- 420 тис. км
- Березне
- Не вказано
- Не вказано
Авто на ходу. Газ-бензин (газ вписано в технічний паспорт
Авто на ходу. Газ-бензин (газ вписано в технічний паспорт
авто в гарному стані, потребує трохи уваги
Авто кожен день на ходу,жодного разу не підводило. Двигун 1,3 бензин економний. Нова кришка трамблера,новий бігунок,залито новий антифриз,замінено задній сальник колінвала,також залито свіже масло. Салон чистий.Є нюанси по кузову. Лобове має тріщини,в наявності є друге віддам з машиною. Зимова резина на титанах R14.Задні ланжерони цілі,балка теж.Було замінено лівий поріг та ланжерон.Свіжа страховка на рік. Новий стартер.
Opel Kadett в комплектації SNOW, для холодних країв, в хорошому стані, є підігрів сидінь штатне, люк, нова резина! Поміняні всі масла та фільтра
продам автомобіль газ/бензин з переоформленям їде бодро по кузовує незначні нюанси дно не гниле можливий обмін
технічно-справна - протитуманні фари,фаркоп, легкосплавні диски
Їздить кожен день. одне, не працює грубка.
Продам на запчастини автомобіль Опель Кадет після аварії. Є ГБО, не вписаний. Не на ходу, стан задовільний, потребує ремонту. Після аварії. Пробіг 84959 Можливий торг.
Продам Опель кадет,авто в справному стані як на свої роки,зимова резина,встановлене ГБО 2,більш детальна інформація по тел,
Машина на ходу. Нова демисезонна резина. Детальніше за телефоном:
продам Опель машина на ходу,з документами все гаразд,діюча страховка,потребує кузовної робити,
Авто в робочому стані, не гниле, ходова норм, компресія 10, переоформлення, торг. Продаю, бо є інше авто.
Машина, на ходу. На свої роки звісно має сліди зношення.
Продам авто на запчастини. Опель кадетт, 1.6, пробіг 68000км, але на одометрі всього 5 цифр, тому думаю що вже по 5 чи 7 кругу пішло. Стоїть нормальне свіже ГБО (3 роки, 1 рік користувались). Машина стоїть з початку повномасштабки. Можливий торг
є ще один мотор з коробкою .....
Опель 88 року народження, з обьемом двигуна 1.3л. На вазовському карбураторі, на13х дісках , технічний стан на 4, косметичний стан на фото, по ціні мопеда торг присутній , інші деталі по телефону.
Машина на свои года в хорошем состоянии , двигатель работает хорошо есть торг
