- 334 тис. км
- Буча
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Вашій увазі Опель Інсігнія 2011 року 2.0 дизель з акпп, стан машини досить хороший, приємна комплектація та світлий гарний салон, електропривід багажника, на 18 колесах та рідних легкосплавних дисках, кондеціонер працює, коробка переключає, вікна опускаються, парктроніки працюють,мотор тяне, масла не бере, крутить досить бодро, двухзонний клімат, блютуз гарнітура, мультируль та круїзконтроль. По мінусах, коцнутий передній бампер трохи в районі протитуманки і задній в районі ляди (я вже таку брав) а також шкіра на боковинкі водійського сидіння, знову ж таки такою брав. В усьому іншому приємна робоча конячка, відкатав сам особисто два роки, за чей час лиш замінив стійки стабілізатора і радіатор кондиціонера ну і вчасне ТО бо за сальника на моторі знаю і пам?ятаю що його вчасно нада міняти.
