- 451 тис. км
- Львів
- 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Опель кадет в отличном состоянии все исправно свежие фильтра масла , хороший свет и салон, возможно переоформление или обмен на бляху. Все вопросы по телефону или сообщения.
машина в доброму стані шарові поміняні масло небере бензин 1.3 механіка
Авто з ручним керуванням, підійде для людини з інвалідністю, для інших можливо зняти. Працює на бензині і газу (газ вписаний).Технічно в нормі, порогів немае. Більш детально по телефону.
Продам Опелька на повному ходу.Коробка 5 Ступка двигун працює рівномірно.Кузов цілий в нормальному стані.Резина зимова.
Технічно справна по кузову роботи не потрібно Тільки передній бампер є невеликі тріщини можливий обмін
Свій хазяйський коник КПП 5ст. Файна резина Паливна роблена пломбована
Продам чудовий автомобіль! Кожні 5 тис км робилось ТО. Страховий поліс до кінця липня. Літня резина майже нова. Нові задні тормозні колодки і циліндри. Новий моторчик вентилятора. Новий паливний насос. Машина у хорошому стані, довезе будь куди! Повністю на документах. Центральний замок, передні склопідйомники, тонування , музика.аховий поліс дійсний до кінця липня. Машина працює без нарікань. . Тільки повне переоформлення! Торг у капота!
Потрібна капіталка двигуна,пороги їржаві,дніще на трієчку,лобове трохи задіте осколками,на їзду не вліяє,в правому передньому крилі теж дірка від осколку,резина літня 13а майже нова,запаска нуляча,акума норм на гарантіі,опєльок пройшов весь Авдос,ні разу не підвів,на гражданці не зміг,по суті на запчасті,а там може комусь є час та бажання займатись
Опель Кадет 1,6 газ/бензин, 1988 року моноінжектор, машина кожен день на ходу, на свої роки досить непоганий стан, обклеїв карбоновою плівкою, поки з однієї сторони на днях обклею іншу сторону і багажник, по машині багато чого робилось, є сигналізація, капіталка двигуна 4тис , якщо зацікавило дзвоніть, все розкажу, якщо потрібні доп фото скину те що вас цікавить
Машина в робочому стані . Двигун , коробка без нарікань, масло не бере заводився в любий мороз . Є нюанси по кузову . Детальніше по телефону
всі питання по номеру телефону «»
Opel Kadett 1.3 1987 року Встановлено ГБО (вписаний) Механіка 5-ти ступка Не гнила і не бита Встановлена камера заднього виду, блокування авто з пульта, магнітола з блютузом Торг присутній Обов?язкове переоформлення
Автомобіль на повному ходу, є декілька рижиків та стукає задня ходова. Мотор та КПП працює ідеально.Пробіг 155 тисяч. Автомобіль пригнаний з Німеччини в 1997р. Реальному покупцю буде адекватний торг. Також є зимня резина якої вистачить на сезони 2 точно. Можна що дзвонити, що писати
все вопросы по телефону
Авто в рабочому стані! Їде гарно,спорт подвеска,диски 17,дискові гальма в круг,встановлений ковш, торпеда вектора с цифровою приборкою, двигун 2.0 випуск4.2.1 впуск тюнинг в авто установлен NOS но не подключен!
Авто справне, є певні недоліки. Продається за символічну суму. В авто є магнітола. Завів сів та поїхав. Більш детальна інформація за телефоном
