- 300 тис. км
- Вільнянськ
- Бензин, 2.96 л.
- Автомат
Авто в стані сів поїхав все працює зараз доробляють ще буде газ Можливий обмін
Авто в стані сів поїхав все працює зараз доробляють ще буде газ Можливий обмін
Продам обслужений автомобіль , є вся історія по сервісному обслуговуванні (книжка). Екологія на місці.Замінено багато чого є фото накладних при потребі покажу ,розкажу. всі рідини масла змінювались вчасно. Технічний стан хороший , все зроблено. Ні чого не гримить ,не стукає. Мотор чітко працює не кидає ним, автомат переключає добре, не пинає. Замінено фільтр масла в коробці , та масло. Косметика автомобіля в хорошому стані. Прибором пробивався , без шпаклі та підкрасів.Авто без ДТП. Присутні сколи на капоті , закапані підібраною фарбою, авто повністю поліроване, доглянуте та збережене. Днище і пороги оброблені антикором. Вікна всі рідні , тоновані якісною плівкою. По салону , все в досить збереженому стані , дверні карти комбіновані без царапин, ручки хромовані в хорошому стані. Сидіння не просиджені в загальному в дуже класному стані , лише водійське має тріщини бокової опори - це питання торгу (1300 грн) Панель мягка пластмаса не зацарапана в збереженому стані. Багажник електро підйом і електро замок ,досить вмісткий , має додаткову нішу,оригінальний коврики резиновий ЕВА коврики на замовлення в салоні. мультимедіа , навігація все працює , кожна лампочка як в салоні так і зовні світить. Всі функції які є в цьому автомобілі працюють без глюків. Адаптивний біксенон це супер освітлення в ночі. Клімат працює , холодить та гріє. Підігрів руля класна штука в зимову пору. Круїзом практично не користувався , та при їзді на ньому показник розходу палива при швидкості 100 км/год - 4,5-5,5л - дорогою в Буковель. Місто 9-10л. При спокійній їзді траса -6л. Авто не заїзжене, не корч і не встановлений корч.Автомобіль від початку його покупки , люди в чий власності він був підтримували його в належному стані. - тому така ціна. Доречі пробіг чесний рідний 262тис . на даний час, підключайте комп. перевірено. Продаю автомобіль ,тому що розглядаю паркетник. Можливий обмін на кросовер, з моєю доплатою.
без торгу все находу
Обмін РІВНОЦІННИЙ - без моєї доплати. Продам хорошого Опеля,комплектація " COSMO EXCLUSIVE", панорама. В авто працює кожна кнопка, двигун 1.9, 88 кіловат, коробка - автомат "AISIN" 6 передач, нова літня гума 2024 року є і зимова також 2024 року. Їде авто дуже добре. Автомайданчикам - НЕ ТУРБУВАТИ!!! Електромобілі не цікавлять!!!
Авто повністю обслужене, питань по мотору, Акпп і ходовій немає взагалі ніяких. В авто збільшений кліренс, встановлений новий акумулятор, за тонована, клімат працює до літа готова. Якщо будуть якісь питання по авто телефонуйте!
Opel Corsa 2006 року — компактний, економний та надійний автомобіль для щоденного користування. Оснащений бензиновим двигуном 1.2 та автоматичною коробкою передач (робот), яка працює справно та без зауважень. Автомобіль повністю на ходу, технічно в хорошому стані та готовий до експлуатації. Комплектація включає кондиціонер (заправлений та працює), передні електросклопідйомники, справне освітлення та все необхідне для комфортних поїздок містом і за його межами. Гарний варіант для тих, хто шукає доступний, економний та практичний автомобіль на кожен день. Запрошуємо на огляд та тест-драйв за адресою: вул. Грушевського, 15А. Можливий продаж у кредит, лізинг або розстрочку.
Продаж власного авто Opel Insignia A Sport Tourer, 118 кВт (160 к.с.), пригнана з Німеччини. Автомобіль у доброму стані. Своєчасне обслуговування. Авто дуже комфортне, економне та просторе — ідеальний варіант для сім’ї або тривалих поїздок. Нещодавно виконано: заміну передніх амортизаторів, заміну задніх пружин, заміну компресора кондиціонера. Авто на новій літній гумі R19. У комплекті — зимова гума на дисках R17. Авто зараз перебуває у Німеччині. дзвонить на Viber, або WhatsApp
Продається повнопривідний кросовер,свіжо пригнаний,сервісна книжка,без підкрасів,рідна фарба!
Продам авто в хорошому тех стані .тел **********.детплі за телефоном.
Opel Insignia у дуже хорошому стані...більше інформації-по телефону..
Продам своє авто .працює все що є в авто недоліки на фото в рідній фарбі
Opel Crossland X 1.5 Turbo дизель. Свіжопригнане авто з Німеччини. Рідний перевірений пробіг, є підтверджені документи. Сервісна книжка. Ідеальний стан. Економічний кросовер. Жодного підкраса. Без ДТП.
Всім доброго дня! Продаю власне авто в чудовому стані Жива омежка, яка варта уваги Не гнила, повністю оброблена. Технічно в ідеальному стані, вкладень не потребує. Коробка автомат, не пинається, двигун не димить не троїть, масло не їсть, зимою розхід 11-13 по місту, траса 9-11 Авто обслувовувалось вчасно, за авто доглядали, обробляли Машинка емоції потрібно сісти проїхатись, щоб зрозуміти що це за авто, багато хто не дооцінює його) Є принон Також є торг і обмін з доплатою в дві сторони. Тільки переоформлення
Продам своє авто!!! Пригнали для мене з Європи у 2021 році. Я один власник, ну виходячи із ситуації в державі в 2024 році переоформив на жінку)) т е друга власниця) Наразі ухожене СВОЄ авто!!! Чистий німець. Розмитнена та зареєстрована в січні 2021. Перший власник в Україні . Поворотний біксенон. Адаптивний круїз контроль. Автоматична КПП. Акумулятор новий. Легкосплавні диски фарбовані в чорний колір. Шини 235/55/18. Парктроніки 4?2=8. Автоматичне складання та затемнення дзеркал. Двухзоний клімат контроль. Лобове термоскло. На фото у водійській двері був 3 мм осколок - виправив ( підкрас, бамбер ще з німеччини невеликий скол. Авто мізки не і.ло Продаю із-за обставин.
Власник. Авто купив у офіційного дилера з пробігом 9 тис. (Перший власник передумав і купив собі інше). Пише що 4 власники бо перший переоформив на офіційного дилера, а потім я міняв з дружини на себе. Авто було в сім’ї, більшість пробігу по автобаму у Європі. Обслуговування виключно в офіційного дилера ( є всі підтвердження у сервісній книжці та сплачені рахунки). 13.08.25 пройшов планове т/о на 74649 км. Два ключі. Обов’язково зняття з обліку. В подарунок дам зимові колеса
Вітаю! Можливий розрахунок на криптогаманець!!! Авто в гарному стані, не фарбоване, без дтп!!! Ремні, цепок, масла замінені 25т.км назад! Авто на 20-х оригінальних дисках, резина goodyear. Салон не прокурений і не зашморганий. Двигун і акпп працють як нові, проблем немає, мастило не бере!!! Всі системи і електроніка працює! Сів і поїхав. Будь яка ваша перевірка на будь якій сто! Деталі за тел. Спілкуватимусь тільки із адекватними і безпосередньо зацікавленими людьми!
