- 497 тис. км
- Арбузинка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Всі питання по телефону
Продам опелька, автомобільом володію з 2008 року, за 17 років ні разу не підвів, на ходу кожного дня, працює кожна кнопка, комплект грм було замінено 2 місяця тому, кондиціонер працює, пічка гріє добре, радіатор новий, резина 5/5 купував в тому році, маю ще один комплект таких титанів з зимовою гумою але да доп оплату, автомобіль не гнилий, варити нічого не потрібно, є пару мелких рижиків. В ДТП не була, не фарбована. На автомобіль є багато різних запчастин, також рідна ляда тільки без скла. Страховка есть.Телефонуйте більше інформації по телефону
Opel Zafira b 2010 р.в. Перший власник. Нове ГБО 4 покоління. АКПП(ізітронік) повністю обслужений.Новий АКБ.Новий комплект щеплення в зборі з вижимним. Двигун, ходова все в доброму стані.
Продам Опель Зифіра В 2008 рік Газ бензин вписаний Авто в чудовому стані Вкладень непотребує Можливий обмін на мінітрактор **********
Продам автомобіль Opel Vectra C 2003 року випуску, я власник. Їздив бережно та акуратно. Машина в хорошому на свої роки технічному стані. Є кілька незначних моментів по кузову, фото скину в особисті. На авто встановлено ГБО 4 покоління (вписане).
Моє авто, недоліки кузова видно на фото. Тел: Юрій (авто стоїть на стоянці)
Доброго дня. Я є другий власник, покупка авто була при 60тис. Власна заміна масла та ремонт ходової.Все справне. Є газ. Недоліки передній та задній бампер пошкоджені але тільки пластмаса.
вектра б авто в робочому повсякденному використанню питання за номером у вайбер
двигун працює відмінно переоформлення потрібно зайнятися зовнішнім виглядом за бажанням
В авто працює кожна кнопка! кондиціонер ел.дзеркала підігрів перед скло підіймачі салон мазда 3 непогана музика В авто поміняний бампер і капот моя вина розкажу при розмові все інше в рідній фарбі перша реєстрація 2008.
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
Машина власна,багато що робилось, Всі стійки поміняні,новий акумулятор,резина нова ліфтована,збільшений кліренс,грм замінений,заміна щеплення,диски тормозні,одним словом,обслужена,без жодного натяку на іржу,кузов в рідній фарбі 120-140,є підкрас 160 без шпаклівки.Всі записи є про обслугу.Перщий власник в Україні. Клімат,круїз контроль.
Авто після дтп. мотор заводиться без проблем Мотор зроблений 5тис.км тому є газова установка Замінений комплект щеплення замінений глушник (пів року тому) усе скло рідне (крім лобового) хороша комплектація. бортовий комп'ютер, датчики зносу колодок, датчик омивайки, склопідйомники, сигналізація і т.п. не гнила. коробка 5 ступка.
Опель Астра g на свої роки дуже в гарному стані. Встановлена ксенонова лінзована оптика. В протитуманних фарах також встановлено ксенон.Люк.Перешиті сидіння та стеля темно сірого кольору.Електроскло підіймачі.Центральний замок.Тонуваня по колу.Фаркоп.ГБО 4покоління вписане в тех паспорт.Пудушки безпеки водія/пасажира.Все працює справно.Шкіряне кермо.Шкіряна ручка КПП.Двигун та КПП працює без нарікань. Ходова частина справна.По кузову є не значні нюанси так як авто не нове.Замінено новий АКБ ,термостат,радіатор,прокладка клапанної кришки.Є запаска нова(додатка).Легкосплавні диски 15r. Документи в порядку.Переоформлення.
авто в хорошем состоянии, полное и своевременное ТО.Все вопросы
Гарне перевірене авто , з надійним двигуном та без скрученого пробігу ) Якщо зацікавить телефонуйте , пишіть на всі питання відповім В комплекті + задня полиця багажника + комплект (диск , резина) +камера заднього виду ( не встановлював )
