- 290 тис. км
- Оратів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам Омегу б в хорошому стані, все працює,газ бензин,об'єм 2.0.
Продам Омегу б в хорошому стані, все працює,газ бензин,об'єм 2.0.
Авто в Болгарії!!! Українська сім-карта не працює. ПИШІТЬ ПОВІДОМЛЕННЯ НА autoria Opel Monterrey 3.2 на газу. Пробіг 240000. Шкіряний салон у відмінному стані з електрорегулюванням. Повний електропакет. Величезний люк. Шини з пробігом близько 15т. Повний привід підключається. Підвіска IRONMAN (амортизатори+пружини) хаби AVM, вся ходова та гальма перебиралися 20т. тому. Машина стоїть останні майже 5 років. Потребує зварювальних робіт. Номер на рамі читається без проблем. Київська реєстрація. Мотор заводиться, але потребує уваги. У вартість також входить електромобільний скутер invacare (германія) повністю робочий, але потребує нові батареї (ключ, зарядка, аксесуари). Знаходиться в Болгарії
Продам авто в чудовому стані. По авто було зроблена ходова, був замінений внутрішній шрус з лівої сторони , було замінено свічки та ВВ провода, патрубки стоять нові на впускному колекторі залитий новий антифриз, стоїть нова літня резина .нова страховка . В авто було вкладено чимало коштів та часу , продажна авто з тим що хочу авто на повному приводі . Авто дуже бадьоро їде, в місті 3 передачу ніде включити . Можливий обмін ключ на ключ .
Новий підрамник, нові ричаги з шаровими та сайлентблоками, нова рульова рейка з рульовими тягами і наконечниками, замінено передні та задні амортизатори, стійки стабілізатора, гальмівні диски, полувісь зі ШРУСами, замінено ГРМ з роликами та помпою, новий ремінь генератора, термостат, прокладка передньої кришки двигуна, щеплення, сальники коленвала та розпредвала, новий акумулятор, новий радіатор охолодження та радіатор кондиціонера, замінено всі технічні рідини (масло двигуна та коробки, антифриз, гальмівна рідина), свічки запалення, встановлено нові форсунки ГБО, заправлений кондиціонер, андроід магнітола з камерою заднього виду. Нова зимова гума (металеві диски) та нова літня гума (легкосплавні диски). Трансформуємий задній ряд сидінь, з регулюванням.
Їзде кожен день
-Опель Омега рестайлінг -2000 рік -3.0 газ бензин (вписаний) -Задній привід -пробіг 320 тисяч км -автомат -переоформляється -гума ЗИМА в гарному стані Комплектація максимальна: шкіра, електро регулювання, підігріви сидінь, мультимедіа,електросклопідйомники, шторка на задньому склі, підлокітники, круїз. По авто замінені усі розхідники: замінено масло у двигуні та всі фільтра, замінено масло у коробці та фільтр, замінений антифриз, замінено свічки та дроти, замінено прокладки впускного колектора, бензонасос, відреставровані бензинові форсунки, замінено датчик Дмрв, температури, температури холостого ходу. Днище живе без наскрізної корозії. З нюансів: потрібно налаштувати ГБО, АКПП при агресивному старті на 4 передачі - випадає в режим сервісу (при цьому авто їде, та при перезавантаженні помилка пропадає), косметичні дефекти по кузову (сколи, подряпини), не заправлений кондиціонер.
Авто в гарному стані, технічно обслужена вкладу не потребує Деталі за телефоном або в особисті повідомлення.
Продам Опель Антара 2013рік. Офіційний автомобіль. Після незначного ДТП. На повному ходу. 2.4газ/безин, механіка 6-ст. Газ вписаний. Рідний пробіг. Салон охайний. Клімат робочий. Резина добра. Потребує покраски крила та порога. Всі запчастини є, плюс фарба. Два ключі. Деталі по тел…
Продам авто, один власник Торг присутній Розглядаю обмін на авто на автоматі Номер для звязку.
Продам Опель кадет в отличном состоянии все исправно свежие фильтра масла , хороший свет и салон, возможно переоформление или обмен на бляху. Все вопросы по телефону или сообщения.
Авто на ходу, сів поїхал, по кузову є нюанси, 4 передача вибиває але проблема не в коробці, стоїть газ 4 вписаний, продажа із переоформленням, ходова нещодавно міняна, двигун 10-15 тис. назад капіталився.
Стан нормальний,масло,фільтра,грм все замінено,по ходові нічого не стукає і негрюкає потребує незначного ремонту кузова,трог присутній
Продам Опель вектра Б. По кузову зроблені всі роботи (поварено, пофарбовано). Ходова зроблена. Є невеликі питання по електриці які не заважають експлуатаціі авто. Авто на бензині (ГБО знято, є окремо). Можливий торг. Всі питання біля капоту.
Дуже гарний стан ,доглянута , охайне! встановлено дуже якісна Газова обладнання, Салон трансформери дуже шикарний, як правило поміщаються усі , з речами ! Новий АКБ , На капоті вигорів лак А так в загалом дуже компактне на економічному авто
Авто в гарному стані, замінено ГРМ , гальмівні диски, колодки, супорта. Гарне сімейне авто, 7 місць , клімат контроль , круїз контроль,витрата палива менше 10/100. Вкладень не потребує, два комплекти гуми. Дзвоніть за більш детальною інформацією.
звертатися за номером тільки вотсап та вайбер
