- 86 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль у відмінному стані, грм помпа, рейка, кондиціонер та все інше нещодавно замінене, газ не вписаний, я перший власник в Україні, за більш детальною інформацією дзвоніть
Продаю Opel Astra H, 2008 рік, 1.8 газ-бензин.
Продаю бо купив іньше авто. Подробицьі по телефону.
Продам машинку в хорошому стані, мотор працює добре, коробка передач перемикається без хрусту, ходова без зайвих звуків, зварювання та фарбування не потребує, приємний чистий салончик, встановлено ГБО, склопідйомники. Я власник брав для дружини, але з механікою у неї не дуже складається. Переоформлення або довіреність на мінімальний термін. Машинка виглядає дуже ефектно і привертає увагу на дорозі.
Представляю Вашій увазі один із найкращих автомобілів для молодого водія, маленький, юркий, їде куди завгодно. З проведених робіт: кульові, наконечники, кермові тяги, сайлентблок задньої балки, гальмівні диски, лобове скло, ремінь ГРМ, радіатор кондиціонера, лід лампи. Двигун всередині абсолютно без лакового нальоту, масло від заміни до заміни на місці, газ 4 покоління вписано, працює все, нічого не гримить, двигун і коробка працюють ідеально! Є невеликі м'ятинки (робота для ПДД)
Продам Свого Опеля Вектра з двигуном 2.2 гбо4 на автоматі, машину обслуговував завчасно , на даний момент робити нічого не потрібно. Двигун масло не бере , працює відмінно , автомат без нарікань , не питається, працює як має. Ходова зроблена . По кузову виглядає нормально, нічого фарбувати не потрібно, салон цілий і чистий. Кондиціонер заправив та обслужив, працює як повинен. Також зробив світло лед , світі добре . Купив новий акб. Лобове скло має тріщину, на нього зроблю знижку. Страховка зроблена.
Автомобіль в дуже гарному стані , офіційно куплена в Україні , один власник з салону , фарбованих два елементи , газ вписаний , автомобіль два роки їздив закордон перед цим зроблена вся ходова , є незначні сколи та царапини , гнилі немає . В автомобілі все працює , середня комплектація , є торг на каву .
Всі питання за номером телефону. Документи в порядку, тільки переоформлення. Торг
продам авто в гарному стані варить не потрібно. все зроблено вся ціла рівна .дірок взагалі нема пороги усилені салон доглянутий стекла цілі резина 50 проц зносу мотор робить справно як на газу так и на бензині розхід палива сер 7л ходова зроблена електро багажн.заводиться на газу так и на бензині .одним словом сів і поїхав .торг.
Продам Opel Astra H 1.4 л 2004 року В хор.сос Мотор обслужений найнадійніший ланцюговий. Газ євро 4вписаний Свіжий акумулятор Хід у порядку. Тонтування Фаркоп Комплект зима новий Страхування свіже. Витрата 8л Ціна 4500 Телефонуйте, все розповім.
продам опель аскону 1.6 газ бензин на ходу переформляєця.
Авто в робочному стані. Стан авто на фото. Реальному покупцю торг біля капоту!
Авто в гарному стані сів і поїхав
Авто на кожен день. Технічно справне,зимня резина.Потребує лакофарбового ремонту. Торг присутній.Марія
Продам Opel Zafira A, 1.8, 2001р, на автоматі, газ-бензин. Кондиціонер працює, люк не тече, два комплекта гуми на дисках, зимова нова, пробігу 200км. В багажнику захісна сітка та шторка. Авто на повному бойовому ходу. В салоні, чисто не палили. Водійська дверь була замінена, є нюанси по кузову, передні крила. Возможно обмін на дачу чи хату в селі, з, рередн мб моєю доплатою
Opel Insignia 2010р експлуатації Це 2й автомобіль в сім'ї ( 1й Опель Астра ) Продам надійний , простий, доглянутий Opel Insignia універсал зі звичайним атмосферним бензиновим двигуном 1.8 та механічною коробкою передач. Оригінальний пробіг 100% Підтверджений сервісною історією та станом авто! Встановлено дороге ГБО , ще на гарантії !!! Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує, готовий до експлуатації. Всі ремені , фільтра масло замінено. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, масла не бере.( замінено фазорегулятори , прокладки теплообмінника) Коробка передач та зчеплення без зауважень. ✔ Кузов в ідеальному стані! Не бита! перелак 1 задня дверка , до 250 мікрон. ✔ Салон чистий та доглянутий, в ідеальному стані ✔ Усі електричні системи працюють справно, кожна кнопочка! В автомобілі 8 динаміків, автоматичне ближнє та дальнє світло , бі-ксенон, електричні регулювання сидіння, електро ручник. Автомобілем будете 1000% задоволені.
Авто на повному ходу бере масло підимлює на повній комплектації
Авто кожен день на ходу. Багато зроблено, але ще треба прикласти руки. За пів року вкладена ще одна вартість авто в ремонт. Повністю переобрана ходовка. Нові ричаги GM. Гарна літня гума. Новий радіатор охолодження, антифриз, тормозна рідина. Зроблене ТО ГБО, працює гарно. Газ вписаний. Перебрані двигун пічки та склоочисників, замінений поролон в пічкі. Гарний акум (80% ємності) зимою не підводив. Зимою в -15 заводилась без проблем. Двигун 1.4, карб. Потрібно переуплотнити, бо підтікає масло. Головка стоїть з 1.6, тому при обриві ременю клапана не гне. Блок від 1.4 рідний. Компрессія на холодну 11, 10.5, 10.5, 11.На бензині теж гарно працює. Запалювання виставлене по стробоскопу. Салон повністю чистився і прибирався. Перетягнутий потолок. Люк електричний, не тече, повністю справний. Козирки з підсвіткою. Зручне кермо. Приборка з тахометром. Показує рівень бензину коли їде на бензині та рівень газу, коли працює на газу, що дуже зручно. Задній диван роздільний з Нексії. Задні вікна відкриваються на режим провітрювання. Полка багажника не висить. В багажнику є весь пластик та обшивка. Коректор фар відновлений та працює. Задні ліхтарі GSI. Склопідйомники електричні з функцією one touch та дотяжкою при постановці на охорону. Сигналка двостороння, два брелка, три ключі. Двері, замок запалювання та ляда відкриваються одним ключем. Всі замки справні. По кузову є іржа по низу дверей, на арках (в місцях де саморізи від підкрилків), на капоті (на фото видно). Недавно переварена передня частина (телевізор), тому там повний порядок. Пороги міняні, живі. Потрібно робити задні лонжерони. Хоча їзде вже довгий час і так. По днищу теж все гаразд, жірок немає. В салон вода не тече. Дешевше буде на зимовій резині. Багажник при продажі буде пустий та магнітоли вже нема. Коробка 5 ступка, стан гарний. Щеплення майже нове. Витрата газу по місту: в мене 8л, якщо динамічно, то 9-10л.
