- 250 тис. км
- Підгайці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу підійде як перше авто ,трудяга в село
Машина на ходу підійде як перше авто ,трудяга в село
Продам Опель кадет, у хорошому стані! Гаражного зберігання! Заводиться, їде. Решта інформації по телефону
На ходу , після ремонту , потребує косметики
Продам Опель Кадет 1985 р. На ходу, не гнилий, газ/бензин. Салон в нормальному стані, стакани, дно цілі, сайлентблоки замінені, двигун після капітального ремонту пройшов обкатку. Всі питання по телефону
продам Опель кадет технічно все справно новий газовий редуктор, зимова резина , світло все працює потребує зварювальних робіт за детальнішою інформації за номером телефону якщо поза зоною пишіть у приват повідомлення
Продаж з причини: потрібні гроші, авто стоїть, іноді виїжджає, газ-бензин, карбюратор солекс (через плиту), попереднім господарем зварено, пофарбовано, промазано, дно і пороги цілі, по машині питань немає, просто обставини, продаж з переоформленням, страховка на рік
двигатель в хорошем состоянии, машина на ходу приезжайте смотрите. Газ не вписан. На зсу продам дешевле есть нуанс по коробке
!!!Терміново!!! Вашій увазі пропонується Опель Кадет з 1.8 літровим мотором. Стоїть гбо, вписане в ТП, витрата газу у змішаному режимі 10л/100км. На свої роки машина в нормальному стані, є деякі питання по лакофарбовому покриттю. Якщо не відповідає телефон, пишіть у вайбер. Або в приватні повідомлення у АвтоРіа.
Авто не на ходу, газ бензин, їздила нормально машина що сталося не знаю. Машина не гнила .
Опель Кадет 1,6 газ/бензин, 1988 року моноінжектор, машина кожен день на ходу, на свої роки досить непоганий стан, обклеїв карбоновою плівкою, поки з однієї сторони на днях обклею іншу сторону і багажник, по машині багато чого робилось, є сигналізація, капіталка двигуна 4тис , якщо зацікавило дзвоніть, все розкажу, якщо потрібні доп фото скину те що вас цікавить
Автомобіль в нормальному стані. Пробіг 60 тис.км після капремонту двигуна. Торг можливий.
Opel Kadett 1.3 1987 року Встановлено ГБО (вписаний) Механіка 5-ти ступка Не гнила і не бита Встановлена камера заднього виду, блокування авто з пульта, магнітола з блютузом Торг присутній Обов?язкове переоформлення
знаходиться в м Новомиколаївка. обмін більше цікавить на мото , воені товари, чи інше авто пишіть домовимося. працює і газ і бензин , мотор від ланоса , ходова хороша стойки пружини тримають,якщо не обмін то можу продати , можу пригнати
Автомобіль на повному ходу, є декілька рижиків та стукає задня ходова. Мотор та КПП працює ідеально.Пробіг 155 тисяч. Автомобіль пригнаний з Німеччини в 1997р. Реальному покупцю буде адекватний торг. Також є зимня резина якої вистачить на сезони 2 точно. Можна що дзвонити, що писати
все вопросы по телефону
Доброго дня, продам Опель кадет 1,4 моноінжектор, газ/бензин( газ вписаний) Машина на повному ходу, працює і на газу і на бензині, електрика вся працює, лед лампи, стоять передні стеклопідйомники. На новій зимовій резині r14 Пачка гріє дуже добре. Машина варилася, нові пороги, підварений багажник, силові крипіжі, ходова в порядку, нові ароматизатори то стойки, машина затонована, свіжий тосол. Машина знаходиться в смт Чаплино. Ціна договірна телефонуйте питайте, 0 ************92
Встановлений ГУР та підігрівав двигуна. Машина кожного дня на ходу, жодного разу не підводила. Працює як на газу так і на бензині. Замінено майже все що можна: і двигун і КПП, і тормозна система, і руль , і пічка. Зі старої машини лишився тільки кузов і той перефарбований... Авто варте уваги, телефонуйте домовимось.
Продам опель кадєт1986 рік 1.6 газ/бензин Мотор коробка без нарікань працює чітко По електриці все працює Стоїть хороша зимова гума в круг (бєл шина) По ходові в хорошому стані музика присутня Акумулятор трамплер свічки бронє провода Масло та фільтри замінено Мотор масла не бере підтікань немає Мотор чистий Салон збережений охайний 2 ключа Авто з 2011року в одних руках Авто сів поїіхав розхід газу 6л Авто знаходиться "Хмельницький" Ціна 800$+ хороший торг
продам автомобіль газ/бензин з переоформленям їде бодро по кузовує незначні нюанси дно не гниле можливий обмін
