- 230 тис. км
- Скалат
- Бензин
- Робот
Після ДТП. Можна по запчастинах
Після ДТП. Можна по запчастинах
Деталі по телефону
З документами все добре, повне переоформлення через МРЕВ.
ID: 48460 Opel Astra 2005 року — практичний, економічний і надійний автомобіль, який чудово підходить для щоденного використання. Машина має приємний дизайн, зручний салон і місткий багажник. Економний двигун забезпечує невелику витрату палива та стабільну роботу. Підвіска дарує комфортну їзду як у місті, так і на трасі. Opel Astra — це перевірений часом автомобіль, який поєднує простоту, надійність і доступність в обслуговуванні. Можливий продаж в кредит та через криптовалюту. Пропонуємо такі послуги: - доставка авто з США, Канади, Європи; - перереєстрація авто на нового власника; - перевірка авто; - оформлення авто в кредит.
Renault Trafic 2 бокові двері ! Автомобіль свіжопригнаний з Швеції і повністю розмитнений. Оригінальний пробіг. (Є вся сервісна історія). Не лінуйтеся перевіряйте. Останній зафіксований пробіг 243 тис.км ( все вказано на фото) Чистий 2013 рік Гарна комплектація - Автономний обігрівач Webasto - Навігація - Підігрів cидіння - Мультикермo - Регулювання та підігрів дзеркал - ABS, ESP, ABD, TCS, AUX, CD, Bluetooth. - Вся екологія на місці. - Кузов оцинкований - Фаркоп - Оригінальні титанові диски - Самий надійний двигун, перевірений роками 2.0 dci (115 кс.) з гарною динамікою і приємною витратою палива. - Коробка 6 ти ступінчаста працює просто ідеально !!! Автомобіль у дуже гарному стані,не димить, масло не бере, дуже комфортний у ходу і дуже якісний. Цінність даного автомобіля: Оригінальний пробіг (підключайте комп'ютер і ви в цьому переконаєтеся), гарний технічний стан, ексклюзивність комплектації. Таких автомобілів залишились одиниці ! Усі документи + сертифікат в наявності. За детальною інформацією телефонуйте. В наявності багато інших авто!
Авто у гарному стані , додаткова інформація по телефону.
Продам власний, доглянутий та комфортний автомобіль у хорошому стані. Авто повністю на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка переключає плавно, ходова без сторонніх звуків. Кузов у хорошому стані, наявні дефекти відображені на фото. Салон чистий та охайний, не прокурений.
Продам Опель Астру в хорошому збереженому стані! Новий АКБ, всі розходники замінені вкладень не потребує!!! по технічному стані зауважень не має по кузові є сколи газ вписаний! торг присутній!деталі за телефоном!
Авто у гарному стані, технічна частина працює на відмінно, вкладень не потребує. Детальніша інформація за номером
Можливий обмін на земельну ділянку, будинок, недобудову.
Машина в гарному стані вкладень не потребує є кодиціонер вебасто. салон уходжений
Зв'язок через вайбер або чат!Продам свій авто після ДТП. Опель вектра с рестайл 2007р, універсал. Колір сірий( z168) .Я власник, машина на укр.реєстрації, розмитнена. Мотор z18xer (1.8 бензин), коробка робот. Мотора і коробки не має. Газ/бензин вписаний в техпаспорт. Шкіряний салон з ел.регулюваннями, магнітола+кольоровий екран.VIN номер (номер кузова) не пошкоджений. Телефонуйте , подробиці за телефоном.
Продам Opel Corsa D 2012 року випуску, свіжо пригнану з Німеччини (6 місяців в україні) Машина в ідеальному стані. По кузову жоден елемент не фарбований Всі скала рідні Авто повністю обслужене (замінено мастило в двигуні і кпп,а також всі фільтра) Двигун працює як годинник,заводиться дуже добре,їде дуже бодро як для свого обʼєму двигуна. Кпп переключає ідеально,без нюансів. По ходовій без зайвих стуків По салону все як в новій машині,нічого не затерто,кожна кнопка працює Кондиціонер заправлений Є ще додатковий комплект резини на дисках За детальною інформацією звертайтеся за номером телефона,або в особисті повідомлення.
Opel Astra H 2012 — Офіційна, 1 власник, дуже добрий стан. Я єдиний власник з автосалону. Коробка робот-автомат (Easytronic): 5-ступеневий робот. Економія пального (майже як на механіці), але комфорт автоматичного перемикання. Коробка обслужена, в чудовому стані. Салон чистий та доглянутий. Кондиціонер повністю справний. Подушки всі цілі. В салоні ніколи не палили. Два комплекти резини. 235/50R19. Зимова гума вже стоїть.
Автомобіль в хорошому стані коробка автомат (робот), для починаючого водія в місті, те що нада, коробка плавно переключає. Електро дзеркала, стікло підйомники, кондиціонер. Розход палива в місті радує. Детальніше за телефоном.
якщо + літній комплект коліс - вартість авто - 4500... Купував авто наприкінці 2021... Пробіг - 171.500 км... Попередній власник казав, що машина не фарбована... Я не перевіряв... У мене аварій не було... По машині... проблеми... є необхідність зайнятися кузовом... іржа, сколи, пороги... сколи на лобовому (ехо 22 року)... що зроблено за ці 4 роки... ремень ГРМ (172.000км), всі рідини, свічки іридієві (180.000км), всі гальмівні диски та колодки (175.000км), перебрані супорти (210.000км), трос ручного гальма, задні амортизатори, бензонасос (200.000км), ступиці, датчик ABS, термостат, нове зчеплення в зборі, масло в коробці, повністю перебраний та обслужений робот (було боляче по грошах, 210.000км), акумулятор (початок літа 2025)... по колесах... гума nokian зима та літо 21 рік, брав нову... літо 225/50/R17 ще на два роки... зима 205/60/R16 як нова... на зимовому комлекті з оригінальними дисками встановлені алюміневі проставки на 30мм (100$)... ціна дисків з літнього комплекту (брав нові під замовлення GMP Italia Stellar R17 black polished) - 845$... встановив фаркоп... 100$... є wi-fi приймач до магнітоли... в цілому - сів і поїхав... лише кузовні моменти... п.с. не розраховуйте на спікування у чаті - дзвоніть... на даний момент ця машина друга у власності та продовжкє гарно виконувати свої функції і на далі...
Їздила дівчина ) авто повністю справне ,ходова повністю зроблена. Коробка робот) цікавить дзвоніть
Опель мовано 2020 р 8+1 з РІДНИМ пробігом і рідній фарбіі. Рейсовий стан. Титани. Нові шини Контіненталь. Клімат. Пневма на зад. Форкоп. Парктронік 360. Датчик дощу. Датчики мертвих зон. Додатково полка і спальнік. Можливий обмін на позашляховик - кросовер
машина в хорошому стані без нарікань мінімальні сліди експлуатації вкладень не потребує сів поїхав Детальніше за номером телефону торг біля капоту
