- 278 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Авто в хорошому стані. По ходовій частині все добре. Двигун та акпп все обслужено, колєчко масло насоса замінено 3 тис назад. Салон: охайний, не прокурений, комфортні сидіння. Комплектація: – Двозонний клімат-контроль – Круїз-контроль – 4 склопідйомники, регулювання сидінь частино електро. Мультируль, Bluetooth (для розмов), AUX, USB. Бортовий комп’ютер.Датчики світла та дощу. Оригінальні 18 легкосплавні диски.Машинка доглянута сів і поїхав. Для більш детальної інформацію прошу телефонувати, все розповім та покажу торг присутній.
Авто в гарному стані що по кузову що в салоні, нещодавно зроблено велике ТО є всі підтверджуюючі документи, по кузове потрібнопідфарбувати дві задні арочки ( скину фото) Встановлено ГБО ( в тех паспорт не вписував) Загальний стан на 9:10 Прохання пропозиції в 5000$ залишити при собі)
Авто у відмінному стані. Масла фільтра, ГРМ масло коробці замінено, ходова перебрана детальніше розповім по телефону.
Продається надійний та доглянутий автомобіль Opel Insignia 2008 року з економічним 2.0 дизельним двигуном та автоматичною коробкою передач. Авто в чудовому стані: всі технічні роботи виконані вчасно, замінений комплект грм з помпою, замінені всі рідини , включно з мастилом в АКПП ,за автомобілем ретельно доглядали. У салоні панує затишок, всі матеріали в хорошому стані. Автомобіль оснащений сучасними адаптивними фарами, які забезпечують відмінну видимість у будь-яку пору доби. Цей автомобіль поєднує в собі надійність, комфорт та економію палива. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість та турботу про авто. 🔷2008 рік 🔷2.0 дизель🔥 🔷шкіряний салон🔥 🔷адаптивна оптика 🔷коробка автомат 🔷режим адаптивного світла ( дальнє/ ближнє) 🔷 вентиляція сидінь🔥 Автомобіль ряльно вартує уваги !!! Не плутати з вбитими авто з під перекупів !!!! Гарне авто не за всі гроші світу , відповім на всі запитання ! Ряльним покупцям хороший торг🔥
Продам Опель Інсігнію 1.8 б/г. Авто в доброму стані. Пригнане зі Словенії 2 роки тому. Має підкрас на задньому лівому крилі, все інше в оригіналі. Пробіг 240т.км. 20т. по Україні. Встановлено гбо stag gofast 200. Розхід 9-10 л. газу. Колеса Bridgestone. Технічно все в порядку. Електрика вся працює. Кого зацікавить звоніть по телефону, розповім докладніше.
Продам авто в хорошому тех стані .тел **********.детплі за телефоном.
Нажаль продаю
продам авто 2008р., 2,0 CDTI, пробіг 274000км
Машина в гарному стані, кожен день в ходу, їде дуже гарно, є нюанси по кузову, на фото видно на їзду не впливає,, КПП не пинається
