- 330 тис. км
- Бердичів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продається opel kadett 1991 газ/бензин
Продається opel kadett 1991 газ/бензин
технічно-справна - протитуманні фари,фаркоп, легкосплавні диски
Авто в нормі, їздить кожен день
Не на ходу І потрібні зварювальні роботи Салон від вектри Продаю тільки з переоформленням! Машина справді хороша тільки на має часу щоб зробити. Всі питання по тел або пишіть на телеграм.
Продам авто на запчасті або під востановленіє. Авто на ходу але треба поставить радіатор передній бампер і фари. Детальна інформація або по вайберу або по телефону.
Хороший стан, зварена, пофарбована, працюють усі прилади (двірники, пічка). Витрата 8/10. Бензин/газ. Газ у тех.паспорті.
Кадет в хорошому стані,варить,красить не нада,по машині жодного рижика,2 роки тому повністю переварена і покрашена,мотор,коробка нормально,резина норм,новий акб,тільки повне переоформлення,цікавить обмін
Продам Опель кадет,авто в справному стані як на свої роки,зимова резина,встановлене ГБО 2,більш детальна інформація по тел,
Авто після ДТП на ходу.Був удар в ліву сторону (не пропустили по головній)під заміну переднє крило і двері водія..До аварії авто було на впевненому ходу,кожен день їздив.За рік володіння авто поміняв радіатор,стартер,шрус, ремінь ГРМ 10 тис.тому,резонатор,задні амортизатори і пружини 15 тис.комплект щеплення 5 тис.тому,прокладку ГБЦ і всі супутні прокладки,опорні підшипники передніх стійок,стоїть нова прийомна труба вихлопної системи.Поміняв тормоза по кругу з заміною робочих циліндрів і механізмів,трос ручника теж новий.лобове скло,ремонт генератора.Нові сигнали з красивим звуком.Стоїть защита двигуна,фаркоп.в фарах дорогі лед лампи.Як бонус повен балон газу.Додаткова інформація по телефону.05******25
Автомобіль в хорошому стані, обслуговувався технічно, гаражне зберігання, сів і поїхав, комплект зимової гуми. Торг на місці.
Вітаю, Опель кадет 1987 року, универсал • В чудовому стані, поміняно багато чого, опори, стойки 4 шт, тормоза всі нові, шланги трубки и ТД • днище целое полностью, • Масла фільтра все нове, и в КПП теж. приезжайте оглядайте, машина робилась для себе, стан дуже чудовий, расхід топлива траса 6. Город 7 літрів, .БУДЬ ЛАСКА ПЕРЕКУПАМ Не ТУРБУВАТИ. Писати бо телефонувати краще на телеграм вайбер ватспап • Всім гарних покупок. Звоните
Авто в робочому стані, не гниле, ходова норм, компресія 10, переоформлення, торг. Продаю, бо є інше авто.
Машина после реставрации!!!! В Идеальном состоянии!!!!! Вложение не требует Все вопросы по телефону
авто на ходу сів поіхав переоформлення
машина після кап ремонту поварювані ваночки ,поварина ,оброблена ,покраниша для зсу . по машинкі є незначні косяки но вілом робить не чого не потрібно по всім питанням телефонуйте
Продам авто в гарному стані на ходу. Страховка свіжа. Колеса зима нові. Масло замінено. По електриці всі працює ( бронепровода, кришка трамплера, катушка запалення нові). Замінений стартер, стоїть новий карбюратор. Машина на ходу кожного дня. Торг у капота.
opell на ходу в хорошому стані стоїть воднева установка, газ/бензин усі деталі в приватні повідомлення машина в приблизному оригіналі пробіг не великий як для нього.
