- 79 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
хороший кадетик після капіталки..брав собі на момент відпустки...їде бодрячком..що газ що бензин...машину брав бо знав у кого брав...страхівка на рік.. 10 років знаю цього кадета... багато що зроблено... електро скло пакет... багажник з кнопки...сигналка...два брелка...є верхній багажник...два зимові колеса на дисках..тощо... любий вид переоформлення...ДІЯ або МРЕО..
