- 250 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Офіційний автомобіль 2 власника Без ДТП Комплект гуми зима, літо Сервісна книга 2 пари ключів Замінено розхідники Коробка як і двигун працює відмінно Ходова не стукає Салон в ідеальному стані Передня частина у бронеплівці Рідний пробіг! Всі функції автомобіля працюють справно Диски R18
максимальна комплектація; автомобій повністю не фарбований, пробіг оригінальний 100% все обслужено: масла фільтра ремні; зимова, літня гума 2 ключі, сенсорний екран, камера, парктроніки, вся електрика працює, помилок не має, сажовий на місці. автомобіль без нарікань, нічого робити не потрібно.
Продам власне авто в хорошому технічному стані є декілька підкрасів по кузову , екологія на місці , підігрів сидінь та керма , передні задні парктроніки , дотяжка багажника , авто пройшло повне то з заміною мастила, всіх фільтрів , ремня ГРМ та помпи , по детальнішій інформації за номером **********
Гарний автомобіль В хорошій комплектації Авто обслужене Замінено масло і фільтра 2 тис тому
Перший власник в Україні. Пригнана з Нідерландів в березні цього року. Комфортне і приємне в керуванні авто. М'яка ходова, великий багажник.В хорошому технічному стані.Зроблена турбіна, новий АКБ, замінені розхідники.Незначні подряпини та потертості ЛФП. Причина продажу - покупка електромобіля.
Авто свіжо пригненане находиться в чудовому як техночно так і оптичному стані перебувало в одних руках понад 7 років все мінялось і робилось вчасно 5 тмс км тому замінені масла і фільтра на зимових колесах за детальною інформацією телефонуйте радо відповім на усі запитаня
Авто пригнане для себе з Данії ,реєстрація 06.2020, готовий до перевірок
Авто без ДТП. гаражне зберігання. Економний, дизельний двигун дає гарний запас потужності, жорстка підвіска - впевненість у керуванні, а вмісткий салон - комфорт в далеких поїздках.
Продаю Opel Insignia 2.0 BiTurbo 4x4, 2012 р. (пригнаний з Італії у 2019 р.). Надійне авто з потужним дизельним двигуном 2.0 BiTurbo, повний привід для впевненого руху у будь-яких умовах. Дуже багата комплектація: панорамна стеля створює простір та світло у салоні, а музична система Infinity із сабвуфером дарує неймовірну якість звучання. Авто доглянуте, вчасно проходило всі ТО, вкладень не потребує. Стан кузова та салону відмінний, без підкрасів, рідна фарба. В комплекті 3 ключі, тканинні та резинові поліки, комплект зимової гуми на окремих дисках. Ціна договірна. Деталі за телефоном. Авто знаходиться у Тернополі
Машина у справному стані, сів і поїхав. Демфер міняли Акумулятор новий Свічі накала нові Прокладка на масло насосі мінялася на 220 тис. км Прокладки теплообмінника мінялися Другий власник в Україні.
Автомобіль безпроблемний, у хорошому технічному стані, двигун і всі агрегати не вимагають вкладень. Дуже комфортний і динамічний автомобіль , приємна витрата пального для таких габаритів ( бензин 9л/100км ; газ 11л/100км) з гарним і сучасним дизайном. За автомобілем доглядав ретельно , обслуговував вчасно , проходила повний технічний огляд . За додатковими питаннями звертайтесь по телефону ********** - Сергій .
Авто після незначного дтп, передня ліва частина. Авто повністю на ходу. Після дтп наступні пошкодження: 1. розбита передня ліва фара, ліве крило, бампер, загнутий капот, обірваний жгут проводів на парктроніки, погано працює клаксон, . Основні помилки по комп'ютеру: сервіс парктроніка переднього, долити омивач (бачок лопнутий, зняли), сервіс передньої лівої фари. Авто вже було на сто для відновлення, але в зв'язку зі службою, продаю як є. А тепер щодо самих вузлів технічних: 1. Авто обслуговувалось на офіційному СТО УКРАвто. 2. Наразі нічого робити не треба ні по двигуну ні по ходовій. 3. ТО робив кожні 7000 км. 4. По двигуну: хто знає за їх болячку з сальником колінчастого валу, то тут після мого придбання ця проблема усунута, двигун відновлений і обслужений наступна заміна через 30000 км. 5. Відновлені всі амортизатори flex-ride, система спорт працює відмінно. 6. Замінено масло в АКПП. 7. По електриці взагалі за весь час мого користування проблем не було, тільки акумулятор замінив на новий. 8. СИСТЕМИ КРУЇЗ, СИГНАЛІЗАТОР ПОЛОС, ДІСТРОНІК - ВСЕ ПРАЦЮЄ ВІДМІННО, жодного разу не підвели. Авто реально, для цінителя потужності, швидкості, керованості і звісно ж витрати палива, що дуже радує. По витраті, коробка Aisin адаптується під індивідуальний стиль водіння і видає потрібний розхід. Є дуже багато чого розказати про це авто, але краще по тел, бо писати багато. На питання, чому продаю? Так, шкода продавати, але через проблеми із посадкою в авто (дуже низько для мене стало) змушений замінити на кросовер. АВТО ВИКУП ТА ПЛОЩАДКИ, ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!
перший власник, рідний пробіг, без дтп
Авто в хорошому стані та повністю обслужене. За всіма деталями телефонуйте. Перекупи та площадки прошу не турбувати.
СРОЧНИЙ ПРОДАЖ. Продається Опель Інсігнія 2012 року 2.0 дизель . Авто в нормальному стані, двиг працює без нарікань , механічна коробка працює добре, турбіна працює без зауважень. ТОГР присутній біля авто.
Продам своє авто!!! Пригнали для мене з Європи у 2021 році. Я один власник, ну виходячи із ситуації в державі в 2024 році переоформив на жінку)) т е друга власниця) Наразі ухожене СВОЄ авто!!! Чистий німець. Розмитнена та зареєстрована в січні 2021. Перший власник в Україні . Поворотний біксенон. Адаптивний круїз контроль. Автоматична КПП. Акумулятор новий. Легкосплавні диски фарбовані в чорний колір. Шини 235/55/18. Парктроніки 4?2=8. Автоматичне складання та затемнення дзеркал. Двухзоний клімат контроль. Лобове термоскло. На фото у водійській двері був 3 мм осколок - виправив ( підкрас, бамбер ще з німеччини невеликий скол. Авто мізки не і.ло Продаю із-за обставин.
