- 100 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Не вказано
Продам Опель кадет,1,3 газ бензин,на ходу,сел поехал, возможен обмен,звоните
Продам Опель кадет,1,3 газ бензин,на ходу,сел поехал, возможен обмен,звоните
Авто кожен день на ходу. Багато зроблено, але ще треба прикласти руки. За пів року вкладена ще одна вартість авто в ремонт. Повністю переобрана ходовка. Нові ричаги GM. Гарна літня гума. Новий радіатор охолодження, антифриз, тормозна рідина. Зроблене ТО ГБО, працює гарно. Газ вписаний. Перебрані двигун пічки та склоочисників, замінений поролон в пічкі. Гарний акум (80% ємності) зимою не підводив. Зимою в -15 заводилась без проблем. Двигун 1.4, карб. Потрібно переуплотнити, бо підтікає масло. Головка стоїть з 1.6, тому при обриві ременю клапана не гне. Блок від 1.4 рідний. Компрессія на холодну 11, 10.5, 10.5, 11.На бензині теж гарно працює. Запалювання виставлене по стробоскопу. Салон повністю чистився і прибирався. Перетягнутий потолок. Люк електричний, не тече, повністю справний. Козирки з підсвіткою. Зручне кермо. Приборка з тахометром. Показує рівень бензину коли їде на бензині та рівень газу, коли працює на газу, що дуже зручно. Задній диван роздільний з Нексії. Задні вікна відкриваються на режим провітрювання. Полка багажника не висить. В багажнику є весь пластик та обшивка. Коректор фар відновлений та працює. Задні ліхтарі GSI. Склопідйомники електричні з функцією one touch та дотяжкою при постановці на охорону. Сигналка двостороння, два брелка, три ключі. Двері, замок запалювання та ляда відкриваються одним ключем. Всі замки справні. По кузову є іржа по низу дверей, на арках (в місцях де саморізи від підкрилків), на капоті (на фото видно). Недавно переварена передня частина (телевізор), тому там повний порядок. Пороги міняні, живі. Потрібно робити задні лонжерони. Хоча їзде вже довгий час і так. По днищу теж все гаразд, жірок немає. В салон вода не тече. Дешевше буде на зимовій резині. Багажник при продажі буде пустий та магнітоли вже нема. Коробка 5 ступка, стан гарний. Щеплення майже нове. Витрата газу по місту: в мене 8л, якщо динамічно, то 9-10л.
Потрібна капіталка двигуна,пороги їржаві,дніще на трієчку,лобове трохи задіте осколками,на їзду не вліяє,в правому передньому крилі теж дірка від осколку,резина літня 13а майже нова,запаска нуляча,акума норм на гарантіі,опєльок пройшов весь Авдос,ні разу не підвів,на гражданці не зміг,по суті на запчасті,а там може комусь є час та бажання займатись
знаходиться в м Новомиколаївка. обмін більше цікавить на мото , воені товари, чи інше авто пишіть домовимося. працює і газ і бензин , мотор від ланоса , ходова хороша стойки пружини тримають,якщо не обмін то можу продати , можу пригнати
Продам Опель Кадет. На ходу. Треба приділити увагу правому порогу. Салон не комплектний. (Частина залишилася на окупованій території). Двигун 1,3S 75к.с. КПП 5ступенева. ГБО2 не вписане. Авто працює як на бензині так і на газу. Зимова резина. Пічка гріє. Світло світить, Є підігрів передніх сидінь (він працює). Фаркоп. Автоматичне ближнє при запуску двигуна. Приборна панель від Нексіі. Підрамник від опель вектра А(ШРУСи ніколи не вирве), Передні гальма 256мм, ГТЦ та ВУТ від есперо. Задні гальма збільшені від Аскона С. Реальний пробіг не знає ніхто. В мене авто з 2011 року. Я міняв двигун на контрактний та вписував його при перереєстрації у 13 році. Пробіг двигуна на теперішній час приблизно 220 тис км. Зовнішній та внутрішній вигляд- це не сильна сторона цього екземпляру. Але технічно він перевершує більшу частину кадетів, що дожили до наших часів. Кадет прекрасно підійде у якості технічки. Великий багажник, та висока вантажопід'йомність- це його сильні сторони. Переоформлення через ДІЯ. Власник батько, я вписаний в ТП.
Машина на свои года в хорошем состоянии , двигатель работает хорошо есть торг
авто в гарному стані . є н'юанси по кузову. газ бензин на зимовій гумі, ремінь ГРМ ,масло поміняні.
Продам Опель Кадет B 1989 год об,д 1,3. бензин. После ДТП двигателя целый
Продам автомобіль Опель Кадет. 1,3 газ/бензин, газ вписаний. 5ступка, 14е колеса. Машина тільки з переоформленням. Восени зроблена ГБЦ. Замінені масла, фільтри, антифриз та гальмівна рідина. Задні барабани змінювалися рік тому + колодки. Передні колодки нові. Є нюанси, рудики та пижики. Машина на ходу, технічно справна.
