- 335 тис. км
- Миколаїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Продам автомобіль. Кузов не гнилий ,наразі не на ходу,але підлягає ремонту
Надійний сімейний мікровен ,великий вмісткий багажник ,в квітні цього року зроблена повністю ходова ,є нюанси по кузову.
Доброго дня,авто після ДТП
На ходу кожен день.
Авто в гарному стані Ходова,коробка,мотор,салон в гарному стані.масло фільтра поміняні кондиціонер заправлений. Сервісна книжка Всі деталі за телефоном.
авто в доброму стані. Деталі по телефону.
Всі деталі за телефоном.
Замінено масла фільтра,новий АКБ,новий генератор форсунки почишение ризина летом зима на дисках 2 л без газа доки все добре, галогенові фари,ремені поміняні,Машина без ржавчин, дуже м'яка в дорозі,працює все машина по ціні жигуля,тільки класом вище. MP3, Флешка.
Продам власний офіційний автомобіль (збірка Бельгія), рідний пробіг, технічно справний Двигун бі-турбо дизель 2л. 195к.с, Коробка автомат 6ст Адаптивний повний привід Вчасне обслуговування Потребує заміни лобове скло Всі деталі по телефону або при зустрічі біля авто
продам авто в хорошому стані .все працює сів поїхав. гбо вписане переоформлення ел.зеркала ( підігрів) ел.стекла гідропідсилювач керма ц/з сігналка імобілайзер колеса 14 на зимовій резині ( майже нова) автомат спорт режим борт комп помилок немає лобове ціле камера заднього виду
Продам авто Опель Омега В.Авто в гарному стані.Пробіг 285 тис.Знаходиться в Миколаєві.Мотор БМВ. Подивитися можна в будь-який час.Пишіть на вотсап,якщо немає звʼязку або тут.Торг реальному покупцю.
Сів і поїхав. В минулому році поставили газ. Бере 8-10 л газу на 100 км. Комфортна, тепла, є кондиціонер, посилювач керма. Немає звуку, але був, можливо просто треба, щоб електрик зробив. Додатково комплеккт резини. Не знаю, яка в мене модифікація.
Авто в хорошому стані, приємний салон, новий акум, зимова гума, масло міняне 500км .
Автомобіль в доброму технічному стані, повністю відповідає вказаній вартості. Пробіг не скручений, днище та пороги не гнилі, навіть не мають ржавщини. Мотор працює добре масла не бере, коробка автомат також працює без будь-яких нарікань. Автомобіль не битий та по документах все гаразд, експлуатувався бережно, причепа не бачив та навіть не має причепного . Стоїть досить не погана акустика, всі вікна рідні, а також рідна фарба. Також наявний двохзонний клімат контроль, гідро підсилювач керма, електро привід передніх сидінь та дзеркал, підігрів заднього вікна та дзеркал, електро скло-підйомники, бортовий комп?ютер, подушки безпеки, центральний замок, просторий салон та багажник. Салон не прокуряний та не порваний. Стоїть ксенонова оптика із регулюванням фар, передні та задні протитуманні фари, підсвітка салону (кожної із дверей та всього салону), всі кнопки працюють. ГРМ, ремінь на генератор, мастило в АКПП, антифриз та інше замінено, ведеться бортовий журнал.
