- 320 тис. км
- Олевськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Хороший стан любий вид переоформлення. Два комплекти коліс зима літо з дисками. Кондиціонер заправлений працює стан на фото.
Хороший стан любий вид переоформлення. Два комплекти коліс зима літо з дисками. Кондиціонер заправлений працює стан на фото.
Володію машиною з 22р. Не фарбована, не бита. Газ-бензин. Замінено ремінь грм. Новий акамулятор. Почищені форсунки.
Один з най бюджетних кабріолетів, від тюнінг ательє BERTONE Технічно в гарному стані, є невеличкі дефекти по кузову : сколи , царапини . Двигун працює рівно що на газу , так і на бензині Скопідйомники , підігріви та кондиціонер Стан сів - поїхав
Продається Opel Zafira B 1.8 MT. Авто в гарному стані, нещодавно мінявся комплект ГРМ, а ще більше року тому компресор кондиціонера та радіатор охолодження, тобто кондиціонер працює без проблем. Додаткові колеса з гумою в наявності. За деталями звертайтеся
Авто у робочому стані ! Встановлена газова установка, вписана у тех паспорт Зимова гума Більш детальна інформаці по телефону Огляд можливий у районі вулиці Довженка (заправка Wog)
На повному ходу, після ДТП, торг. Детальніше по вайберу.
Астра кінець 2009 року. Куплена у знайомого. З пробігом 200тис. Той зробив мотор бо брала масло, він проточив циліндри кинув нові поршня кольца повністю зробив головку (колінвал глянули був в ідеалі його не трогали) разом з тим міняли грм роліки помпу. Зібрали а вона всеодно брала масло. Причиною була клапанна кришка її замінили проблема ушла. Він же повністю її замовілив в усі щелі куди тільки можна було. Машину добре знав через то купив Я Поставив хороший газ 500$ поміняв комплект щеплення сакс замінив теплообменнік на новий (текло масло з під нього) замінив повністю весь вихлоп від штанів до задньої банки По ходові все ок замінені передні стойки задні аморти задні пружини. Вопщим по техніці вона на 5 з 5 По кузову мальована задня кришка (на фото видно) справа подерта дверка моя робота і десь чуть підкрашене переднє праве крило без шпаклі. Далі вся в рідній красці. Без ржавчини Хороша своя машина завжди обслуговується вчасно. Продати не спішу Допомога в продажі не потрібна Можливий обмін на мото техніку типу тур ендуро 4.5 не буде. Нікуди не спішу.
Авто на повному ходу, всі питання по телефону!
Продається Авто в хорошому стані на свої роки торг присутній Більше деталей по телефону
Продам Опель вектра -в 2.0
Авто в хорошому стані, мотор добрий, коробка тиха, ходова хороша, нова резина практично, хороший АКБ, ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ, приємний салон, електросклопідйомники, електрозеркала, електро люк, абс подушки, гідропідсилювач не виє, газ вписаний, деталі по телефону.
В не поганому стані.Стеклопідйомники, газ вписаний.Бажано писати або дзвонити на Вайбер.Я власник .Переоформляється. Сварки не потребує. На свої роки в непоганому стані.1000$ кінцева точка.Хто візьме я думаю не пожалкує.
Авто в дуже збереженому та доглянутому вигляді ходова в чудовому стані нічого не стукає не грюкає, працює на газу і на бензині, Грм замінений масла фільтра замінені 16 диски на новій літній резині, гарна музика салон охайний чистенький та доглянутий, страховка є по кузову вся ціленька пороги дно без нарікань В авто грошей не шкодувалось деталі по телефону
Авто приобретался новым у официального дилера в Украине (не пригнанный). Полностью обесшумлен, утеплен, и обработан. Проведено полное ТО, новые тормозные диски, сцепление, два комплекта резины на дисках, новый АКБ. В машине работает ВСЕ, мотор масло не берет(гарантирую). Пробег оригинальный, не мотаный. Моторный отсек не мытый. По документам пассажир ( 9 мест), ГБО вписано. Все вопросы по телефону.
Авто в нормальному технічному стані. Є питання по кузову та лакофарбовому покриттю. Мотор та ходова в нормальному стані. Пробіг рідний 100%. Газ/бензин(газова вписана в техпаспорт). Диски легкосплавні. Витрати пального по місту 11л, по трасі 8л газу. Кого не лякають деякі проблеми з кузовом - звертайтесь відповім. Торг можливий.
Продається автомобіль opel vectra c 2007 року 2.2 газ бензин Машина на повному ходу, не поганому стані. Було замінено масла фільтра - Моторі - Коробці Було замінено стойки стабілізаторів Новий акумулятор був куплений два місця назад на гаранті Страхівка дійсна до лютого 27 року Диталі за номером телефону **********
Opel Zafira B 2010 рік 1.6 турбо машина в доброму стані ,обслужена та доглянута є сліди експлуатації сколи та інше.Додатково віддам передні стойки Sach нові + подушки. відбійники , підшипники стійок пильніки все нове. Торг біля капоту.
Авто у гарному стані, кожного дня у русі
Відмінна машина для сім'ї та роботи, куплена в автосалоні "Столичний". Економна, містка, надійна. Двигун та ходова в повному порядку, чесний пробіг. Розумний торг.
