- 290 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Авто на гарній комплектації . все працює , страховка до кінця року . за деталями телефонуйте. Реальному покупцю торг
Авто на гарній комплектації . все працює , страховка до кінця року . за деталями телефонуйте. Реальному покупцю торг
Зимова резина на дисках а подарунок
Продаю власний автомобіль, технічний стан 4.5 із 5 кузов мають подряпини сколи, рижик на правому крилі, сажовик не врізався. прохання перекурів та площадки не турбувати , з реальним покупцем домовимся.
Продаю власне авто, Opel insignia B 2018 року 2.0 дизель, автомат aisin 8ст. Тількі пригнана з Німеччини - Адаптивні фари Intelli-Lux LED з вирізанням інших автомобілів - Електро кришка багажника + вільні руки - Без ключовий доступ - Кнопка Start/Stop - Панель приладів ЖК дисплей +проекція - Камера заднього огляду +передня - 2-х зонний клімат контроль підігрів 4 сидінь і вентиляція - кожаний салон, водійське сидіння памʼять +масаж - 17радіус дисків - Apple car play/ Android auto - 2 ключі - Парктроніки передні та задні+ камера 360 По технічній частині автомобіль в ідеальному стані, ходова збита та без дефектів, по АКПП нарікань немає, перемикання плавні без ривків та пинків ! По двигуну все справно охайний стан, екологія працює, рекуперація працює справно та гарна комплектації за всіма питаннями звертайтесь по телефону ! Реальному покупцю торг Можу надіслати відео огляд авто ( по бажанню ) або записати індивідуально ! Готовий до будь-яких перевірок !
Авто обслуговувалось вчасно, заміна масла кожні 8 000. Екологія вирізана, все грамотно перепрошито. Втулка в масляному піддоні замінена 4000 км назад одночасно з маслом. Масло в коробці було замінено 15000 назад. Літом: відреставровані форсунки, замінена голова блоку циліндрів, замінений акум на Bosch. Восени зроблена повністю задня підвіска. З останнього компресор кондиціонера замінений, стійки стабілізаторів. Авто дуже динамічне, комфортне, розхід з динамічною їздою 8 літрів. Повний антихром, шкіряний чорний салон. 160 к/с+ , автоматична коробка передач. Коробка працює добре, без нарікань. Заводиться добре. Стартер літом був замінений. Також був замінений ГРМ ремінь з помпою. Авто в бойовому ходу в любий момент впевнено проїду в Буковель і назад .Електро багажник, електросрегулювання сидінь, мультируль, круїз, підігрів сидінь. Перекупи та площадки дякую за вашу працю але не турбуйте, продаж не терміновий , авто кожного дня на ходу для себе. Нехай купує той кого вона має радувати!
Продам свою машину.Рідний пробіг,їздила дуже мало і обережно.Автомобіль в гарному стані, Доглянутий.Відмінний візуальний та технічний стан • Регламентна заміна всіх розхідників по оригіналу або якісними замінниками Гарна комплектація: - АКПП ; - центральний замок; - клімат-контроль; круїз- контроль; монітор, навігація; електро- регулювання дзеркал; передні та задні парктроніки; і ще багато різних додаткових функцій. Кузов універсал пропонує величезний багажник та простір для трансформації салону, що ідеально підходить для сімейних потреб, подорожей. Автомобіль має добре налаштовану підвіску, яка дозволяє змінювати жорсткість амортизаторів та налаштування керма залежно від режиму їзди (Standard, Tour, Sport). Авто у власності з 2023 року.
Автомобіль в гарному стані! Повністю обслужений,вкладень не потребує!Клімат працює, два ключа. Можливий продаж в кредит(лізинг)!
Продам надійний та комфортний Opel Insignia з економічним 2.0 дизельним двигуном. Автомобіль у хорошому технічному стані, регулярно обслуговувався. По авто зроблено багато робіт, є чеки та підтвердження обслуговування. Двигун, коробка передач та ходова частина без зауважень — все працює чітко. Авто приємне в керуванні, комфортне для міста та траси. 2 комплекта гуми. По кузову є моменти. Телефонуйте-відповім на всі питання. Гарний торг реальному покупцю.
Двигун B20DTH, гарна комплектація, наявна історія обслуговування, два комплекти якісних шин, вся екологія наявна та відмінно працює, відсутні зауваження по техніці та кузові, без ДТП, два ключі(один не був у використанні), не потребує вкладень, авто використовувалося здебільшого для дальніх поїздок(2 авто в сім?ї). Продаж від власника.
Продаю власне авто , я власник офіційно . В автомобілі була проведена ревізія 5тис.км тому і замінені: масло , фільтра , колодки по кругу ,задні тормозні диски ,супорта , грм в комплекті, ручнік, заправлений кондиціонер. Потрібно замінити лобове скло бо тріснуло. Загалом автомобіль радує розходом 5,5л. і добре тримає дорогу .
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!! Модельний рік авто - 2010!!! Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!Робити по автомобілю нічого не потрібно, обслужене повністю, в тому числі замінено ремені!!! Авто в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно! Дуже гарна комплектація з клімат-контролем, переднім та заднім парктроніками, навігацією, датчиком світла, сенсором дощу, підігрівом сидінь, круїз-контролем, управлінням магнітолою на кермі, електросклопідіймачами, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, бортовим комп?ютером, регулятором висоти фар, підігрівом лобового скла, салоном трансформером, подушками безпеки водія і всіх пасажирів!!! Виглядає авто, реально, як нове!!! Наявний техогляд у Німеччині, що документально підтверджує пробіг!!! Авто реально як нове!!! Впевнений Вам сподобається!!! Не порівнюйте з авто, які вже наїздились по Україні - це чистий Німець з оцинкованим кузовом!!!
Пропоную Вашій увазі дуже гарне авто! Двигун та коробка працюють на відмінно. Трансмісія - звичайний гідротрансформатор на 8 передач, що забезпечує плавну їзду з маленькою витратою палива. По трасі при швидкості 120 витрата становить 5,6 літра. Місто - 7 літрів. Багата комплектація, є майже все. Адаптивний круїз контроль, утримання в смузі, розпізнавання дорожніх знаків, екстрене гальмування при виході пішохода, електрична кришка багажника, проекція на лобове скло. Шкіряний салон з підігрівами усіх сидінь та вентиляцією передніх. Є масаж водійського сидіння. Присутні зимовий пакет. Взимку в салоні швидко прогрівається повітря та електро підігрів лобового скла. Максимальна оптика з автоматичним дальнім світлом, сама вирізає зустрічний потік транспорту. LED приборна панель, 8 дюймовий екран мультимедіа з підтримкою android avto та apple carplay, музика BOSE. Бездротова зарядка, безключовий доступ на усі двері, автозатемнення дзеркал
Продам Opel Insignia, автомобіль кожен день використовується та ніколи не підводив. Автомобіль у дуже гарному технічному та візуальному стані. Не битий, не фарбований, кузов без ДТП. Пробіг РІДНИЙ! ПЕРЕВІРЕНИЙ! У комплекті з автомобілем йдуть два комплекти дисків з гумою: літній комплект; зимовий комплект. По автомобілю виконано великий обсяг робіт та вкладено значні кошти: Замінено комплект ГРМ Турбіну відреставровано. Замінено амортизатори (Kayaba) Замінено стійки та втулки стабілізатора Замінено передні та задні опори амортизаторів Замінено всі подушки двигуна Замінено всі технічні рідини Замінено всі сайлентблоки по автомобілю Це лише частина того, що було виконано по авто. Автомобіль доглянутий, технічно справний та не потребує додаткових вкладень найближчим часом. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть. Торг можливий біля автомобіля. Є всі чеки з СТО по роботах.
Машина в Польщі!!! Вроцлав. Машина вийшла із салону в Німеччині у травні 2014 року, в Україну привезли наприкінці грудня 2018 року через лізинговий аукціон. Я другий власник в Україні, у мене машина з січня 2020 року. (З 22 в Європі) ТО робив що10к. Все мінялось на якісні аналоги, масло переважно мотюль. Всі заводські проблеми цієї моделі та двигуна обслужені. Машина у щоденній експлуатації і постійно катається на дальняки. По техніці все працює, але є косметичні дефекти, машині 12 років і нею користувались. За роки моєї експлуатації є всі чеки та акти, що підтверджують як за нею доглядали з датами та пробігом. У машині не курили, дітей та тварин не возили, салон чистий і в гарному стані на свій вік. Чіпів чи іншого не було. Машина у попереднього власника наздогнала у Києві іншу машину. Міняли бампер, перешили торпеду, фарбували ліву сторону (шпакля є лише косметично на вигині задньої арки, стікла рідні крім лобового. Була зроблена нормально. Я її купивши вже відновленою. Зараз по косметиці є нюанси від перебування з 22 в Європі на +/-700$ Машина у Вроцлаві, подивитись можна теж у Вроцлаві. Торг і знижка на доставку, якщо заберете самі. Але є і варіанти доставки та оплати основної частини вже у Києві. Проте так лише з передплатою реальному покупцю, не на перегляди.
Автомобіль в гарному стані, вкладень не потребує. Перевірка на СТО.
Продам авто в гарному стані.Салон кожа, АКПП, парктронік передній-задній, навігація, поворотна фара, ксенон, підсвітка поворота, датчики світла, 2-зонний клімат контроль, круіз контроль, мультируль, підігрів передніх сидінь, багажник відкривається з кнопки, два комплекта ризини. Авто вкладень не потребує
Окрім шкіри і люка є все Пробіг родної,в авто все робить 100 відсотків! Уся єкологія на місці!!! Люби перевірки Дорогая тонировка. Дорогой свет. 2ключа 2компл.новой премиальной резини на дисках 2комплекта ковров Замена мотора -пробег 216000!!!!!!Двух массового маховика и сцепления,масло насоса, Грм.ролики.помпа.усі жидкості.усі фільтра.и т.д заменена задня підвіска повністю,перед частково,масло кожні 7000. КІЛЬЦЕ НА МАСЛО.НАСОСІ ТЕЖ Усе оригінальне Е питання-тел Можливо обмін на бус или джип. Героям слава!
Надійний, доглянутий автомобіль. Коштів на обслуговування не жалів. Самий надійний двигун 103 kw. Масло не бере. Заміна масла кожні 10т (Motul Dexos2). Все працює, торг біля капоту. Є невеликі сколи по кузову, відповідно до пробігу авто.
Авто пригнане для себе з Данії ,реєстрація 06.2020, готовий до перевірок
