- 230 тис. км
- Звягель
- Бензин, 1.6 л.
- Робот
Авто в користуванні кожен день, Салон гарно збережений в чохлах (сидіння не пошкоджені), кондиціонер заправлений.
Авто в користуванні кожен день, Салон гарно збережений в чохлах (сидіння не пошкоджені), кондиціонер заправлений.
авто в доброму стані,коробка АКПП ,сів поїхав цена за на лічку на обмін 4500 ₴
Кожного дня на ходу, переважно користується дружина. Візуал - на фото. Пробіг на панелі 475к, який був накручений в силу обставин при ввезенні в Україну. Повністю замінене зчеплення в лютому, масла фільтра мінялись вчасно.
Автомобіль в хорошому стані,обслужене,робот. Дерево в салоні,за іншими деталями телефонуйте
Продається авто,улюблене.Не бите не фабоване.В рідній фарбі.Вкладень не потребує швидка та дуже вмістовна.Якщо щось ломалось відразу міняли запчастину,не ремонтували .Мінялись форсунки,грм,стартер,гальма,диск щеплення.Фільтра,масла завжи вчасно.Зручна та не вибаглива машина.Віддаю з ковриками,додаткой та літньою гумою.Є кондиціонер та підігрів седінь.
Продам хороший автомобіль все працює.Витрати палива місто 6-7 л по трасі 5-6, їде дуже добре,двигун не димить масла не їсть , коробка робот без нарікань пинків та інших дефектів . Стоїть хороша гума є зима та літо,.Акумулятор новий .На машині їздила я жінка , дитина в садочок з садочку та на роботу по місту, є пару потертостей видно на фото, бампер ззаду дві цяточки. Також тріснуте переднє скло на чому скину по ціні, не міняла в зв'язку з тим щоб не виникло питань чи була машина в аварії. Продаж у зв'язку з покупкою нового дорожчого авто Оформлення.
Авто в хорошому стані як візуально так і технічно .Робити нічого не треба, вся в рідній фарбі. Власник.
Модифікація GTC. Авто в гарному стані, експлуатується кожен день і проблем ніяких немає. Оригінальний пробіг, авто проїхало по Європі до 160 тис. і далі по Україні . Авто в доброму стані і експлуатується кожен день. Мотор і коробка (робот) працюють без проблем (на відео). Ходова обслужена (перебрана вся на 40 тис грн., є квитанції). Красилось переднє праве крило. Потребує покраски бампера. Салон охайний, нічого не порвато і не затерто. Приємний розхід палива від 4 до 6 л. на 100 км. 2 ключа. Зимова і літня гума на дисках в додачу.
Продам автомобіль,куплявся як перше авто,навчитися їздити.Акумулятор новий,зимова шипована резина нова.Авто працює справно.
Продаю свою Корсу у відмінному для її років стані. Машина технічно повністю обслужена, грошей не шкодував. Відмінний варіант для міста: компактна, маневрена та економна. На пробігу 136 тис (23 тис з того часу пройшла) було проведено дорогий ремонт: Заміна зчеплення, ланцюга ГРМ, гальмівних дисків. Прокладка ГБЦ замінена. Радіатор, помпа - замінено минулого року. Машина тонована якісною плівкою. Встановлена мультимедіа система та камера заднього виду. Нова літня гума.
Авто на ходу. Поміняний цеп ГРМ, помпа, теплообмінник, поміняні всі рідин, всі фільтри замінено, почищений ,відремонтований ізітрон, поміняна коробка на свіжішу. По ходовій обслужений. Є також нормальна зимова гума на металевих дисках з ковпаками. Додатково віддам рідну коробку, яка відремонтована в Думанського. На сидіннях комбіновані чохли з штучної шкіри та алькантари.
Продам Opel Vivaro 2006 року, 2.5 дизель, Полтава (перше покоління). Двигун: 2.5 дизель G9U B7 (C067710), потужність приблизно 135-146 к.с.. Коробка передач: варіатор Типтронік (автомат). Привід: передній. Пробіг: 396 000 км (реальний, не скручений). Колір: білий. Кузов: мікроавтобус / фургон ( 9 місць ). Стан автомобіля: Технічний стан задовільний, авто на ходу. ДТП не було, кузов не битий. Обслуговувався, розкажу про сервісну історію. Не таксі. Переваги: Надійний робочий мікроавтобус Дизельний двигун з хорошим тяговим потенціалом Автоматична коробка (варіатор Типтронік) — зручно в місті та на трасі Просторий салон, підходить для сім’ї, перевезень або роботи Білий колір — практичний, менше видно забруднення Недоліки (обов’язково вкажи, якщо є): Технічний стан задовільний, без критичних проблем на даний момент. Ціна: 7500 $ (торг можливий при огляді). Місто: Полтава Власник: Олександр Телефон: ********** Готовий до зустрічі та детального огляду. Перевірка на СТО за рахунок покупця.
Продаю свою автівку. Авто 2010р.в. Автівка у дуже гарному стани. З 2011 року була тільки у моєму користуванні. За автівкою доглядала дуже добре, усе мінялось вчасно. В січні була заміна щеплення. Машинка дуже гарна і доглянута! Усі питання за телефоном **********
Продам своє авто! Опель Астра. Автомат . Сів та поїхав . Перекупам не турбувати.
Відмінна машина для сім'ї та роботи, куплена в автосалоні "Столичний". Економна, містка, надійна. Двигун та ходова в повному порядку, чесний пробіг. Розумний торг.
по Авто в робочому стані сів і поїхав е невеличкі нюанси по кузову
Повність рабочє авто.Заводиться с пів оберта, навіть по морозах! Круїз, кондер та всі датчики, реально працюють. КПП робот. Коробка , працює як часики. За техпаспортом та за наявностю 9 місць. Все працює. На кузові жодних подряпин, кондиціонер та всі датчики працюють. Брав для себе, дуже задоволений. В Украине з 2019 року. Торг невеликий!!! Є сервісна книжка. Катайся та насолоджуйся.
