- 142 тис. км
- Коломия
- Бензин, 2 л.
- Не вказано
Після капітального ремонту всього. Потрачено набагато більше коштів ( не рахуючи часу). В змаганнях участі не брав в зв'язку з обставинами в країні.
Після капітального ремонту всього. Потрачено набагато більше коштів ( не рахуючи часу). В змаганнях участі не брав в зв'язку з обставинами в країні.
Авто на свої роки в дуже гарному стані заводиться їде робить,по кузову переварена покрашена пороги цілі є один нюанс по арці треба трохи поварити,стоїть нова резина,світло задню ляду слід замінити але в комплекті віддам нову Всі питання по телефону Переоформляється
Продам опель газ бензин газ вписаний або обміняю на прицеп .або строй матеріал Якщо є питання телефонуйте
Продам авто. Прохання дзвонити, на повідомлення не відповідаю
Потребує ремонту двигун ( навпіл лопнув разпредвал), дніще, капот, аркі.
В гарном стані , можна подивитись в м. Дніпро. Якщо є запитання , телефонуйте.
Мотор після капремонту
Автомобіль на ходу. Торг присутній. Явні сліди використання.
Машина сіла і поїхала. можливий торг обмін ключ на ключ
продам опел кадет в гарному стані сів поїхав робити нічого не треба деталі по телефону +**********12місто рулки
Третій власник.Було пригнане з Німеччини.Розхід бензину 7-8 л по місту.Мотор після ремонту,масла не брав і не бере.Потребує косметичних доробок.Днище ціле.Авто як на свої роки добре збережене та вартує уваги.На ходу,сів-поїхав.Новий стартер.Замінено генератор.Вся електрика працює.Масло,фільтри замінено приблизно 200км тому.Заливалось завжди дороге.Торг біля капоту
Продам своє авто, надійний економний,5.5/100 бензин, газ вписаний, пороги посварені,два ричага також поварені в цьому році,капітальний ремонт двигуна робився на 24 т. Зараз 57т. Блютуз магнітола, також літня резина на дисках 13 R.стоїть зараз зимова гудієр протектор 6мм. 14 R.масло не їсть.додаткові питання в особисті
Не на ходу! Мотор знятий з авто,всі комплектуючі для мотора є, потрібно зібрати,вітдаю в нагрузку багато запчастин до нього,є також коробка 5-ст.(+1000 грн) Стоїть хороша музика, Led фари, тонування, перед кузова під ричагами повністю поварено і оброблено,решту питань по телефону. На даний час знаходиться в Франківську.
Доброго времени суток Придлогаю Опель кадет 1.3 на уверенном ходу коробка пяти ступка АКБ новый. ТО проводил два месяца назад чистый ухоженный салон не прокурыный из нюансов нужно варить правый короб но не критично всё по желанию и возможности.Газ вписан но не устоновлен.
