- 280 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.2 л.
- Автомат
Авто в гарному стані, я другий власник, придбана в Україні. В комплекті віддаю 4 колеса на літній резині легкосплавні диски. Сервісне обслуговування сезонне, витрат не потребує, сів поїхав. Гаражне зберігання.
Авто в гарному стані, я другий власник, придбана в Україні. В комплекті віддаю 4 колеса на літній резині легкосплавні диски. Сервісне обслуговування сезонне, витрат не потребує, сів поїхав. Гаражне зберігання.
Продам Opel Omega b 2.5 TDI M57(150 л.с) 2003 год.По технической части Двигатель работает плавно,тихо(хоть и дизель),не дымит,масло меняется каждые 4-5 тыс км.(масло Coma Eurolite 10w40) Турбина в норме не сопливет,дует нормально(в моих руках не реставрировалась не перебиралась) коробка работает без нареканий и пинков,все плавно переключается.Круиз контроль. По ходовой части замена передних пружин передние стойки,тяги и по мелочи задние амортизаторы в 2021 году были поменяны шаровые стояли заводские почти 20 лет Салон Ухоженый не затертый,новые чехлы,в машине не курили(только электронную сигарету)Есть мелкие потертости но блин 20 лет все таки Магнитола 2 din без экрана Kenwood,камера заднего вида По свету претензий нет,в ближнем,дальнем,туманки везде стоят хорошие леды,задние стопы задний ход поворотники так же ледовские Кондиционер,2х зонный климат контроль все работает в лучшем виде. В 2023 была куплена новая летняя резина. диски титаны opel R17 225 50 Так же в комплекте с машиной отдам и зимнюю резинц в очень хорошем состоянии на железках 195 65 r15(Колпаки в подарок)) Есть фаркоп Машинка семейная,не убивалас По кузову есть моменты рыжиков,лако красочному покрытию(по фото сильно видно не будет) Есть какие либо вопросы звоните задавайте,постараюсь ответить.Кого заинтерисовал авто могу доп фото прислать на вайбер..Ну и момент за 3 тысячи заберу,проходим мимо!!!ПРОДАЖА НЕ СРОЧНАЯ ОТ СЛОВА СОВСЕМ!!!
На ходу
ОБМІН не битий, не фарбований не бляха дві цепі ,та помпа замінено МОЖНО ПИСАТИ ,У ВАЦАП ,ВАЙБЕР, ТЕЛЕГРАМ БО ПОГАНИЙ ЗВЯ"ЗОК.
Авто вкладень не потребує! Замінено мастило в двигуні та коробці, замінено колодки в круг, 10 тис тому замінено ланцюг ГРМ!!! Гарна комплектація. По машині немає жодної помилки. Можливий обмін на електро з запасом від 400-500 км.
Автомобіль у відмінному стані, без жодного підфарбування, зроблено повне ТО, не потребує ніяких капіталовкладень. Готовий на будь які перевірки.
Після покупки авто було багато зроблено, є записи і фото всіх робіт, основні: Оглянута і в круг було поварена, і оброблена. Модуль запалення Ми лектор Акпп Решітка радіатора дорога стоїть 16 диски нові/цілі всі. Акустика Карти дверні Грм, прокладки гбц, мастило Акпп. Всі мастила і прокладки були замінені Стійки передні, задні, підвіска вся замінена і ціла. Клімат тепло/холод працює. Фари нові перед і зад в плівці, коректора працюють Гбо обслужене Диски перед нові Є подряпини крило/двері, можна усунути при наявності часу
Прокрутило вкладиші
Продам власне авто.Замінено масло в коробці,стоїть нове щеплення.Економне.Стоїть зимова резина.Додам в комплект і літню.Перекупам не турбувати.
Авто в чудовому Стані повністю обслугована більше доп інформацій по телефону
6 ст. АКПП, 1,6 дизель, хетчбек, Опель Астра К 2016 р.в., авто в хетчбеку, дизельне, на 6-автомат коробці, з парктроніками по переду та ззаду, на титанових дисках, туманні та ходові фари, та інше, в гарній комплектації. Враховуючи вік, в авто є незначні нюанси по косметиці з якими потрібно було б позайматися, а так в хорошому технічному робочому стані.
Opel Insignia куплений у 2024 році в хорошому технічному стані. Автомобіль вчасно та регулярно обслуговувався, усі регламентні роботи виконувалися згідно з рекомендаціями виробника. Замінено витратні матеріали, вкладень не потребує. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Салон чистий та доглянутий. Авто готове до експлуатації. Детальніше — за телефоном
