ступицях і тепер все працює) Відремонтовано: омивач фар, встановлено магнітолу Канвуд(оригінал), фронтальні динаміки Блаупункт та задні динаміки від Астра OPC. Необхідно замінити: Масла(у двигун та КПП, вони у нас є), фільтра та ролики з ременем ГРМ(необхідно буде придбати. Не купували бо автівка давно стоїть, ніхто на ній не їздить. Тай таке як ремінь, ролики грм та фільтра кожен купує на свій смак) Необхідно також замінити: деталі по ходовій(вони також є у нас), подушку двигуна котрій давно вже погано(але у нас є всі три штуки, тому краще замінити одразу всі!) Необхідна заміна шлангу від кондиціонера до радіатора, він перетерся і стався виток фреону(тому замінити, заправити і кондиціонер буде працювати) компресор був замінений, стружки у системі немає! На машині ще є присутня ЄГР(котра напевно вже забита і через це на холодну скачуть оберти)бажано демонтувати та встановити заглушку(вона у нас також є нова!) Необхідна поліровка фар. Ми планували ще їздити і придбали до неї те що встигли придбати. Але на жаль плани різко змінились, тому автівку продаємо. Салон в хорошому стані, стеля також(є момент тільки на водійському сидінні) Автівка оформлена на мене, я є власниця. Колись підфарбовувалась 2006 рік все ж таки. Є лиш нюанс на крилі та ляді, їх можна виправити. Кузов не варений, експертизу проходить. Без дтп! Автівка комфортна та економна. Не дорога в обслуговуванні. Розумний торг присутній.
Авто в хорошому стані, вчасно сервісоване.Гаражний стан. Другий власник. В мене авто вже більше 19 років , пильноване, використовувалось для їзди по маленькому місту...Пробіг орегінальний. Для хороших людей можливий торг.
Продається автомобіль із зв'язку з тим що не використовується,авто обслужена всів і пойхав.
Авто бралося для себе. Поміняні всі витратні (ремінь грм, ролики, помпа) 15 000 км. Масло поміняно 5000. Від заміни до заміни масло не бере, не димить жвава. По ходовій все робилося вчасно, раз на квартал перевірка всіх вузлів та агрегатів на СТО. Поміняне зчеплення в зборі (маховик, корзина, диск). Продаж не терміновий торг мінімальний.
Продам авто в хорошому стані. В Україні експлуатується лише 4 роки. Автомобіль доглянутий і регулярно обслуговувався. Нещодавно замінено акумулятор, масло та всі фільтри. Технічно справний, вкладень не потребує. У комплекті зимова гума на дисках. Торг для реального покупця. Деталі за телефоном.
Машина повністю в робочому стані. 4 електросклопідйомники, електро люк, електрошторка заднього скла. Газ євро4 вписано у свідоцтво про реєстрацію та встановлено на авто. Балон 60л. Ходова повністю замінена на нову. Днище та пороги цілі. На капоті поліз лак. На лобовому склі тріщина. ТО вчасно кожні 10 тис. км. Салон велюр. У машині не курили.
